Rychlost, cena, jednání.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Novotný. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem Elektronického šipkového terče Karella CB-50spokojen. Těší nás, že Vámi zvolený přepravce

Komunikace i rychlost dodání super!

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pí. Švadlenková. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem hráčů 13mm na stolní fotbálek spokojena. Těší nás, že Vámi zvolený přepravce
    PPL Výdejní místo poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• výběr zboží
    • přehledný schop
    • rychlost doručení

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Přibík. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem zboží "Skládací pokerová podložka, zelená/černá, 160 x 80 cm" spokojen. Těší nás, že Vámi zvolený přepravce

vše super

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Čarnoký. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem šipek Winmau steel MvG Ambition 22g, BRASS spokojen. Těší nás, že Vámi zvolený přepravce

Neskutečná rychlost.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Červinka. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem hráčů a míčků na stolní fotbálek spokojen. Těší nás, že Vámi zvolený přepravce Česká Pošta - Balík Do ruky poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• Vše dorazilo jak mělo a v dohodnutý termín

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Randa. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem míčků na stolní fotbálek spokojen. Těší nás, že Vámi zvolený přepravce Česká Pošta - Balík Do balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• Funguje a rychle

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Holý. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem příslušenství na stolní fotbálek spokojen. Těší nás, že Vámi zvolený přepravce Česká Pošta - Balík Do balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

Rychlost dodání, velký výběr.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pí. Janoušová. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem stolního fotbálku Glasgow Wood spokojena. Těší, že následně využitý přepravce DPD poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• Vše skvělé, od komunikace, přes radu až po rychlost.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Nimmerrichter. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem dílů Průchodky A+B pro teleskop. tyč fotbálku F-1 na stolní fotbálek spokojen spokojen. Těší, že následně využitý přepravce Česká Pošta - Balík Do balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

super rychlé odeslání

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pí. Mizerová. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem míčků Bonzini ITSF B na stolní fotbal spokojena. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce

Rychlé dodání a kvalitní zboží . Všem doporučuji.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Barčák. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem elektronického šipkového terče Karella CB-50 spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík Do balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

Jsem naprosto spokojená, vše bylo bleskově vyřízeno.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pí. Černohorská. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem dílů na stolní fotbal spokojena. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce DPD poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• Hned druhý den dodali

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pí. Halberstatová. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem stolního fotbalu Belfast Klapp spokojena. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce DPD poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• Přehledný e-shop
    • Rychlé doručení
    • Bez poškození

Fotbálek má jednu chybu a to počítadla na obou stranách. Když se hraje vznikají otřesy, počítací kostičky jezdí volně po liště a neudrží aktuální skóre. Tím pádem si musíte stav pamatovat a nelze na počítadla vůbec spoléhat. Tenhle fotbálek bych z toho důvodu nekoupil. Trošku zamrzelo, že u produktu za 17 k s dopravou není český návod, ale naštěstí je tam anglický a moc složité to sestavit není.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Svoboda. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Je nám líto, že se zakoupeným produktem Stadium Stelvio - černá nejste 100% spokojen. Jedná se o kvalitní fotbálek Italského výrobce Norditalia, který je jedním z nejstarších výrobců v Evropě. Ale věříme, že počítadlo nemuseli umístit ideálně. Přesto se jedná o fotbálek osazený ligovými komponenty RETA Italy. Pevně věříme, že díky tomu se se zakoupeným fotbálkem brzy sžijete a oceníte kvalitu korpusu stolu a použitých komponentů. Omlouváme se, že pracovník při balení zapomněl přiložit CZ návod. Těší, že následně využitý přepravce TopTrans poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Jakl. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem karet na poker Bicycle - 100% plastic - Blue back spokojen. Těší, že následně využitý přepravce DPD Pickup s vyzvednutím osobně na pobočce poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• Skladová dostupnost
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Odbornost prodejce
    • Nepatrně vyšší ceny oproti konkurenci

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Stříška. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem náhradních dílů na stolní fotbal spokojen. Těší, že následně využitý přepravce DPD Pickup s vyzvednutím osobně na pobočce poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• Skvělý a čestný přístup k zákazníkovi, s tím už se dnes moc nepotkáte.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pí. Korábová. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste si nechala poradit, určitě nelze koupit do školního prostředí fotbálek za 2 999Kč. Na toto máme speciální sekci Stolní fotbal pro školy https://www.fotbalky.eu/stolni-fotbal-pro-skoly/ a je lepší s nákupem počkat, než Vám uvolní odpovídající rozpočet na vhodný stolní fotbal. Raději vždy zákazníka kontaktujeme, pokud vidíme, že by nemusel být s nákupem spokojen. Vždy se raději snažíme najít lepší řešení po dohodě s Vámi, zákazníkem. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na případnou další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• péče o zákazníka

Vše naprosto bez problémů, zboží dorazilo velmi rychle a bylo pečlivě zabalené. Před odesláním objednávky mi paní z e-shopu i zavolala, aby se mnou probrala nejlepší možnosti dopravy - mé objednávce se mohlo stát, že se poškodí. Což se díky paní nestalo. Děkuji. :)

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pí. Řípová. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem náhradní fólie STIGA hokej fólie na STANLEY CUP spokojena. Občas se stane, že systém pustí objednávku do Alza boxu apod. kde ale většinou je zboží kurýrem nacpané do malého boxu a poničeno. Proto se raději snažíme najít lepší řešení po dohodě s Vámi, zákazníkem. Těší, že následně využitý přepravce DPD Pickup s vyzvednutím osobně na pobočce poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• Rychlost dodání, super komunikace

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pí. Benešová. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem příslušenství na stolní fotbal - 25mm průchodka FunnyM spokojena. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík Do balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

Dobrý, standart.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pí. Caithamlová. Děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Bohužel máme od Vás pouze toto hodnocení se 40% spokojeností, ale žádnou jinou zpětnou vazbu. Zboží Multifunkční herní stůl 15 v 1 - hnědý odešlo v den objednávky přepravcem DPD - dodání následující den od naložení. Proto netuším, kde jsme udělali chybu. Budeme rádi za jakoukoliv Vaší další zpětnou vazbu, která nám pomůže zlepšit naše služby. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum ještě zlepšit náš servis k zákazníkovi. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu