• nakoupil v obchodě Gamesshop.cz před 2 týdny

• rychle vyřízená objednávka - jeden den objednáno, druhý den doručeno

• Dobre ceny

Nevim

• nakoupil v obchodě Gamesshop.cz před 2 týdny

Vše proběhlo bez problému a zakoupená hra funguje, jak má. :-)

• nakoupil v obchodě Gamesshop.cz před 3 týdny

Rychle dodání objednaného zboží, dobrá cena.
    ..spokojenost

• nakoupil v obchodě Gamesshop.cz před 4 týdny

rychlost, spolehlivost

Vše ok

velká rychlost

• nakoupil v obchodě Gamesshop.cz před 1 měsícem

• zboží dorazí v pořádku, hezky zabalené
    • obchod odpoví do 24h. na jakoukoliv otázku prostřednictvím e-mailem
    • zbytečně dlouhá dodací doba
  • nakoupil v obchodě Gamesshop.cz před 1 měsícem

Osobní přístup - zavolali, domluvili se.

• nakoupil v obchodě Gamesshop.cz před 1 měsícem

• rychlé vyřízení a dodání

• nízká cena

• nízká cena
    • skladem
    • rychlost dodání, komunikace

• komunikace obchodu
    • nefunkční portál pro platbu kartou
    • žádný e-mail o potvrzení objednávky i přes nefunkčnost portálu pro platbu kartou

Reakce obchodu Gamesshop.cz

Děkujeme za vaše hodnocení. Bohužel nemožnost platby kartou není naše vina, ale přímo provozovatele platební brány a i když nás toto neomlouvá, není v našich silách to nijak ovlivnit. Proto zákazníky na hlavním baneru informujeme velikým písmem, že je platba kartou dočasně nemožná. Tím, že vy jste platbu kartou přesto požadoval, se objednávka "zasekla" tešně před dokončením a proto vám ani nepřišel žádný info mail, který automaticky zákazníkovi po provedení objednávky systém odesílá. Sice jsme vás následeně kontaktovali telefonicky , ale to již pro vás bylo bezpředmětné. Vaši reakci chápeme a rozumíme jí. Omlouváme se ještě jednou za vzniklé nedorozumění a budeme se těšit třeba někdy příště.

Vedení obchodu Gamesshop.cz

• nakoupil v obchodě Gamesshop.cz před 2 měsíci

Platil jsem předem a zboží dorazilo do dvou dnů. Naprostá spokojenost. Doporučuji.

• nakoupil v obchodě Gamesshop.cz před 2 měsíci

jsem velice spokojená, rychlé dodání

• nakoupil v obchodě Gamesshop.cz před 2 měsíci

• Super ceny her na PS4 :-)
    • Snadné doručení přes zásilkovnu :-)
  • nakoupil v obchodě Gamesshop.cz před 3 měsíci

• Zboží nebylo doručeno
    • Obchod nekomunikuje ani pro urgenci až po zrušení objednávky začal komunikovat
    • Zboží mělo být připraveno k odeslání 27.7 Stav vaší objednávky: Vámi objednané zboží je PŘIPRAVENO K ODESLÁNÍ.
    • Odeslání vaší objednávky proběhne v nejbližších hodinách. O odeslání vás budeme informovat emailem. Dneska je 20.8.2018 ani po urgenci zboží nepřišlo .
    • Neni nad to čekat na zboží od 2.7 .2018 a stejně nepřijde
    • Eshop měl zboží(Crash Bandicoot N Sane Trilogy PS4) skladem při objednávce následně ho měl za pár týdnů opět v nabídce skladem a přesto ho nedoručil
    • eshop mi pořád volá podle jeho slov a já nemám žádný zmeškaný hovor a když odešlu email v podobě urgence eshopu tak mu údajně nepřijde jen je zajímavé že když ruším objednávku tak najednou ten samý email přijde
    • zboží mají údajně 14 dní u sebe .
    • Objednávku jsem zrušil a zakoupil zboží u konkurence

Objednal jsem si v eshopu Gamesshop hry :
    Crash Bandicoot N Sane Trilogy PS4
    Rio (PS3)

Crash Bandicoot N Sane Trilogy PS4 byl skladem eshop mě nicméně informoval že Crash Bandicoot N Sane Trilogy PS4 neni momentálně skladem . Tudíž jsem dal požadavek at pošlou obě hry po naskladnění.
    od 4.7.2018 žádná komunikace až 27.7.2018 mi přišel email :
    Stav vaší objednávky: Vámi objednané zboží je PŘIPRAVENO K ODESLÁNÍ.

Po deseti pracovních dnech jsem danému eshopu napsal email
    úryvek z emailu :

Vaše odůvodní bylo že chybí crash bandicoot n sane trilogy.. Tuto položku jste měli ovšem skladem už před cca třemi týdny a až v pátek daného týdne jste mi oznámili že :
    Stav vaší objednávky: Vámi objednané zboží je PŘIPRAVENO K ODESLÁNÍ.

Již uběhlo 10 pracovních dnů a zboží stále nebylo odesláno

dal jsem se ptal jestli zboží hodlají odeslat nebo ne respektive jestli mám zrušit objednávku ovšem eshop nereagoval

dneska 20.8.2018 jsem napsal dané společnosti že ruším objednávku
    eshop kupodivu odpověděl během pár minut najednou zboží mají nachystané 14 dní což už jsem viděl na jejich Facebook stránkách že tak někomu psali že mají zboží nachystané 14 dní ...Poté mi sdělili že mi volali a nepřišel jim můj email.Zajímavé že na mobilu nebyl žádný zmeškaný hovor a daný email který údajně nepřišel jsem stáhl a poslal jim jako přílohu .je tam přesný datum a čas kdy byl odeslán.

Já rozhodně tady už nikdy nakupovat nebudu a at si každý spotřebitel udělá obrázek o tomto eshopu sám ..a jsem opravdu zvěda v jakém bodě jsem lhal podle eshopu jelikož v předchozích recenzí to taky psal uživatelům.

Vážený pane Cigánku,
    když už jste se tak krásně v recenzi rozepsal, měl jste k problému uvést všechny informace a ne jen pouze ty, které se vám hodí.
    Klamete tak ostatní lidi , ale to je asi váš záměr.
    My tedy na vysvětlenou uvedeme celý problém na pravou míru. V době vaší objednávky ( 2.7.) se požadovaný titul Crash bandicoot na PS4 vyprodal. Protože jste si spolu sním objednal i titul RIO na PS3 , kontakotovali jsme vás s dotazem (3.7.) zda máme obratem odeslat pouze hru která je skladem a nebo zda vyčkáte na nové naskladnění zboží a budete chtít odeslat objednávku kompletní ( tedy oba kusy).
    Vy jste nám napsal, že to nespěchá a že si počkáte až bude zboží k dispozici a budeme schopni doručit obě hry najednou. Po 23 dnech, kdy nám zboží přišlo na sklad jsme zkompletovali a připravili vaši objednávku. O aktuálním satvu objednávky jste byl 27.7. informován mailem. Vzhledem k tomu, že naskladnění trvalo o nějaký den déle než bylo domluveno, snažili jsme se vás telefonicky ( co nejrychleji) kontaktovat a zjistit zda i po tak dlouhé době máte o zboží ještě zájem. Stává se, že zákazník byť má platnou objednávku už zboží nechce a nedá nám o tom vědět. My zboží odešleme a následně se vrátí nevyzvednuté zpět. Proto každého zákazníka s pozdějším datem doručení kontaktujeme. Vy jste nám ale telefon ani jednou nezvedl ( volali jsme nejméně 4x). Možná jste nebyl v danou chvíli k dispozici, možná nezvedáte cizí čísla, to my nezjistíme. Nicméně jsme se o kontakt s vámi usilovmě snažili. Bylo to přece v našem zájmu. My vám zboží chtěli prodat. Do mailu jsem vám poslal ofocený i výpis hvorů z telefonu, který zde z pochopitelných důvodů nepřikládám ( chráníme vaše soukromí). Tak nás prosím neobviňujte, že s vámi nekomunikujeme. Máte od nás asi 6 mailů a minimálně 4 zmeškané hovory. Ano je pravda, že jeden mail od vás jsme přehlédli a neodepsali na něj, ale dalších pět jsme zodpověděli obratem. Ano je také pravda , že jsme vám zboží nedodali, ale pouze z toho důvodu, že nebylo z vaší strany potvrzeno, že o něj máte i po více jak třech týdnech zájem. Zboží bylo celou dobu PŘIPRAVENO K ODESLÁNÍ , což jste od nás opět obdržel mailem. Pokud jste měl pocit, že máme zboží již dříve oproti tomu, než jsme vám o tom dali vědět, mohl jste nás kontaktovat a zeptat se. Ale dle vašich slov cituji : " nevidím jediný důvod , proč bych vám já měl volat a uhánět vás " . Pokud není vůle komunikovat , my víc udělat nemůžeme. Dopadlo to bohužel tak , jak asi ani jedna strana nechtěla. My jsme přišli o kšeft a vy jste nedostal svoje zboží. Je nám upřímně líto, že se to musí řešit až zde v recenzi , a nedalo se domluvit předem, kdy mohli být spojenni všichni. Ať si zde udělá každý kdo to bude mít chť číst, obrázek sám. My jsme jen považovali za nutné se k této poněkud závádějící recenzi, na kterou máte samozřejmě právo, vyjádřit.
    vedení Gamesshop.cz

• nakoupil v obchodě Gamesshop.cz před 2 měsíci

• Tento obchod doporučuji,komunikace v pořádku,doručení rychlé.

Reakce obchodu Gamesshop.cz

Děkujeme za vaše hodnocení. Jsme vám kdykoli k dispozici.
    S pozdravem vedení obchodu Gamesshop.cz

• nakoupil v obchodě Gamesshop.cz před 2 měsíci

• Jedna z her byla jiz rozbalena z pruhledne folie ve ktere jsou vsechny nove hry zalite. Lze predpokladat ze jiz byla pouzita..

Reakce obchodu Gamesshop.cz

prodáváme výhradně nové , nepoužité zboží. Ve vašem případě byl k dispozici poslední kus zboží, který měl rozbitou krabičku. Krabičku jsme tedy vyměnili za novou , ale folii nově zabali neumíme :-). Hra byla 100% nová . Použítí lze zjistit na DVD nosiči , protože vykazuje mechanické opotřebení . To je ale ve vašem vyloučené. Hru jste obdržel naprosto v pořádku . A předpokládáme, že funguje na více než těch 20% , které jste nám do hodnocení napsal. I tak ale děkujeme za vaši recenzi.
    S pozdravem vedení eshopu.

OK

Reakce obchodu Gamesshop.cz

Děkujeme za vaše hodnocení. Jsme vám kdykoli k dispozici.
    S pozdravem vedení obchodu Gamesshop.cz