G21-Vitality.cz

Ověřeno zákazníky

77 recenzí z celkového počtu 248 hodnocení

• 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod G21-Vitality.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

• nevím

Prodává kvalitní zboží

Jordi

Přidáno: 21. června 2017

• Uvadějí zboží skladem, které ve skutečnosti není skladem. Je to jeden z e-shopů společnosti penta.cz.

Odstrašující jednání a komunikace. Prakticky neměli zájem se zákazníkem cokoliv řešit. Na můj dotaz zareagoval nějaký pán z úplně jiného eshopu a odbyl mě s tím, že to zboží vlastně nikdy nemají skladem a dodání je měsíc a půl. Načež mi poslal odkaz, kde to dle jeho názoru je vidět a to www.penta.cz. Na můj další dotaz, že jsem na těchto stránkách nikdy nebyl a zboží jsem objednával na www.g21-vitality.cz, kde bylo v době objednání zboží skladem již nereagoval. Teprve po telefonické urgenci se mi dostalo odpovědi, že nevěděli, co odpověď a že musím měsíc a půl počkat.

Reakce obchodu G21-Vitality.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste s komunikací nespokojen, ale přeci jen se musíme trochu ohradit. G21 Vitality je součástí rodiny Penta Family a vznikl jako e-shop, specializovaný na zdravou výživu a životní styl. Spřízněností s Pentou CZ se netajíme, naopak, jsme rádi, že nám tvoří zázemí a podporu :-)
Pravdou ale rozhodně je, že máte zájem o produkt, který je tak oblíbený, že na něj jak my, tak desítky dalších zájemců netrpělivě čekají.
Věříme, že s ním pak budete spokojen. Pokud byste případně potřeboval poradit s výběrem jiného produktu, kontaktujte mne, prosím. Ráda se vám budu věnovat.
Radka Kazdová, tel. 608080868

Herold

Přidáno: 18. června 2017

• Objednal som si z českej stránky, kuriér z čiech to nepriniesol. Museli sme to potom riešiť cez Bratislavu.

Reakce obchodu G21-Vitality.cz

jsme rádi, že se k vám produkt dostal, kolegům v Bratislavě určitě poděkujeme.

Přidáno: 14. června 2017

obchod zatím nemá zboží na skladě

Zdenka

Přidáno: 9. června 2017

• dobrá nabídka toho, co jsem chtěla
  • Na můj prvotní dotaz na zboží, než jsem se rozhodla zboží koupit nikdo neodpověděl. Což není pro potencionálního zákazníka dobrá známka. Zboží jsem sice nakonec objednala, ale právě kvůli tohoto jsem váhala. Je to škoda, když obchod nekomunikuje.

Jinak velmi dobrý.

Dobrý den, Zdenko.
Moc děkujeme za hodnocení, ale také za vaši zmínku o nezodpovězeném dotazu. Hříšníkovi, který na něj neodpověděl, připravíme nějakou ukrutnou směs šťávy ze surovin, které nemá rád. Ale vážně, ještě jednou děkujeme a jsme si jisti, že k podobnému opomenutí z naší strany už nedojde.

Ať vám přístroj dobře slouží :-)

Přidáno: 8. června 2017

Ja nechci obchod nedoporucit, ale objednane zbozi nedorazilo a ani zadny e-mail, ktery by to vysvetloval. Dekuji za dohledani me objednavky ...

Reakce obchodu G21-Vitality.cz

Dobrý den, ještě jednou děkuji za vaši vstřícnost v hodnocení i v telefonátu, který jsme spolu měly včera. Jak jsme se domluvily - kolega se s vámi spojí a zadá objednávku znovu tak, abyste produkt dostala ihned, jakmile jej naskladníme.

Hezký den,

Michaela

Přidáno: 7. června 2017

• dobré info o stavu objednávky

Spokojenost

Reakce obchodu G21-Vitality.cz

děkujeme za vaše hodnocení, moc nás potěšilo.

MIRI

Přidáno: 31. května 2017

• Netuším
  • Dostala jsem pouze potvrzení objednávky. Dalších jedenáct dni žádna komunikace ze strany obchodu, zboží nedorazilo.

Nejsem spokojena s delkou dodání zboží a s komunikací ze strany dodavatele.

Reakce obchodu G21-Vitality.cz

omlouváme se za tuto situaci. Vaše objednávka asi nejoblíbenějšího produktu z naší nabídky bohužel přišla v době, kdy jej nemáme skladem a nové kusy budou až 17. července. Na webu se ale, zatím pátráme proč, jeden kus objevil a i když jsme tuto chybu rychle odstranili, škoda už byla napáchána. Proto jste místo informace o termínu naskladnění dostali potvrzení objednávky.
Mrzí nás to, už se to nebude opakovat.

Jestli jste ještě sušičku nekoupili a nechce se vám čekat až do půlky července, kontaktujte buď mne nebo kolegy na infolince, prosím.
Rádi vám pomůžeme s výběrem jiné.

Hery

Přidáno: 28. května 2017

• neda se zadat slovenske cislo

Reakce obchodu G21-Vitality.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a máme dobrou zprávu! Hned, když s vámi kolega zadání čísla řešil, se na to vrhli naši "ajtý" machři a okamžitě to napravili. Mezinárodní formát telefonních čísel už tedy zadávat jde hladce a bez komplikací :-)
Hezký den a díky za podnět.

EBLLF

Přidáno: 25. května 2017

• Cena, zvýhodněná cena pro zákazníka, který se zaregistruje před nákupem, drobný dárek k nákupu (kniha)
  • Nespokojenost byla s komunikací na tel. čísle uvedeném v kontaktech, když jsem chtěl znát jisté podrobnosti o produktu, o který jsem měl zájem...

Dostupnost zboží, rychlost odeslání, zajímavá cena, info...jen ta komunikace, myslel jsem si, že právě od toho jsou tam lidé zaměstnaní, aby pomohli/poradili v případě, že potřebuji vědět nějaké informace...

Reakce obchodu G21-Vitality.cz

Dobrý den, děkujeme za hodocení a jsme rádi, že i přes úvodní drhnutí v komunikaci jste u nás objednávku nakonec uskutečnil. Vážíme si toho.
Bohužel v době, kdy jste volal, docházelo zrovna k zaškolení nového kolegy. Byl u nás pět dní i s cestou a neměl ještě všechny potřebné informace. Dnes už by vám mixéry i s technickými parametry odrecitoval i ze spaní, takže věříme, že příště dostanete naprosto vyčerpávající odpovědi :-)
Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den,