Velká spokojenost!!! S prodávajícím perfektní komunikace, velmi včasné dodání objednaného zboží, které samozřejmě došlo v pořádku (nepoškozené). Mohu jen doporučit všem, kteří se rozhodnou v tomto obchodě nakupovat. Děkuji.

• Celá moje zkušenost spočívá v tom, že jsem objednal zboží, obratem jsem dostal automatickou odpověď o přijetí objednávky a pak už nic.
    Nesnažil jsem se o žádnou komunikaci, stejné zboží za stejnou cenu si můžu objednat jinde.

• tovar nebol doručený, ani som nebol informovaný o stave objednávky

• Rychle a slusne jednani

nemuzu nic spatneho napsat, nevim o nicem.

• dlha dodavacia doba

• Neodporucam!!!

Neodporucam. Cakat 3 mesiace na vybavenie reklamacie je vrchol. Pritom mi on zaslal chybny kus od vyroby. Chyba bola s jeho strany a mala to byt len vymena tovaru. Po tel.kontaktu mi povedal ze neni problem ju vymenit......ma ich skladom......no neskor uz tvrdil ze caka kym sa mu vrati reklamacia od dodavatela. Vazne neodporucam jedine ze mate pevne nervy. Ziadal som o vratenie penazi. Uvidime ako to dopadne inac to budem riesit cez ČOI.

• Rychle vyrizeni,super komunikace,zbozi bylo pripraveno ihned.Prodavajici volal,informoval mne o terminu odslani.Na mail.dotaz odpovedel ihned.

• Rychlý, slušný, ochotný
  • neodporúčam komunikácia žiadna!!!!!!!!!!!

• Vyborna komunikace a doporuceni po telefonu...
    • Zboží nedorazilo ani po telefonické domluvě!!!!

• Vůbec nekomunikuje
    • U zboží nebyla dodací lhůta

• - široký sortiment
    • - pružnost v rychlosti dodávky
    • - jediný zápor: nereagování na žádost o návod v češtině, jak to ukládá zákon 22/1997sb. v §8, odst.3a.

• Excelentna komunikacia. Pan mi osobne zavolal a informoval ma o dodani.
    • Nakup - prvotny impulz bola dostupnost tovaru a cena tovaru.

Veľmi zodpovedné jednanie. Vážia si zákazníka.

• Široký výběr, dobrá komunikace, přestože jsem objednával zboží, které momentálně nebylo na skladem, obchod vše zajistil v přijatelném termínu.

Bezproblémový nákup za výhodné ceny

dozvěděl jsem se ,že prodáváte pušky Winchester i na flobert patrony a plynové. Kde mohu objednat ? díky

• Komunikace 1*-provozovatel perfektně zná své zboží, dokáže opravdu odborně poradit.
    • Nevím

Do obchodu jsem vstoupila jako člověk který ani pořádně neví co chce, ale pán to ze mě postupně dostal a rozklíčoval. Doporučujeme všem

špatná komunikace,zboží které píšou skladem na skladě nemají a čekají až jim přijde

• účinnost zdvořilost
    • Doposud žádná

Opakuji, jsou zdvořilí a efektivní doporučit jim