Jeden ze dvou magnetu při zvedani koule vyjel z držaku a koule mi spadla na nohu.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pane Velký. Děkujeme za Vaši recenzi, ač ano přiznáváme, že nás nepotěšila. Pouze nás mrzí, že se o vaší špatné zkušenosti s výrobkem dozvídáme až takto, prostřednictvím hodnocení Heureka.cz. Zboží jste objednal 28.7.2021 19:33:32 a 30.07.2021 ve 14:09 bylo Vámi převzato. Tak snad alespoň rychlost vyřízení Vám udělala radost. Uvádíte spokojenost s obchodem 0.5 z 5. To nás velice mrzí. Bohužel opravdu jsme od Vás žádné vyrozumění neobdrželi. Budeme čekat na Vaše pokyny a těšíme se na další spolupráci. Přeji klidný den. S pozdravem Podolec Michal

1. nemá to český návod. 2.kvalita teče uplně nulová za tolik peněz .3.při zhlédnutí videa při hodu šipky tak hlučný jak ve skutečnosti jsem velmi sklamám stohohle terče kvalita za tolik peněz opravdu nulová !!!!!!!!!

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, pane Januš. Děkujeme za Vaši reakci, ačkoliv nás moc nepotěšila a za čas strávený vyplněním dotazníku.
    Velice nás mrzí, že nejste s nákupem elektronického šipkového terče Karella CB-90 nespokojen. Je to absolutní bestseller – o čemž svědčí, že je také aktuálně vyprodaný. Jste první, kdo není s nákupem spokojen, což je samozřejmě v pořádku. Elektronický šipkový terč jste si ponechal. Na konec jste se s výrobkem snad sžili. Samozřejmě u nás má každý zákazník možnost každý nákup vrátit ve 14-ti denní lhůtě. Zároveň se tímto omlouvám, pokud kolega zapomněl přiložit CZ návod. Obratem odesíláme emailem v PDF. Přeji klidné dny. S pozdravem team Fotbalky.eu

NAMÍSTO TL. TERČE 2,5 CM POUZE 1 CM

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, Josefe, děkujeme za zpětnou vazbu.
    Mrzí nás, že by jste nedoporučil obchod svým známým. Naopak nás těší, že jste byl spokojen s délkou dodací lhůty.
    Trochu nás mrzí Vaše hodnocení "Jak hodnotíte kvalitu komunikace obchodu?" - hodnocení 0.5 z 5. Kdy odesíláme s každou objednávkou několik emailů i SMS. Kdyby toho bylo více ( snad již jen volání ), považovali by to zase jiní spotřebitelé za obtěžující.
    Popište podrobněji vaše zkušenosti s obchodem: NAMÍSTO TL. TERČE 2,5 CM POUZE 1 CM. Jedná se opravdu o terč o síle 25mm: https://terce.heureka.cz/bandito-deluxe/specifikace/#section Spíše mám pocit, že jste očekával dražší výrobek než jste si za 247Kč bez DPH objednal, ale profesionální sisalové terče se pohybují okolo 2 099Kč a výše.
    Je nám velice líto, že jste nebyl s nákupem v našem obchodě spokojen. Určitě bylo a je možné s námi o nákupu komunikovat. Těšíme se na případnou další spolupráci a přeji hezké dny. S pozdravem za celý tým zdraví Michal Podolec - Fotbalky.eu

• Rychlost dopravy
    • Kvalita zboží
    • Informace od prodejce

Tento obchod nedoporučuji. Nakoupil jsem fotbálek Belfast Klapp na doporučení pana jednatele společnosti, pana Podolce. Mým hlavním dotazem při našem rozhovoru byla stabilita skládacího fotbálku. Byl jsem ujištěn, že fotbálek je stabilní. Jaké však bylo mé překvapení, když jsem fotbálek sestavil. Při jakémkoliv posunu tyče se fotbálek rozechvěje, o žádné stabilitě zde nemůže být řeč!!! Co se týká kvality fotbálku: některé části fotbálku jsou zprohýbané, nedosedají a jsou poškozeny. Návod je kapitolou sám o sobě...

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Velice nás mrzí, že nejste se zakoupeným výrobkem spokojen. Vámi zakoupený model Belfast Klapp je druhým nejprodávanějším stolním fotbálkem tohoto roku. Je to Bestseller letošních vánoc. Ovšem vždy je potřeba při nákupu volit fotbálek pro určenou cílovou skupinu. Model Belfast Klapp je hračka v ceně 2 490Kč vč. DPH ( tedy prodejní cena fotbálku je 2 057,85 Kč ). Je proto nutné vycházet z dané ceny a být si vědom skutečnosti, že zakupujete hračku. Samotná sada tyčí pro standardní stolní fotbal pro dospělé stojí 2 380Kč. Tzn. že pouze tyče jsou v podstatě stejně drahé jako celý dětský fotbálek Belfast Klapp. Je nám skutečně líto, že nejste spokojeni s nákupem. Zboží můžete ve 14-ti denní lhůtě vrátit zpět a zakoupit standardizovaný stolní fotbal s ocelovými nohami FAS Smile v ceně 12 550Kč. V případě jakéhokoliv dotazu jsme Vám plně k dispozici. Přeji klidný zbytek dne. S pozdravem Podolec Michal

• objednávka a dodávka bez problémů, avšak zboží (fotbálek Multihra 15v1-Černá za cca 5.000 Kč) je velmi nízké kvality zpracování, vady v lakování, materiál korpusu velmi , ale opravdu velmi lacině řešený, celkově působí dojmem zboží dovozu z levných čínských eshopů se zhruba 1/2 až 2/3 cenou...dětem to radost udělá, avšak nic to nevydrží...koupíte li trampolínu za 5000 Kč, obdržíte opravdu "kus" zboží, toto je jen trocha dřevotřísky a plastu velmi nízké kvality, vlastní obchod (eshop) zcela bez problémů

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku. Těší nás, že jste se službami našeho e-shopu byli plně spokojeni. Vaši objednávku na Multihra 15v1-Buk jsme obdrželi v Po. 6.srpna v 15:15 hod. Tuto ihned následující pracovní den převzal přepravce GEIS, který Vám Vaši objednávku předal následující pracovní den ve 12:18 hod. ve středu 8. srpna.
    Vámi vybraná Multihra 15v1-Buk je skutečně v ceně 4 890Kč. Velmi nás mrzí, že nejste s výrobkem plně spokojeni. Bohužel pouze samostatná sada standardizovaných tyčí na stolní fotbal stojí 2 380Kč. Takže u výrobku, který obsahuje v ceně 4 890Kč stolní fotbal, kulečník, stolní tenis, Air Hockey, Bowling a dalších, celkem 15 her, je dle mého názoru zřejmé, že se nebude jednat o profesionální herní zařízení.
    Pro náročné hráče, kteří trvají na multifunkčním stolu máme v nabídce GARLANDO MULTI-9 HEAVY DUTY v ceně 15 160Kč, kde již naleznete 16 mm silné tyče u stolního fotbalu, mnohem bytelnější stůl apod.
    Abyste byli plně spokojeni, jsme ochotni s Vámi vyřešit výměnu za výše uvedený výrobek. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na náš email [email protected]. Těšíme se na případnou opětovnou spolupráci a přeji hezký den. Za team fotbalky.eu Podolec Michal

• bez reakcie obchodu.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Dobrý den, vážíme si toho, že jste si našla čas napsat recenzi. Dovolte nám ještě jednou rekapitulaci Vaší objednávky:
    Tuto jste provedla v Neděle, 15. červenec v 19:59
    - Vaši objednávku jsme předali přepravci GEIS ihned v Po. 16.7 ve 14:50 hod.
    - objednávku jste převzali následující pracovní den v Út 17.7 v 10:16 hod.
    Po celou dobu jsme s Vámi komunikovali jak emailem, tak přes SMS. Přesto jsme rádi, že jste využila našich služeb a přesvědčila se jak kvalitní produkty a služby se z plných sil snažíme poskytovat. Těšíme se na Vaši další objednávku. V případě jakýchkoliv pochybností nás neváhejte kdykoliv kontaktovat Podolec Michal tel.: 605 567 632 , [email protected]

• Když vám příjde prázdnej balík za 500, tak nikdo o ničem neví a vy jste za ***, že voláte až den po té... z důvodu toho že jste celej předešlej den řešil dodání prázdnýho balíku na přepravní službě! Jako bonus vašeho *** je školení pražskýho Pepika, že to byla tyč a ne páka. Tak jsem Vás poslal do (.) sorry , ale už jsem na Vaši aroganci a povýšenost neměl nervy! Doufám že se Vám díky přístupu k zákazníkům podaří skončit na UP.

***.

Reakce obchodu Fotbalky.eu

Velice děkujeme za Vaši reakci a za čas strávený vyplněním dotazníku.

Příručka Heureka.cz jak komunikovat se zákazníky nabádá k tomu, abychom Vám pokud možno dali za pravdu a vyhnuli se útočnému jednání.

Ale pokud vezmu Vaše hodnocení popořádku, tak první Vaše stížnost směřuje k dodací lhůtě. Zboží jste objednal v Pá. odpoledne a my jsme ihned v pondělí odeslali na Vaši adresu. V úterý ve 12:34 jste zboží převzal.

Na přehlednosti obchodu jistě můžeme zapracovat i na popud Vašemu hodnocení jako naprosto nepřehledné.

Po celou dobu jsem s Vámi komunikovali přes email, SMS a následně i telefonicky. Bohužel není z naší strany možné uznat reklamaci na nedodání zboží, které jste převzal a to ještě uplatňovanou až následující den.

Jednalo se o 1ks tyč bez hráčů s třemi otvory. Tato je při dodání zcela zřetelná. Karton by byl jinak ohebný apod.

Velice nás celá věc mrzí, navzdory přívalu množství vulgarizmů při telefonickém hovoru jsme se snažili celou věc vyřešit.

Přesto Vám nabízíme privátní slevu na další nákup náhradních dílů pro stolní fotbal ve výši 20%.

Omlouváme se za vzniklé komplikace navzdory tomu, že jsme Vaši zásilku z naší strany odeslali kompletní požádáme o přijetí naší omluvy.

S pozdravem Podolec Michal - jednatel