• Doručeni přímo obdarovanému a doprava zdarma

Děkuji obchodu za bohatou nabídku kytic. A musím i poděkovat milé operátorce Pétě, že mi pomohla s výběrem kytice, která udělala velikou radost. Moc děkuji a určitě Váš obchod a služby opět využiji.

Reakce obchodu Florea.cz

Dobrý večer, velice Vám děkujeme za Vaši báječnou recenzi na naše služby a výběr květin. Vždy Vám se vším rádi na zákaznické lince pomůžeme. Práce je pro nás radost a Vaše recenze je pak odměna. Budeme se těšit na příští doručení, kdy Vám budeme moci udělat květinou krásnější dny. Krásný večer za tým Florea, Petra.

• Rychlá a kvalitní objednavka
    • Milá operátorka ochotna pomoci
    • Prizmive ceny

Reakce obchodu Florea.cz

Dobrý večer, Milane, děkujeme Vám za Vaše parádní hodnocení. Vykouzlilo celé zákaznické podpoře úsměv na rtech. Je to odměna za naši práci číst tak milé řádky. Budeme se těšit na příští doručení. Krásný zbytek dne za tým Florea, Petra.

Objednal jsem si kytici růzí jako překvapení pro pritelkyni ktera prijela z porodnice. Jsem naprosto spokojen, Kytice nám krasne zprijemnila tento vyznamny okamzik

Reakce obchodu Florea.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše milé hodnocení. Jsme potěšeni Vaší spokojeností s doručením květin ve Váš významný den. Krásný zbytek dne za tým Florea, Petra.

Milá kurýrka mi přivezla nádhernou květinu, měla jsem z ní velikou radost. Květina mi vydržela téměř celý měsíc .Vřele doporučuji obchod Florea ostatním. Lenka z Prahy ♥♥♥

Milá Lenko,
    děkujeme za tak vysoké hodnocení. Jsme velice rádi, že předání Vám zpříjemnilo a udělalo radost během dne a z květin jste se mohla těšit i další týdny. Naší milé kurýrce vzkážeme pochvalu a budeme se těšit na příště.
    Za celý tým Florea, Eva

• Velký výběr kytic
    • Rychlá komunikace
    • Příznivá cena
    • Super dárek na dálku

Kytice růží byla objednaná pro kamarádku k narozeninám s blahopřáním. Její reakce a nadšení bylo k nezaplacení... úžasný dárek pro potěšení na dálku. Děkuji :-)

Reakce obchodu Florea.cz

hodnocení, které jste nám zaslala je pro nás důležité a velice za něj děkujeme. Máte pravdu. Okamžik a pocity během předání květin je opravdu k nezaplacení. Chvíle, kdy cítíte, že na Vás myslí a vzpomenou nejbližší je nezapomenutelným zážitkem.
    Budeme se těšit na příští doručení. Hezký a pohodový den. Za celý tým Florea, Eva

• Široký výběr květin
    • Rychlé, vstřícné jednání
    • poměrně jednoduchý způsob placení

Florea - Skvělá volba způsobu obdarování květinou :) i pro mužskou část populace. 100% spokojenost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za hezké hodnocení. Vždy se snažíme, aby vše proběhlo k Vaší 100% spokojenosti a těší nás, že vše klaplo dle Vašich představ. Mužská část může vyjádřit zcela jasně vše, právě díky květinám od nás. My se budeme se těšit na příští doručení. Děkujeme a přejeme pěkný den.
    Za celý tým Florea, Eva

• Výborná komunikace, spokojenost

Naprostá spokojenost.
    Vstřícná a milá operátorka.
    Květiny krásné.
    Doporučuji ❤️❤️❤️

Reakce obchodu Florea.cz

Vaše hodnocení a pochvala nás velice těší. 100% spokojenost je pro nás velmi důležitá a budeme se opět těšit na příště.
    Děkujeme a přejeme Vám krásný, pohodový den. Za celý tým Florea, Eva

Krásné květiny, když se o ně stará tě tak, jak máte, vydrží dlouho a mohou dělat radost.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za milé hodnocení, které nás všechny velice potěšilo. Ano, máte pravdu. Pokud je správná péče o květiny, mohou Vám dělat radost dlouhé dny. Jsme rádi, že naše květiny Vám i blízkým tyto dny prozářily a zpříjemnily.
    Budeme se těšit na příště. Za celý tým Florea, Eva

Dostala jsem od přítele nádhernou kytici 100 růží a to díky donaskove službě, kterou Florea nabízí a to včetně nádherného vzkazu. Růže krasne drzi

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše nádherné hodnocení a jsme rádi, že jste se mohla cítit v daném okamžiku jako v pohádce. Tento nezapomenutelný okamžik a vzpomínka, která se Vám vryla do srdce, je pro nás tou největší odměnou.
    Budeme se těšit na příště. Za celý tým Florea, Eva

• Rychlé objednání
    • Výborná komunikace
    • Velky výběr květin

Květinu jsem zakoupila přes aukci na fb. Komunikace s firmou byla na jednicku, vse mi pani vysvětlila. Objednávka proběhla v pořádku, byla jsem informována jak sms zpravou tak emailem. Při předání byl řidič velice milý a velmi profesionální. Vysvětlil mi veškeré informace ke kvetině. Kolegyne z prace byla nadšená a tak Vam chci moc poděkovat. Všem vřele doporučuji nákup. Je to nejlepší firma na objednání květin online.
    Tohle nebyl posledni nákup. Děkuji, ze delate den hezčí ❣️

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za tak milá slova a Vaši chválu, které si nesmírně vážíme. Všechny nás moc potěšila. Dělat den krásnější a radostnější je pro nás to nejdůležitější. Jsme moc rádi, že se stalo předání našich kytiček pro Vás i Vaší kamarádku nezapomenutelným zážitkem a už nyní se moc těšíme na příští shledání s Vámi.
    Děkujeme a přejeme krásné, pohodové dny provoněné květinou.
    Za tým Florea, Eva

• rychlost a kvalita dodání
    • přehlednost stránek
    • čerstvost květin
    • krásná vazba

Iveta Pařezová
    FLorea.cz je skvělý obchod nakupuji květiny pro všechny ve svém okolí a všichni jsou spokojeni (jak Ti za které nakupuji tak i obdarovaní). Pokud někdo potřebuje kvalitní kytici obrátí se na Florea.cz. Jejich přístup k zákazníkovi je vždy profesionální a vždy dokáží i poradit s výběrem pokud se nemohu rozhodnout. Za všechny ve svém okolí dávám 5 hvězdiček. Super jsou i aukce květin, kdy si pro radost a potěšení občas nějakou vyhraji. Všem vřele doporučuji.

Reakce obchodu Florea.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za takovou parádní recenzi. Jsme moc rádi, že jste s námi tolik spokojená a že vše proběhlo na jedničku. Nic pro nás není větší odměnou než spokojený zákazník. Děkujeme Vám za Vaši důvěru. Krásný a pohodový zbytek dne Vám přeje Florea

Super doporučuji.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za nádherné hodnocení, kterého si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že jsme Vás mohli potěšit a budeme se těšit na příští doručení.
    Krásný den. Za tým Florea, Eva

• Milé jednání. Spokojenost
    • Nemám žádné nevýhody

Spokojenost

Reakce obchodu Florea.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši skvělou recenzi, která nás velice potěšila.
    Jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojena. Hezký den Vám přeje Florea

• Rychlé dodání pohodovým a slušným kurýrem. Ochota při změně času či místa dodání! Skvělá komunikace s obchodem, dobře poradí a zařídí :-) Velice kladný přístup k výměně kytice, pokud květina nevydrží. 1x se mi stalo, že jeden druh květin v kytici nevykvetl a dostala jsem úplně novou kytici. Výsledná cena za kytici je o dost nižší než v běžném obchodě nebo obchodním centru. To potěší.

Nakupujeme v tomto obchodě Florea již druhým rokem a jsem moc spokojená. Růže jsou krásné a dělají radost k narozeninám pro všechny ženy v rodině. Jsem ráda, že takový obchod funguje, dodají různé druhy kytic a pokaždé je to zajímavé. A pro malé holčičky se hodí třeba růže v růžové polevě se srdíčkem, krásně voní a dobře drží tvar. A ty duhové růže, nádhera... Už jsem objednala další kytici pro matku, vím, že jí udělá radost. Děkuji a přeji ať se daří :-) ... a mnoho spokojených dárců i obdarovaných :-) ZZ.

Reakce obchodu Florea.cz

Dobrý den, velice Vám děkujeme za Vaši parádní recenzi. Vaše slova vykouzlila celému týmu radost ve tváři a úsměv na rtech. Je to pro nás velká odměna za naši práci, číst tyto řádky od Vás. Věříme, že i v budoucnu Vás naše společnost nezklame a budete i nadále spokojená. Těšíme se na příští doručení květin pro Vaší maminku. Krásný květinový den za tým Florea, Petra.

Super jednání celé firmy jak slečen na infolince tak i pánu kurýru. Jsem velmi spokojen květiny krásný

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a chválu, které si nesmírně vážíme. Jsme potěšeni, že jsme mohli udělat radost Vám a Vašim blízkým. Budeme se těšit na příští doručení.
    Krásné dny a spoustu radosti. Za celý náš tým Florea, Eva

• bezchybné dodání
    • ochota, vstřícnost

Děkuji za včasné dodání krásných květin. Příjemná komunikace a ochota ze strany obchodu. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Florea.cz

Dobrý večer Jiří, děkujeme za krásné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojený a budeme se těšit na další případnou spolupráci. Krásný večer, Markéta

Chtěla bych moc poděkovat Vašemu týmu za krásnou kytičku, kterou jsem díky Vám dostala od svého přítele. A přítel také děkuje za Vaši ochotu a skvělou spolupráci.

Reakce obchodu Florea.cz

jsme rádi, že jsme potěšili Vás i Vašeho přítele. To my děkujeme Vám za hodnocení, radost a nadšení, které z kytičky máte. Právě tyto šťastné chvíle jsou pro nás tou největší odměnou.
    Děkujeme a přejeme krásné dny a ať Vám kytička vytváří úsměv na tváři.
    S pozdravem, za tým Florea, Eva

Nádherná kytice , udělala velikou radost, rychlé dodání, těším se zase někdy příště...

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a radost sdílíme s Vámi. I my se budeme těšit na příští doručení až budeme moci udělat radost opět Vám i Vašim blízkým.
    Krásné dny. Za tým Florea, Eva

• super obchod, ochota na zákaznické lince,květiny super cena spokojenost a radost u mé přítelkyně
    • nemám

Reakce obchodu Florea.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaší perfektní recenzi. Jsme moc rádi,že jste s našimi službami spokojení. Budeme se těšit na další naší spolupráci. Krásný večer, Markéta

Dobrý den, za nás velká spokojenost. Mohu jen doporučit. Děkujeme.

Dobrý den.

Moc Vám děkujeme za Vaši kladnou reakci, která vykouzlila úsměv celému našemu týmu. Budeme se velice těšit na příště. Krásný víkend Florea