Spolehlivost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami.

• Spolehlivé

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo dle vašich představ.
    Těšíme se na případnou další objednávku.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• vždy všechno bezvadně klapne. Mě vyhovuje možnost vyzvednutí ve skladu

Dobrý den, Heleno,

děkujeme Vám za plný počet 5*.Jsme rádi, že jste vždy spokojená a že Vám vyhovuje osobní odběr v Plzni.

Ochota a preciznost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaší recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojený že vše proběhlo v pořádku.

• přehledný web
    • Komunikace s dopravcem
    • Fotografie kytky zaslána v pozdějších hodinách

Škoda, že fotografii zaslali v pozdějších hodinách. E-mail nekontroluji každou hodinu, takže jsem změnu uvázání nevyužila. Nebyla jsem si jistá, zda li by ke změně došlo, pokud bych odpověděla až třeba ve 22h.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste spokojená s výběrem na našem eshopu tak i s dodáním.
    Fotografii jsme posílali na Váš email okolo 18:40, květiny se vážou odpoledne před doručením.
    Pro zákazníky jsme zde každý den do 21:00, abychom se mohli věnovat Vašim dotazům či připomínkám k objednávce.
    Věřím, že i tak květina potěšila a udělala radost.
    Přeji Vám krásné Velikonoce, Veronika.

květy jsou velmi malé, nevypadaly na velikost L. po 2 dnech už vypadají špatně. Nejsem s těmito květinami spokojená. květiny byly na fotce krásnější a větší.

Reakce obchodu Florea.cz

mrzí mě, že jste nebyla spokojená s květinami.
    Velikost květu L je 4-5cm, jedná se o o střední velikost květu. Květiny dodáváme minimálně nakvetlé takže chápu, že se můžou zdát drobnější. Do dvou až čtyř dnů by se ale měly růže rozkvést a zvětšit tak objem květu, to samozřejmě záleží na konkrétním druhu květiny.
    Na kvalitě si zakládáme a na květiny poskytujeme záruku 72 hodin. Pokud je cokoliv s kvalitou v nepořádku, vždy se k věci stavíme čelem a zákazníkovi navrhneme řešení. Pro výdrž květin je ovšem také důležitá péče o ně, kterou jim musí zákazník po doručení dopřát.
    Spojíme se s Vámi, abychom se podívali celou záležitost.
    Přeji hezký den, Veronika.

• ochota,dodržení dodání objednávky
    • některé květiny jsou delší dobu uříznuté

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste spokojený s komunikacím a dodáním květin.
    Spojíme se s Vámi, abychom ověřili kvalitu Vám dodaných květin.
    Hezký den, Veronika.

Květiny po 4 dnech ve srovnání s Gerberami koupenými ve stejný čas naprosto povadlé. Nechápu jak můžete avizovat nejlepší čerstvost. Kdybych vám poslal foto srovnání po 4 dnech, hodně byste se divili.

Dobrý den, pane Hrubý,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu ohledně Vašeho nedávného nákupu květin. Je nám líto, že jste nebyl spokojen s kvalitou našeho zboží a s rychlostí doručení.

Chceme Vám upřímně poděkovat za Vaše sdělení, které nám pomáhá zlepšovat naše služby. Chtěli bychom důkladně prozkoumat Vaši zkušenost s květinami. Je nám líto, že Vaše zkušenost neodpovídá našim standardům kvality. Snažíme se zajistit, aby naše květiny byly čerstvé a plně uspokojily naše zákazníky.

Budeme rádi, když nám pošlete fotografie květin. Poslali jsme Vám sms, kdy se s Vámi můžeme telefonicky spojit. Jsme tady pro Vás a to na tel čísle 723 350 000. Vaše zpětná vazba nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich zákazníků a zlepšovat naše služby.

Ještě jednou děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a přeji Vám krásný den, Adéla.

• Rychlé, bezproblémové jednání

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu! Je pro nás velkou radostí slyšet, že jste byl s našimi službami spokojen. Vaše podpora a důvěra nás motivují k dalšímu poskytování vynikajícího servisu. Vždy se budeme snažit splnit Vaše očekávání. Pokud budete mít kdykoli další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat, jsem tady pro Vás.

Mějte se krásně a těšíme se na Vaši další objednávku.

Krásný den, Dominika.

Vždy splní mé přání

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za milé hodnocení, jsme moc rádi, že doručení vyšlo dle Vašich představ.
    Přeji pohodový zbytek dne, Veronika.

• Kvalita, rychlost

Dobrý den, Jiří F.,

moc děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s kvalitou našich květin a rychlostí naší služby. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Pokud budete potřebovat v budoucnu další květiny, kdykoliv se na nás obraťte, jsem tady pro Vás.

Krásný den, Adéla.

• Super jednání veliká spokojenost

Úžasné jednání, jsem moc spokojená, příště určitě se zase na vás obrátím moc děkuji.

Děkujeme vám, Hanko,

za Vaši milou zpětnou vazbu! Je pro nás velkou radostí slyšet, že jste byla s našimi službami spokojená. Vaše podpora a důvěra nás motivují k dalšímu poskytování vynikajícího servisu. Vždy se budeme snažit splnit Vaše očekávání. Pokud budete mít kdykoli další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat, jsem tady pro Vás.

Mějte se krásně a těšíme se na Vaši další objednávku.

Krásný den, Adéla.

• Vše v pohodě

Reakce obchodu Florea.cz

jsme moc rádi, že jste spokojený s našimi službami a budeme se těšit na další příjemnou spolupráci.
    Hezký den, Veronika.

• Krásný přístup vše na 100%

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaší zpětnou vazbu a 100% hodnocení.
    Spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že si vážíte našeho přístupu.
    S přáním hezkého zbytku dne, Evelína.

• rychlé a bezproblémové dodání zboží

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu se 100% hodnocením a doporučením našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byla spokojená a vše bylo dle Vašich představ. Budeme se těšit na další případné objednávky.

Krásný a pohodový den přeji, Simona.

hodně povadlá kytice :-/

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu ohledně kvality doručených růží. Moc nás mrzí, že jste nebyl s objednávkou spokojený. Za kvalitou květin si u nás opravdu stojíme, a proto se s Vámi rádi hned zítra telefonicky spojíme a situaci se pokusíme napravit. Je pravda, že květiny doručujeme na sucho, a proto mohou růže po doručení působit trochu unaveně. Věříme ale, že při správné prvotní péči by se měly krásně probudit a rozvinout do plné krásy.

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a rádi se postaráme o to, abyste měl co nejlepší zkušenost s našimi
    službami.

Přeji Vám hezký zbytek dne, Natálie.

• rychlost, kvalita

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a ocenění rychlosti a kvality našich služeb.
    Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni.
    S přátelským pozdravem, Evelína.

• Naprostá spokojenost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo dle vašich představ.
    Těšíme se na případnou další objednávku.
    Hezký zbytek dne, Evelína.

• Krásné květiny
    • Příjemný kurýr
    • Poučení o péči o kytici

Dobrý den, Kristýno,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu se 100% hodnocením. Jsme moc rádi, že jste byla spokojená jak s květinami tak i s naším kurýrem. Budeme se těšit na případné další objednávky.

Přeji Vám krásný a pohodový den, Simona.

vse v poradku

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a hodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste spokojená a vše bylo v pořádku. Pokud byste měla nějaké konkrétní nápady nebo připomínky, jak bychom mohli zlepšit naše služby a dosáhnout tak Vaší 100% spokojenosti, rádi si je vyslechneme.

Přeji Vám pohodový den, Simona.