• zakoupeno v Fotbalky.eu před 2 týdny

• Skvela rychla komunikace, velky vyber zbozi skladem
    • Rychle dodani

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Matuška. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem stolního fotbalu Garlando PRO CHAMPION spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce TopTrans poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• zakoupeno v Fotbalky.eu před 1 měsícem

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pí. Poláková. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem zboží Magnetický terč se šipkami Karella Family spokojena. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík Do balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• zakoupeno v Fotbalky.eu před 2 měsíci

• Zboží skladem

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Hanek. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem zboží Sisalový terč WINMAU Blade 6 spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík Do ruky poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• zakoupeno v Fotbalky.eu před 3 měsíci

• Doručení v dobrém časovém intervalu (do 3 dnů)

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Ráček. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem zboží Míček tvrdý Žlutý spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• zakoupeno v Fotbalky.eu před 4 měsíci

Rychlost, komunikace, možnost vyzvednuti ve vydejnim místě

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Šolc. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem zboží Elektronický šipkový terč Karella CB-50 spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• zakoupeno v Fotbalky.eu před 4 měsíci

Velice rychlé doručení, vše na 1!

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pí. Němcová. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Vaše recenze nás nyní skutečně zahřála u srdce!! Těší nás, že jste s nákupem zboží Poker Set - 300 laserových žetonů Ultimate spokojena. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• zakoupeno v Fotbalky.eu před 4 měsíci

• zatím zboží z tohoto obchodu mi dorazilo nejrychleji

doporučuji se obracet na tento e-shop, kvalita, rychlost, zápory nemám

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Filipský. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Vaše recenze nás nyní skutečně zahřála u srdce!! Těší nás, že jste s nákupem náhradního dílu na stolní fotbal spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík Do balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• zakoupeno v Fotbalky.eu před 5 měsíci

Spolehlivý obchod. Rychlé dodání. Vše bylo OK.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Pecka. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Vaše recenze nás nyní skutečně zahřála u srdce!! Těší nás, že jste s nákupem šipkového terče a příslušenství spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce DPD poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• zakoupeno v Fotbalky.eu před 5 měsíci

Poradili, rychle odeslali.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Habrún. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Vaše recenze nás nyní skutečně zahřála u srdce!! Těší nás, že jste s nákupem míčků na stolní fotbal spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

Velmi rychlé dodání

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, Markéto. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem šipkového zboží Šipky Soft Winmau Blackout - 18g spokojena. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík Do balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• Rychlost doručení
    • Kvalitní zabalení

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, p. Gregor. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Vaše recenze nás nyní skutečně zahřála u srdce!! Těší nás, že jste s nákupem výrobku Elektronický šipkový terč Karella CB-50 spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík Do ruky kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• Naprostá rychlost!
    • Zboží kvalitně zabaleno
    • Cedulka s obsahem na krabici(když je to dárek, musíte hlídat, aby to nikdo neviděl :))

Po objednání přišel email, že přijali objednávku, do pár minutek, že je zboží vyexpedováno, druhý den zboží dorazilo. Jsem maximálně spokojená a nadšená.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pí. Kuncová. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Vaše recenze nás nyní skutečně zahřála u srdce!! Těší nás, že jste s nákupem výrobku Luxusní pokerový set DELUXE v kufru + příslušenství spokojena. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce DPD Pickup poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• Rychlost, kvalita výrobku

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, Patriku. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem šipkového zboží Šipky Winmau MVG Ambition 20g - soft brass spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík Do balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• Zajisteni dopravy tezke zasilky

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, Romane. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem stolního fotbalu FAS Fun teleskopické tyče spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Top Trans poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

Vse bez problemu. Doruceno rychle. Doporucuji

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, Martine. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem výrobku Elektronický šipkový terč Karella CB-90 spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce DPD poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• zakoupeno v Fotbalky.eu před 8 měsíci

• Výborná byla pomoc s výběrem fotbálku - obratem mi odpověděli na maily s dotazy a podrobně vypsali pro i proti fotbálků přicházejích v naší cenové relaci v úvahu. Oceňuji odbornost, praktičnost a osobní přístup (např. mi byl doručen fotbálek autem a ne dopravní společností, protože prodávající měl náhodně cestu zrovna do našeho města a po domluvě ho dovezl přímo na námi zvolené místo).

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pí. Janigová. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Vaše recenze nás nyní skutečně zahřála u srdce!! Ačkoliv se snažíme vše řešit a expedovat obratem, někdy nám to zrovna spediční společnosti pokazí a pak se na nás snese vlna kritiky na okolnosti, které prostě nemůžeme ovlivnit. Což se nyní před Vánoci u zahlcených spedic prostě děje. Těší nás, že jste s nákupem stolního fotbalu FAS Match spokojena. Zároveň nás těší spolupracovat s klienty, kteří si nechají poradit a chápou, že za opravdu velmi nízkou cenu nemohou dostat kvalitní výrobek . Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• zakoupeno v Fotbalky.eu před 8 měsíci

• absolutně bezproblémový přístup, rychlé odeslání, skvělá komunikace
    • o žádných nevím

Takhle prostě obchody mají fungovat, vše úplně bez problémů.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, Radku. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem náhradních dílů pro stolní fotbal spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík Do ruky poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• zakoupeno v Fotbalky.eu před 9 měsíci

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pane Lach. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem stolního fotbalu FAS Club a míčků pro stolní fotbal spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Top Trans poskytl také kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• zakoupeno v Fotbalky.eu před 9 měsíci

• Bleskurychlé dodání.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, Kristýno. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem stolního fotbalu STORM F0 Baby Outdoor spokojena. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce DPD poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a pokud budete mít čas a chvilku, požádáme o upřesnění, kde nastala z naší strany chyba, že přes velkou spokojenost se vším byla Vaše celková spokojenost s obchodem: hodnocení 3.5 z 5. Aby jsme mohli nedostatek do budoucna odstranit. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu

• zakoupeno v Fotbalky.eu před 10 měsíci

• Sortiment, ceny, rychlost dodání

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, Martine. Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste s nákupem Míček černo-bílý Ø31 mm pro stolní fotbal spokojen. Zároveň nás těší, že námi využívaný přepravce Česká Pošta - Balík Do balíkovny poskytl kvalitní servis. Vážíme si Vašeho hodnocení a uděláme maximum tento vysoký standard zachovat. Těšíme se zároveň na další spolupráci. S pozdravem team Fotbalky.eu