Dobrtá spolupráce.
    Děkuji

děkujeme za Vaši recenzi.
    Jsme rádi, že jste spokojený.

• Neplýtvají květinami
    • Květiny jsou krásné a voňavé
    • Kvalitní vázání
    • Dostatek výživy a dobré instrukce k péči
    • Přesnější doručení než v rozmezí 2-3 hodin stojí dost peněz

Dobrý den, Petře,
    Děkujeme za Vaší milou recenzi. Chceme aby naším zákazníkům květiny vydržely opravdu co nejlépe, proto ke každé kytici i ke každé krabičce květin přidáváme kartičku, na které je vysvětlena péče o květiny. Kurýr by Vám při předání měl také péči vysvětlit. Na kytice lepíme dva druhy pásek, jednu pásku na které je "zde zastřihnout", tuhle pásku lepíme na konce stonků. Do přibližné poloviny kytice lepíme pásku "hladina vody".
    Florea umí doručit na přesný čas s službou doručení na minut přesně. Tohle je naše opravdu prémiová služba. Kurýr před doručením čeká u adresy 30 minut (v zimě 40 minut) a nedoručuje jiné zakázky. Více informací přikládáme zde: https://www.youtube.com/watch?v=Epxwo6cZ3cQ&list=PL_Vlq6PXjLa0CK6WE9C_0kUunuHJ_jW3F&index=4
    Mějte moc příjemný den, Sára

• Dodávka na zadanou adresu

Reakce obchodu Florea.cz

moc děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení v plném počtu hvězdiček. Celý náš tým jste tím potěšil.
    Jsme moc rádi, že jste byl se vším spokojený a budeme se těšit na další objednávky a věříme, že udělají stejnou radost jako udělali teď.
    Přeji krásný zbytek dne,
    S pozdravem, Eliška.

Vše bylo naprosto v pořádku příjemny kurýr kytka krásná

Dobrý den, Martino,
    děkujeme Vám za tak skvělé hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojená a že Vás potěšil i kurýr.
    Spokojenost našich zákazníků je pro nás hlavní prioritou.
    Krásný zbytek dne, Eliška

• Skvela komunikace, vstricne chovani personalu.

Doporucuji vsem, co chteji udelat radost !

Dobrý den, Milane,
    Moc děkujeme za Vaší recenzi, velice si jí vážíme. Je milé číst takovou zpětnou vazbu. Těšíme se na Vaší další objednávku.
    Mějte moc příjemný den, Sára.

• Vše OK
    • Den od objednání jsou květiny doma.
    • Kvalita - opravdu vydrží, jen je potřeba dodržovat doporučení od Florea

Dobrý den, Martine,
    děkujeme za krásnou recenzi, která nás velmi potěšila.
    Jsme rádi, že jste s námi spokojený. Rádi vždy pomůžeme a poradíme když je to v našich silách.
    Doufáme, že kytice bude dělat dlouho radost.
    Budeme se těšit na další objednávky a budeme doufat, že květiny potěší úplně stejně jako tyto.
    Přeji Vám krásný zbytek dne,
    S pozdravem, Eliška

• Kurýr velký sympaťák - říkala manželka. I když zpětně doufám, že ne moc velký.
    • Kytice už týden jako nová, stačí se držet přiloženého návodu
    • Velikost M je v počtu 100ks dostačující, ale S už bych nedoporučil
    • Délka 70cm dělá z kytice pugét jako blázen. O moc kratší nedoporučím, je třeba každé dva dny zkracovat stonek o cca 3cm a bystré hlavy si spočítají, kolik to za 10dní udélá. To by z půlmetru moc nezbylo.

Reakce obchodu Florea.cz

jsme moc rádi, že jste spokojený s našimi květinami i naším kurýrem a že s jeho přístupem byla spokojená i obdarovaná.
    Srdečně děkujeme a těšíme se na další příjemnou spolupráci.

• Perfektní spolupráce
    • Přesné načasování

Dobrý den, Jane,
    děkujeme za moc milou recenzi, která nás moc potěšila a jsme rádi, že jste spokojený s našim Florea týmem.
    Mějte hezký den, Veronika.

• Vše super

Dobrý den, Ludmilo,
    děkujeme za milou zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste spokojená.
    Budeme se těšit na příště.

• Skvělá komunikace.
    • Možnost sledování kurýra.
    • Dodržení času.
    • Žádnou jsem neobjevila.

Velká spokojenost s obchodem, kurýrem. Můžu jenom chválit a dát 5 hvězdiček.

Dobrý den, Markéto,
    jsme moc rádi, že Vaše zkušenost s naší firmou je pozitivní a moc nás těší, že jste s našimi službami i kurýrem spokojená.
    Pochvalu mu s radostí předáme.
    Pohodový den, za celý tým Florea, Veronika.

• kytici bych na webu ukazoval v reálné velikosti

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení a zpětnou vazbu.
    Jelikož si na spokojenosti zákazníků zakládáme, na webu máme fotky přímo z našeho fotoateliéru.
    Květiny jsou nafocené nakvetené, ale k zákazníkovi dorazí minimálně nakvetlné, aby byla jejich výdrž co nejdelší.
    Když se budeme bavit o růžích, které jste objednal, tak ty by se měly rozkvést do cca 3 dnů a kytice tak bude vypadat stejně jako na eshopu, jak garantujeme.
    Pokud si budete přát pomoci s výběrem květin, vždy se můžete obrátit na naši zákaznickou podporu, kde Vám rádi poradíme.

• spokojená

děkujeme za Vaši recenzi.
    Jsme rádi, že jste spokojená. Dělá nám to velkou radost.

výborná spolupráce

Dobré ráno,
    srdečně Vám děkujeme za zpětnou vazbu a hodnocení.
    Jsme moc rádi, že jste s naší komunikací spokojen.

Vše OK

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši 100% recenzi.
    Jsme rádi, že bylo vše v pořádku.

Přeji krásný den, Lenka.

• Pružné a velmi vstřícné vyřízování požadavků.Super kvalita zboží.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Opravdu nás mrzí, pokud květiny nesplnily Vaše očekávání.
    Za kvalitou si stojíme. A pokud není taková, jaká má být, vždy to rádi a rychle vyřešíme.
    Již nám od Vás přišel dotazník spokojenosti, který zasíláme po dodání květin.
    Na všechny naše květiny poskytujeme záruku.
    Váš názor nás opravdu zajímá a proto jsme Vás kontaktovali.
    Přes veškerou snahu z naší strany jste nám nedal šanci situaci řešit, což nás velmi mrzí.

Přeji krásný den, Lenka.

Kytice byla doručena dle mých představ, byla velmi hezká a obdarované kamarádce, která je v domově seniorů udělala velikou radost. Určitě využiji vaše služby v budoucnu.Děkuji.

Reakce obchodu Florea.cz

moc děkujeme za milá slova a recenzi. Jsme moc rádi, že obdarované vykouzlila úsměv na tváři a splnila tak svůj účel. Budeme se těšit, na případnou objednávku květin.

Za celý tým Florea, Jiřina.

Byla jsem velmi překvapená a spokojená se službami a ochotou vašich zaměstnanců, kdy mi velmi pomohli vše vyřešit přes telefon. Dávám veliký palec nahoru a budu vřele doporučovat. Pokud opět budu potřebovat, vždycky se na vás obrátím. Přeju pěkný den a moc děkuju. Kytice byla krásná.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za velmi milou recenzi, která nám vykouzlila úsměv na tváři.
    Jsme opravdu rádi, že jsme Vám mohli pomoci s objednávkou. Vždy rádi vidíme když je náš zákazník spokojený.

Budeme se těšit na případnou další objednávku.

Přeji krásný den, Lenka.

• Celková spokojenost, výborná domluva.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že domluva s námi byla bez problému a že jste spokojený.

Přeji krásný den, Lenka.

celkem v pohodě,změna adresy v pořádku...jenom na obrázku vypadá kytice větší..

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši recenzi i když není 100%.
    Jsme rádi, že jsme Vám mohli vyjít vstříc se změnou adres.

Kytice ARETINA, kterou jste měl zvolenou není v průměru moc velká. Jedná se o menší kytici.
    Samozřejmě vše doručujeme úplně čerstvé a do 3 dnů by měly květiny zcela nakvést.

Určitě Vás pro jistotu budeme ještě telefonicky kontaktovat.

• Osvědčená kvalita!

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení s plným počtem hvězdiček. Jsme rádi, že jste s námi spokojená.