• Žádné!
    • Obchod uvádí, že má zboží skladem, ale opak je pravdou!
    • Objednávka z 25.03.21 není do této doby vyřízena! Nedoporučuji!

• nic není skladem, i když tvrdí opak
    • přijde pouze potvrzení objednávky a pak už se nic neděje
    • zboží nedorazí
    • ztráta času s tímto eshopem

Objednal jsem si produkt u kterého bylo info "skladem". Po ukončení objednávky přišel email s potvrzením objednávky. Tím to bohužel vše skončilo. Po deseti dnech, kdy se nic nedělo, jsem volal na uvedené číslo. Po pár pokusech jsem se konečně dovolal. Pán se jen vymlouval a pak se dušoval, že už to má u sebe připravené k odeslání a že to hned druhý den odešle. Bohužel do dalších deseti dnů nic nedošlo. Naštěstí jsem zboží neplatil dopředu, ale na dobírku, takže jsem o nic nepřišel.
    Rozhodně tady jen ztrácíte čas.

• Mají všechno ( sarkasmus )
    • Žádná komunikace
    • Zboží není skladem
    • Nedodání v termínu

Objednávka před měsícem, potvrzená mailem, zboží bylo uvedeno jako skladem. Po měsíci čekání na balíček mi přišel email, že zboží nemají a objednávku stornují.. Čekal jsem marně, místo omluvy po měsíci storno. Toto je klamání spotřebitele a kupující je za blbce.

• Nabízí kompletní sady za výhodné ceny

Rychlé vyřízení objednávky. Předvedení a vysvětlení všeho kolem zakoupené vzduchovky, navíc doporučení dalšího zboží.
    Návod sice není český, ale je obrázkový, takže se snadno pochopí. Příští nákup provedu zase zde. Velká spokojenost.

• Prodejce NEDODÁVÁ ČESKÉ návody k obsluze - pouze originální cizojazyčné.

Obchod k produktům vyžadující návod k obsluze nedodává v českém jazyce. Dochází tím k porušování zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, § 11 – povinnost prodejce poskytnout informace spotřebiteli písemně a v českém jazyce.
    Po více jak měsíční urgenci o dodání českého překladu, pošlou jen velmi zkrácený, nic neříkající text. Po několika dalších urgencích se jeví obchod jako zcela nekorektní a víceméně nepoctivý, protože tvrdí, že svoji povinnost splnili a poslali návrh, že když se mi to nelíbí, tak ať zboží vrátím, že vrátí zpět peníze. Tato "nabídka" ovšem podle neserióznosti v komunikaci napovídá tomu, že když pošlu zboží zpět, neuvidím již ani zboží ani peníze a přejde to ve zdlouhavé a prodražené soudní spory. Dále již obchod vůbec nekomunikuje a dělá "mrtvého brouka". Objednávku jsem platil předem, ovšem obchod stejnou variantu v případě "doporučeného" vrácení zboží odmítá.
    Pokud tedy koupíte zboží, které potřebuje určitý návod k obsluze, vzhledem k možnosti opomenutí čehokoliv v obsluze, ztratíte zákonnou záruku na zboží tím, že jste nedodrželi přesný návod k obsluze (který od nich nedostanete).
    NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD!

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Na prvni pohled hodne zbozi skladem,ale skutecnost je jina
    • Polozky oznaceny skladem, skladem nejsou a obchod je doruci az za mesic
    • Deklarovany a zaplaceny obsah vyhodneho setu nesouhlasi! Chybi baleni diabolo, terce a misto diabolo gamo byly dorucena ceske standard

Neprofesionalni chovani.Spolehal jsem na dohodu,zbozi zaplatil predem,ale objednavka dosla nekompletni a az po vice nez mesici. Prodejce slibuje doslani chybejiciho uz 3 tydny!

• Mínus: bez jakéhokoliv infa, zboží zatím nedorazilo, je to více než 3týdny

Neprišlo nič

• Ochota, informovanost, podrobne vysvetleni
    • Velky vyber
    • Kameny obchod slabe vybaven

• absolutní nekomunikace

Objednávka potvrzena mailem a to je vše.
    Nekomunikují po mailu ani po telefonu.

Objednavka bola potvdena 5.3.2018. Dnes je 21.3.2018 a nemam ani tovar, ani ziadnu informaciu o tom co sa vlastne deje... Pre tyzdnom som pisal mail v akom stave je objednavka, ale odpoved ziadna.

prislo vporadku cca do tydne.

• Špatná komunikace, zboží zobrazené jako vedené SKLADEM, skladem nebylo.
    • Navíc se po dodání objevil problém s dodaným puškohledem. Psal jsem prodejci, ten ale vůbec nereaguje.

Moje zkušenost je špatná. Objednal jsem set vzduchovky s puškohledem a střelivem. Vše bylo vedeno skladem, ve skutečnosti jsem čekal na dodání 3 týdny a část zboží vůbec nedorazila. Cena zboží byla výhodná, přesto zde ale už znovu nakupovat nebudu.

Zboží ještě nedorazilo! Za jedenáct dní od objednání nepřišla žádná informace o předání dopravci ani jiné info, pouze potvrzení přijetí objednávky!

Dobrý sortiment, dobré ceny.

• Dobře se nakuje.

• Ani po 4 týdnech zboží nedorazilo, nakonec jsem zakázku zrušil.

Nedoporučuji.

• Zboží po 11ti dnech stále nedorazilo

Navzdory údaji, že všechno požadované zboží je skladem, ještě po skoro dvou týdnech nic nedorazilo.