• rychlost, ochota, s hlavně telefon, na který se ihned dovoláte!!!! Konečně skvělý obchod s živým člověkem a ne virtuální asistentem!!! Milá paní, která mi se vším poradila!!!
    • žádná

rychlost

Vše v pohodě a bez problémů.

Zboží bylo naskladněno a odesláno dříve, než bylo plánováno, což jsem velice ocenila. Obchod můžu určitě doporučit.

• Rychlost, ochota

• I přes důkladné zabalení došlo na nekterych mistech na viditelne vady na krase nejspis prepravou nebo spatnym skladovanim. Napriklad dvirka jsou v jednom miste nepatrne prohnute na tom nerezu je ovsem kazda nedokonalost az moc videt. Za ty penize me to trochu štve i pres to ze na samotnou funkci to nema vliv. Proto jsem to nereklamoval, ale priste bych si gril vybral nekde kde si ho mohu prevzit osobne ,abych eliminoval riziko poskozeni prepravcem.
    • Nevim zda neni chyba i v tom ,ze jsem mel cekat na naskladneni a pritom gril prisel drive, než mel byt naskladnen. Možná nejaký zapomenutý kus někde ve skladu...

Samotný gril bude fajn, jen celkovy dojem kaazi vady na krase ,ktere vznikly nejspiš přepravou grilu nebo spatným skladovanim. Za ty penize bych chtel gril bez viditelnych sramu na krase.

• Zatím nemám žádné zkušenosti...
    • Nemusím nikde jezdit

• okamžitá reakce na reklamaci
    • velká nabídka příslušenství
    • bohaté popisy nabízených produktů
    • inzerované datum doručení se docela prodloužilo

Zakoupil jsem plynový gril Oklahoma, který byl na předobjednávku s uvedeným termínem expedice. Tato se prodloužila, aniž bych o tom byl informován, ale zboží nakonec později dorazilo. Při skládání jsem zjistil poškození 2 dílů, které jsem nafotil a druhý den jsem ihned obdržel informace o založené reklamaci, která byla cca do týdne vyřešena a byly doposlány poškozené díly (odkapávací plech a kryt hořáku).

Reakce obchodu G21-Vitality.cz

moc si vážíme vaší recenze a děkujeme za ni. Za prodlení se ještě jednou dodatečně omlouváme a věříme, že vám gril svou funkčností vynahradí úvodní komplikace.

Přejeme spoustu hezkých chvil při grilování!

Radka z G21

Přehledný obchod, se zakoupeným zbožím jsem spokojená i s rychlostí dodání

• Rychlý bezproblémový obchod

Spokojenost

• Super komunikace, rychlost

Super výběr,kvalita

rychlé dodání
    zboží dobře zabalené
    láhev opravdu těsní a díky pojistce na uzávěru nedojde ani k náhodnému otevření

• rychle vyrizeni objednavky

Spokojenost, dobrá komunikace

• Spokojenost, kvalitní výrobky.

• Všechno online
    • Vždy víte jak daleko je zpracování vaší objednávky

ta nádoba je v pořádku, vše došlo jak mělo, ale jakmile jsem ji dal na robot a nechal asi 5 minut míchat nápoj, tak se z robotu začalo kouřit, vypnul jsem to a robot půjde na reklamaci. Ještě k robotu ,je hlučný a nedoporučuji.

hůře nalepená ochranná folie

Rychlé dodání,super komunikace