• mám ho kousek

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Váš nákup a hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

• rychlost - 1 den jsem objednal a druhý den bylo zboží doma.

Dobrý den Martin,

předně díky za Vaše opakované nákupy a SUPER hodnocení našich služeb. Dodávka do druhého dne je u nás standart. Těšíme se na další návštěvu.

Vaše fitnessdk

• Skvělý věrnostní systém a možnost dále ušetřit i přes " Sestav si vlastní akci"
    • Kvalita produktů

Jsem pravidelným klientem, objednávám každý měsíc a stále jsem maximálně spokojená.

Dobrý den Jani,

díky za Vaše opakované nákupy a věrnost, moc si toho vážíme, snem každého e-shopu je mít zákazníka jako Vy, budeme se zase těšit.

Vaše fitnessdk

Objednávka byla opět vyřízena velice rychle, doprava spolehlivá, vyzvednutí bez problémů.

Dobrý den Mílo,

díky za Vaše opakované nákupy, recenzi, věrnost a pozitivního hodnocení našich služeb. Těšíme se na další návštěvu.

Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Vaše opakované nákupy, recenzi a pozitivního hodnocení našich služeb. Těšíme se na další návštěvu.

rychlé dodání

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Vaše opakované nákupy a pozitivního hodnocení našich služeb. Těšíme se na další návštěvu.

Rychlá a spokojeni

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

Super rychlost dodání, i při reklamaci , vše vyřízeno do pár dnů.

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb. Někdy se něco nepovede, nesedí velikost, či nevyhovuje produkt. Vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc, hlavně aby byli spokojený obě strany. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

Super obchod s dobrým zbožím

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

Vše proběhlo hladce a rychle (od objednávky po doručení / vyzvednutí.

Dobrý den Mílo,

děkujeme za Vaše opakované nákupy a pozitivního hodnocení našich služeb. Jsme fakt rádi, že se k nám stále vracíte, díky za důvěru. Těšíme se na další návštěvu.

Vaše fitnessdk

• kvalitní oblečení, rychlé dodání

Dobrý den Lukáši,

díky za Vaše opakované nákupy a pozitivního hodnocení našich služeb a produktů. Jsme fakt rádi, že se k nám stále vracíte, díky za důvěru.

Vaše fitnessdk

Objednávka proběhla rychle, dobře zabaleno, jsem spokojený :-) díky

Dobrý den Honzo,

velmi děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• komunikace

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• skladová zásoba
    • rychlé doručení

Používám pouze na suplementy a jsem nadmíru spokojený. Doporučuji všem a ať to roste. :)

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Vaše opakované nákupy, milou recenzi a pozitivního hodnocení našich služeb i produktů. Těšíme se na další návštěvu.

Vše jak ma být

Dobrý den Martine,

• Nakupují pravidelně

Nic

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Vaše opakované nákupy a pozitivního hodnocení našeho obchodu. Těšíme se na další návštěvu.

• Rychlé odeslání zboží
    • Rýžová kaše jako dárek k nákupu potěšila
    • Nákup formou "vytvoř si svoji akci", zlevněno o cca 10%

Dobrý den ,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb . Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

Dodali rychle, dobře zabaleno, konzervy jsem ještě nekonzumovala, takže uvidím.

Dobrý den ,

Vaše fitnessdk

Spolehlivý a rychlý obchod.

Dobrý den Jirko,

• Velmi rychlé odeslání

Dobrý den Libore,

upřímně díky za Vaše opakované nákupy, důvěru a pozitivního hodnocení. Těšíme se na další návštěvu.