• nízká cena
    • skladem neskladem

Reakce obchodu Gamesshop.cz

nabízené zboží máme skladem. Je možné, že se teď před Vánocemi, kdy je poptávka veliká nějaký titul vyprodá, ale obratem stavy doplňujeme. Opravdu 99% sortimentu máme stále k dispozici. To jen na vysvětlenou. S pozdravem Gamesshop.cz

Inzerují, že mají zboží skladem, ale fyzicky jej nemají.
    To mi přijde jako neseriozní.

Reakce obchodu Gamesshop.cz

Zboží které nabízíme, skladem opravdu máme. Nejsme žádný "překupovací" eshop. Bohužel titul o který jste měl zájem se v době vaší objednávky právě doprodal. To , že je teď před Vánocemi mnohonásobně větší poptávka se někdy projeví i tímto způsobem. Zboží se vyprodá v eshopu stejně jako v kamenné prodejně. Ale u nás to jsou ojedinělé případy. My jsme seriozní, jak dokládají naše další recenze.

• nekomunikují jen slibují a nic

Zboží mělo být na skladu, ale nebylo, zboží jim mělo být dodáno, ale někdo jim ho nedodal, chtěli mě zavolat, ale nezavolali až jsem se ozval sám co se děje. zboží dodnes nemám...

Reakce obchodu Gamesshop.cz

Zboží které nabízíme skladem máme !!!! Samozřejmě se může stát že se některý titul pro velký zájem vyprodá a trvá pár dnů, než nám na sklad opět přijde. Všechny zákazníky, kontaktujeme jakmile zboží přijde a domlouváme se na novém doručení. Pokud nechcete čekat na nové dodání, samozřejmě nemusíte, ale proč o nás píšete tyto nepravdivé informace.

• HRA NEBYLA URČENA PRO ČESKÝ TRH.
    • NEMÁ ČESKÝ NÁVOD.

• Uvádějí zboží skladem a přitom to je lež.
    • Jeden den ještě drze napíšou mail o odeslání zboží.
    • Druhý den napíšou další, že zboží nedodal dodavatel a bude až za 14 dní!

Reakce obchodu Gamesshop.cz

Veškeré zboží , které nabízíme skladem opravdu máme. To že si více zákazníků najednou objedná stejný produkt a na jednoho se nedostane nás mrzí, ale nemůžeme proto udělat víc, než poslat zákazníkovi zprávu, že dodání bude o pár dní (než přijde zboží opět na sklad) pozdrženo. Snažíme se jednat korektně a nic si nevymýšlet. Pokud to zákazník neakceptuje, má možnost objednat zboží jinde. Ale to, že nás neprávem obviňuje je trochu nefér. Viz ostatní recenze. S pozdravem prodejce Gamesshop.cz