Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Na prvni pohled hodne zbozi skladem,ale skutecnost je jina
    • Polozky oznaceny skladem, skladem nejsou a obchod je doruci az za mesic
    • Deklarovany a zaplaceny obsah vyhodneho setu nesouhlasi! Chybi baleni diabolo, terce a misto diabolo gamo byly dorucena ceske standard

Neprofesionalni chovani.Spolehal jsem na dohodu,zbozi zaplatil predem,ale objednavka dosla nekompletni a az po vice nez mesici. Prodejce slibuje doslani chybejiciho uz 3 tydny!

• Mínus: bez jakéhokoliv infa, zboží zatím nedorazilo, je to více než 3týdny

• absolutní nekomunikace

Objednávka potvrzena mailem a to je vše.
    Nekomunikují po mailu ani po telefonu.

Objednavka bola potvdena 5.3.2018. Dnes je 21.3.2018 a nemam ani tovar, ani ziadnu informaciu o tom co sa vlastne deje... Pre tyzdnom som pisal mail v akom stave je objednavka, ale odpoved ziadna.

Zboží ještě nedorazilo! Za jedenáct dní od objednání nepřišla žádná informace o předání dopravci ani jiné info, pouze potvrzení přijetí objednávky!

• Zboží po 11ti dnech stále nedorazilo

Navzdory údaji, že všechno požadované zboží je skladem, ještě po skoro dvou týdnech nic nedorazilo.

• Nemá provozovnu na adrese, kterou má uvedenou na stránkách.

• Během 14-di dnů zboží nedošlo

V objednávce jsem zadal přesný termín ručení, prodejce přislíbil, ale nesplnil, a to ani po tel. kontaktu v náhradním termínu.

• Zboží objednáno 11.11.17,, Prodejce píše,že zboží odesílá nejpozději 5den od objednání. Po telefonické domluvě 21.11. ,že zboží dojde do konce týdne, jsem objednávku zrušil.

• Ani po telefonické urgenci a ujištění o tom, že zboží dorazí do domluveného termínu, zboží nedodáno včas a zatím ani informace o stavu objednávky

• nikterak nekomunikuje

Doposud zboží nedodáno a ani žádná informace kdy by mělo přijít!!!

Řekl bych, že problém bude v uvedeném zboží skladem, které skladem nebývá.

• Zbozi zatím nedorazilo ani po 12 dnech
    • Komunikace 0
    • Dlouhá doba dodání a dodáno do špatně vybrané zásilkovny Na webu nebyla možnost vybrat pobočku. Expedice provedena až po urgenci z mé strany a na mail ohledně upřesnění místa k vyzvednutí nebylo reagováno. Balíček pak zaslán na nevyhovující pobočku zásilkovny.
  • Nemohu hodnotit neboť obchod přijal moji zakázku a tím to skončilo!

• Špatná komunikace.
    • Zboží nemají vůbec na skladě i když e-shop tvrdí že ano.
    • Ani po deseti dnech by se mi nikdo neozval kdybych nezavolal ja.
  • Celá moje zkušenost spočívá v tom, že jsem objednal zboží, obratem jsem dostal automatickou odpověď o přijetí objednávky a pak už nic.
    Nesnažil jsem se o žádnou komunikaci, stejné zboží za stejnou cenu si můžu objednat jinde.

• dlha dodavacia doba