• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Kvalita, spolehlivost, rychlost a v podstatě i ceny. Není co dodat.

Dobrý den, Jane,
    Moc děkujeme za Vaše 100% hodnocení. Jsme velice rádi, že doručení květin proběhlo dle Vašich představ.
    Těšíme se na Vaší další objednávku.
    Mějte příjemný víkend, Sára.

• Florea je úžasná co se týče výběru květin,maji obrovský výběr
    • Dovoz přímo domů
    • Možnost vidět kytku ještě než jí dovezou
    • Všichni ve firmě jsou ochotní

Děkuji za Vaše květiny, vždy dělají radost mě nebo obdarovaným. Váš výběr je obrovský a Vaše rady cenné. A proto tu ráda nakupuji. Vždy poradíte, pomůžete a kytičky dělají radost. Kurýři taky velmi ochotni.Děkuji ❤️

Reakce obchodu Florea.cz

Moc děkujeme za krásnou recenzi a hlavně za Vaší podporu. Velice si Vás vážíme a děkujeme za každou Vaší objednávku. Velice nás těší, že svým blízkým a i sobě děláte radost květinami právě od nás.
    Na zákaznické podpoře Vám vždy moc rádi poradíme s výběrem, či vazbou květin.
    Mějte moc příjemný víkend, Sára.

• Krasne kyticky, perfektna komunikacia, super dorucenie

Z obchodom som maximalne spokojna.

Reakce obchodu Florea.cz

Moc děkujeme za Vaší recenzi. Jsme moc rádi, že jsme byla s květinami spokojená.
    Hezký den Vám přeje, Sára.

• extra rychlá realizace objednávky (večer objednáno, ráno doručeno)
    • kurýr přijel v avizovaném časovém okně, které bylo oznámeno předvečer formou sms. Před doručením ještě zavolal.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaše slova a 100% ohodnocení našich služeb. Těší nás, že vše klaplo dle vašich představ. Budeme se těšit, na další případnou objednávku květin.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• přesné doručení, kvalita květin

vynikající služba

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za čas, který jste věnoval recenzi a zpětnou vazbu.
    Moc nás těší, že jste s našimi službami spokojený.
    Krásný den, za celý tým Florea, Veronika.

rychlost a ochota

Reakce obchodu Florea.cz

velmi děkujeme za Vaše hodnocení, velice si Vaší důvěry vážíme.

Mějte příjemný zbytek dne, Markéta.

Vždy objednavam od vás a vždy byl obdarovaný člověk překvapen a spokojený

Dobrý den, Vláďo,

děkujeme za milou zpětnou vazbu a tak vysoké hodnocení. Těší nás, že jste byl s naší služnou vždy spokojen. Budeme se těšit, na případnou objednávku květin.

Hezký zbytek dne, Markéta.

Jen ty nejlepší zkušenosti

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za milou zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste spokojená.
    Budeme se těšit na příště.

Krásný den, Jiřina.

příznivé ceny, osobní doručení až do ruky obdarované, dobrá komunikace,
    poslední objednávka naprosto na jedničku,
    při předchozí, drobné pochybení u cedulky se vzkazem napraveno další bezplatně dodanou kyticí = skvělá služba, spokojený zákazník

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že drobné pochybení jsme vyřešili ku vaší spokojenosti. Pro spokojenost našich zákazníku děláme maximum. Budeme se těšit, na další spolupráci s Vámi.

Za celý tým Florea, Jiřina.

spokojenost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za milou zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojený s naší službou. Budeme se těšit, na případnou objednávku květin.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

vše perfektní...

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a recenzi. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený s naší službou.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• Široký sortiment
    • Nedoručují o víkendu
    • Kvalita květin neodpovídá fotce, samozřejmě jsou to květiny, nikdy nebudou vypadat přesně, ale misto hezkých, žlutých, přijdou špinavé s povadlými květy

Reakce obchodu Florea.cz

Děkujeme za Vaší recenzi. Každému zákazníkovi 24 hodin po doručení květin zasíláme dotazník spokojenosti, tento dotazník se nám od Vás nevrátil vyplněný. O Vaší nespokojenosti se tak dozvídáme až nyní. O víkendu opravdu nedoručujeme. Nevyužíváme služeb jiných dopravců. Máme vlastní tým profesionálních kurýru a ti si užívají o víkendu zasloužený odpočinek. Víkendový rozvoz máme jen na Den matek, nebo na sv. Valentýna.
    Děkujeme za Vaší objednávku růží Alchemy, které jsme tento týden dali pro naše zákazníky za akční cenu. Růže Alchemy nemá čistě žlutou barvu. Květ růže má v sobě nádech oranžové. Objednávku jste si přebíral Vy sám, jestli se Vám doručené zboží již při předání nelíbí nemusíte ho od kurýra přebírat. Rádi se s Vámi dnes spojíme telefonicky a celou situaci s Vámi vyřešíme.
    Mějte moc příjemný den, Sára.

Vše fungovalo bez zádrhelů tak, jak bylo slíbeno

Reakce obchodu Florea.cz

Moc děkujeme za Vaše hodnocení, velice si Vaší důvěry vážíme.
    Mějte moc příjemný den, Sára.

Bez chybičky

Dobrý den, Álo,

děkujeme za Vaše 100% hodnocení s plným počtem hvězdiček.
    Jsme rádi, že vše proběhlo dle Vašich představ. Budeme se těšit na další objednávku.

Přeji pěkný zbytek dne, Markéta.

Skvělá komunikace, rychlé doručení, krásné květiny.

Dobrý den, Davide,
    děkujeme Vám za tak pěkné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojený.
    Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejdůležitější.
    Krásný zbytek dne, Markéta.

Velký výběr květin za slušné ceny. Skvělá komunikace.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Jsme moc rádi, že jsme jste byl spokojený jak s cenou tak i s komunikací.

S přání příjemného dne, Jiřina.

Vždy velká spokojenost.

Reakce obchodu Florea.cz

Moc děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, těšíme se na Vší další objednávku.
    Mějte příjemný den, Sára.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Rychlost vyřízení objednávky a její doručení
    • Ne úplně zvládnutí vazby srdce na základě nalomených stonků růží

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste spokojený s vyřízením a dodáním květin.
    Co nás ale mrzí je, pokud kytice dorazila poškozená. Květiny mají dělat radost a ne být zklamáním, určitě se tak budeme situaci věnovat.
    Informaci o tom, že bylo něco s květinou v nepořádku jsme obdrželi až nyní, díky tomuto hodnocení a proto jsme nemohli Vaše zklamání vyřešit dříve.
    Kvalitu květin před vyexpedováním kontroluje naše expedice, je ale možné, že se květina nechtíc poškodila při přepravě, čemuž by tak samozřejmě nemělo být.
    Budeme Vás kontaktovat, abychom se dohodli na vhodném řešení.
    Přeji příjemný víkend, Veronika.