• Velmi rychlé odeslání

Dobrý den Libore,

upřímně díky za Vaše opakované nákupy, důvěru a pozitivního hodnocení. Těšíme se na další návštěvu.

Vaše fitnessdk

• Super dostupné ceny,kvalita,víběr,komunikace ze strany obchodu,velice rychlé a včasné doručení zásilek vše na výbornou.
    • Není co vytknout.

Po delší pauze jsem chvíli nenakupoval ale nakupuji tu občas už od roku 2017,vždy se u toho to obchodu mohu spolehnout ve všech směrech na kvalitu dostupnost komunikaci a včasné vyřízení objednávky a mnoho jiného i potěch letech se pořád drží chválim.

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Vaše opakované nákupy a pozitivního hodnocení našich služeb a produktů. Vaše slova nás opravdu velmi potěšily. Je fajn, že se k nám stále vracíte, díky za důvěru. Budeme moc rádi za Váš další nákup.

Vaše fitnessdk

Velmi kvalitní materiál produktů.

Dobrý den ,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich produktů. Značka Bizon Gym má dlouholetou tradici a jak píšete velmi dbáme na kvalitu použitých materiálů. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• Rychlost,cena

Dobrý den ,

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Jako vždy spokojenost

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Vaše opakované nákupy, důvěru a pozitivního hodnocení. Těšíme se na další návštěvu.

• Termín, kvalita

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Vaše opakované nákupy a pozitivního hodnocení našich služeb a produktů. Je super, že se k nám stále vracíte, díky za důvěru. Budeme moc rádi za Váš další nákup.

Skvělé produkty.

Dobrý den Lukáši,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich produktů. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

• Vše super,rychlost, komunikace na jednicku

Reakce obchodu Fitnessdk

velmi děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

Skvělé produkty rychlý a spolehlivý eshop.

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb a produktů. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

• Super, všem moc doporučuji.

Dobrý den Jardo,

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

• Velmi rychlé vyřízení objednávky, velký výběr fitness oblečení.

Doporučuji obchod, výborná nabídka fitness oblečení, spolehlivé a rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme moc za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich produktů a služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Jako vždy skvělé.

Reakce obchodu Fitnessdk

díky moc za Vaše opakované nákupy, důvěru a pozitivního hodnocení, Budeme moc rádi, za další objednávku.

spolehlivý, výborná komunikace

Dobrý den Hani,

děkujeme za Váš první nákup a pozitivního hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• Rychlé doručení
    • Kvalita
    • Doručení zboží bez poškození
    • Všechny produkty nejsou vždy dostupné

Reakce obchodu Fitnessdk

díky moc za Vaše opakované nákupy, důvěru a pozitivního hodnocení. Máte pravdu, občas jsou nějaké produkty vyprodané, ale děláme co můžeme, aby k těmto situacím docházelo minimálně. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

• velice rychle vše vyřízeno a odesláno.

Jsem moc spokojena. Objednávka byla vyřízena okamžitě a odeslána. Super komunikace.

Dobrý den Vlasti,

díky moc za Váš nákup a velmi milé hodnocení našich produktů a služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• Rychlost, spolehlivost, kvalita produktů

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a skvělé hodnocení našich produktů a služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

velmi dobré,rychlé doručení,doporučiji

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich produktů a služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• Kvalitní produkty

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich produktů a služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• Za mě jsou Top prostě super E-shop

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Vaše opakované nákupy, důvěru a pozitivního hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• super jednání
    • rychlé doručení

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.