Spolehlivé a kvalitní dodání.

Reakce obchodu Florea.cz

moc Vám děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že vše proběhlo podle Vašich představ.

Budeme se těšit opět někdy příště a přeji Vám krásný den, Natálie.

Posílal jsem kytici přítelkyni k narozeninám a bylo to naprosto super. Kurýr má GPS, takže víte, kdy dorazí. Neoznačené auto, vše v pořádku. Mohu jen doporučit, děkuji.

Reakce obchodu Florea.cz

velmi mě těší, že doručení kytice pro vaši přítelkyni proběhlo tak skvěle. Jsme rádi, že jste ocenil náš GPS sledovací systém, který vám umožňuje sledovat přesné umístění kurýra a mít přehled o přesném čase doručení. Vaše doporučení nám velmi potěšilo a děkujeme vám za něj.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• nic.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaší recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojený s naší službu.

• Prosion0alita, ochota

Doporucuji

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaší zpětnou vazbu i recenzi. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a jsme rádi že jsme mohli udělat vše k vaší spokojenosti.
    Hezký zbytek dne, Jakub

Komunikace

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s naší komunikací spokojený a těšíme se na další případnou spolupráci.
    Hezký zbytek dne, Veronika.

Super komunikace a ochota

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaší zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojený s komunikací naší zákaznické linky.

• spokojenost,vše OK
    • nezjištěna

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaši důvěru a opakovaný nákup. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojený.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• spolehlivost, rychlost dodání, profesionální a velmi příjemné vystupování kurýra

Dobrý den, Moniko,

děkujeme Vám za vaší zpětnou vazbu i recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojená s doručením od našeho kurýra. Pochvalu kurýrovi rádi předáme.

Krásný zbytek dne, Florea.

• Objednávka přes internet z domova mi vyhovuje

Vřele doporučuji všem, perfektní služby, oznámí den před doručením časově rozmezí. Květiny nádherně a obdarovanemu udělaly obrovskou radost. Super služby a servis. Jsem velmi spokojená. Děkuji.

Reakce obchodu Florea.cz

děkuji za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velmi mě těší, že jste byla s našimi službami tak spokojená. Jsme rádi, že vám vyhovuje možnost objednávky přes internet a že jste ocenila perfektní služby, včetně oznámení před doručením a krásných květin, které udělaly obdarovanému obrovskou radost.

Příjemný zbytek dne, Jiřina.

• jako vždy, vynikající!!!

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojená a těšíme se na další příjemnou spolupráci.
    S přáním příjemného dne, Veronika.

• velice rychlé doručení a kytka vypadala krásně
    • bohužel kytka doplatila na chlazené sklady a dopravu a do tří dnů v pokojové teplotě odešla

Dobrý den, Pavle,
    moc Vám děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste spokojený s doručením a vzhledem květin.
    Květiny přepravujeme v chlazených vozech, kde je teplota kontrolována a regulována tak, aby výdrž květin byla naopak podpořena.
    Pokud květiny vydržely pouze tři dny, tak to samozřejmě v pořádku není a může být na vině více faktorů a proto se s Vámi spojíme, abychom situaci prověřili a vyřešili.
    Hezký den, Veronika.

• Velký výběr kytic, krásné provedení, čerstve květiny a super dovoz.

Reakce obchodu Florea.cz

děkuji za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste se službami naší firmy spokojený, a že jsme splnili Vaše očekávání.
    Přeji Vám pohodový den, Veronika.

• Skvely servis a ochota pomoci

Dobrý den, Petro,

děkujeme Vám za vaší zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla spokojená jak s doručením tak i komunikací se zákaznickou podporou.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• Poznámky pro doručovatele (místo dodání, čas atd..)
    • Sledování GPS kde se kurýr zrovna nachází

Naprostá spokojenost.
    Květina čerstvá, krásná, nad očekávání.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojený s naší službou i kurýrem.

Pohodový zbytek dne, Jiřina.

• Rychlost a dobrá komunikace.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za milou zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste s námi spokojený.

Krásný a pohodový den, Simona.

Perfektní spolehlivost , špičková komunikace kurýra a proškolení jak pečovat o květiny.

Dobrý den, Václave,

děkujeme Vám za milou zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste spokojený s objednávkou i vystupováním našeho kurýra.

Krásný den, Simona.

ochota, operativnost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojený a budeme se těšit na další případné objednávky.

Pohodový den, Simona.

vše v poťádku

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za doporučení našeho obchodu a jsme rádi, že jste spokojený a vše bylo v pořádku.
    Budeme se těšit na další případné objednávky.

Krásný a pohodový den, Simona.

vše ok

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s nákupem. Ohlasy našich zákazníků jsou pro nás velmi cenné. Pokud byste měl nějaké konkrétní nápady nebo připomínky, jak bychom mohli zlepšit naše služby a dosáhnout tak Vaší 100% spokojenosti, rádi si je vyslechneme. Vaše podněty nám pomáhají stále se zlepšovat. Děkujeme za nákup a za to, že jste si vybral naši službu.

Krásný den, Simona.

Opakovaně spokojenost

Dobrý den, Zdenko,

děkuji za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla se službami naší firmy spokojená a že jsme opět splnili vaše očekávání.

Příjemný zbytek dne, Jiřina.