• Velmi dobrá komunikace
    • Zboží dorazilo přesně v den kdy mělo.

• dobra cena ,rychle dodaní

• spolehlivost

• Prodejce komunikuje

• Nemá provozovnu na adrese, kterou má uvedenou na stránkách.

• Nic,snad jen že se telefonicky dotázali.
    • Zboží nedodáno ani po urgenci a po dotazu žádná reakce!

NEDOPORUČUJI!

• Během 14-di dnů zboží nedošlo

V objednávce jsem zadal přesný termín ručení, prodejce přislíbil, ale nesplnil, a to ani po tel. kontaktu v náhradním termínu.

• Zboží objednáno 11.11.17,, Prodejce píše,že zboží odesílá nejpozději 5den od objednání. Po telefonické domluvě 21.11. ,že zboží dojde do konce týdne, jsem objednávku zrušil.

• Ani po telefonické urgenci a ujištění o tom, že zboží dorazí do domluveného termínu, zboží nedodáno včas a zatím ani informace o stavu objednávky

• nikterak nekomunikuje

Doposud zboží nedodáno a ani žádná informace kdy by mělo přijít!!!

I když byl trochu problém s dostupností objednaného zboží, komunikace byla rychlá a vstřícná. Zboží bylo dodáno v dohodnutém termínu, a tím pádem jsem spokojen.

Řekl bych, že problém bude v uvedeném zboží skladem, které skladem nebývá.

• Doba dodání, komunikace prostě vše...

Zboží objednáno 14.7. doručeno bylo až po několika urgencích 9.8. Balení bylo nekompletní - chybí příslušenství. Na komunikaci e-mailem obchod neodpovídá, pokud ano, pouze slibuje nápravu. Nyní již nekomunikuje vůbec a do dnešního dne 24.10. obchod nedoručené příslušenství nijak nenahradil a nemá ani snahu jakkoliv problém řešit. Já už nemám nervy cokoliv řešit s tímto rádoby obchodem. Absolutně nedoporučuji si zde cokoliv objednávat. Pokud stojíte o problémy a rádi se s někým dohadujete, tak prosím. Pak je to obchod právě pro vás.

• Neobjednavejte!!!!
    • Zbozi jsem objednal a tim to skoncilo. Obchod nekomunikuje a nereaguje a maily

Nolova komunikace a zadne reakce na vyzvy. Prosim o vyrazeni obchodu z heureky. Tento prodejce tu nema co delat

• Zbozi zatím nedorazilo ani po 12 dnech
    • Komunikace 0
    • Dlouhá doba dodání a dodáno do špatně vybrané zásilkovny Na webu nebyla možnost vybrat pobočku. Expedice provedena až po urgenci z mé strany a na mail ohledně upřesnění místa k vyzvednutí nebylo reagováno. Balíček pak zaslán na nevyhovující pobočku zásilkovny.
  • Nemohu hodnotit neboť obchod přijal moji zakázku a tím to skončilo!

Veliká spokojenost výborná komunikace s obchodem i její obsluhou,vřele doporučuji všem

• Špatná komunikace.
    • Zboží nemají vůbec na skladě i když e-shop tvrdí že ano.
    • Ani po deseti dnech by se mi nikdo neozval kdybych nezavolal ja.

• požadovaný sortiment
    • vstřícné jednání
    • telefonická komunikace, poradí

Nakupovali jsme poprvé, naprostá spokojenost.
    Ozvali se telefonicky, u dvou položek objednávky poradili, ačkoliv si mohli zvýčit tržbu, doporučili hodnější variantu pro zákazníka. Díky.