• Rychlost doručení
    • Kvalita zabalení

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte a vyzkoušíte další produkty.

Vaše fitnessdk

• Rychlost a kvalita zboží. Chuťově i nutričně super.

Byl to první nákup. Aleš mě prostě vykecal do hlavy díru a já neodolal. Kasičky doporučuji jsou faaakticky dobré. Ať to roste. Petr Znojmo

Dobrý den Petře,

děkujeme za Váš nákup, hodnocení produktů TITANUS a našich služeb. Svou recenzí jste pobavil celý tým :-). Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte a vyzkoušíte další produkty.

• Rychlé dodání.

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

• Dobré ceny, rychlost odeslání a kvalita zabalení.

Ocenil jsem dobrou cenu, rychlost odeslání a kvalitu zabalení. Děkuji.

Dobrý den Stando,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• Rychlé vyřízení
    • Hezky zabaleno
    • Doprava zdarma

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Vaše opakované nákupy a pozitivní recenzi našich služeb. Těšíme se na další návštěvu.

Vaše fitnessdk

• Rychle dodání, zboží dorazilo v pořádku

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• Rychlé doručení
    • Nikdy nic nebylo poškozené
    • Kvalitní výrobky
    • Dlouholetá spokojenost
    • Profesionální přístup
    • Jeden z nejlepších obchodů v Čr

Dobrý den Romane,

wauuuu, tohle hodnocení strašně moc potěšilo, díky za Vaše opakované nákupy a dlouholetou věrnost. Těšíme se na další objednávku.

Vaše fitnessdk

• Neskutečně rychlé dodání. Zboží přesně podle fotky. Nemám, co vytknout.

Dobrý den Jani,

děkujeme pěkně za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb a produktů. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

• Velmi vstřícné a ochotné jednání, milá komunikace, rychlost dodání, skvělé balení.

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich produktů. Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Vaše recenze je pro nás jako pohlazení. Budeme se těšit na další objednávku.

• Rychle vyřízení
    • Věci které jinde nejsou

Dobrý den Patriku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich produktů a služeb. Budeme moc rádi, když znovu objednáte.

• Rychlost dodání a možnost individuálních slev. 100% spokojenost

Dobrý den Pavle,

díky moc za Vaše opakované nákupy, pozitivního hodnocení našich služeb a našeho jedinečného věrnostního systému pro všechny registrované "sestav si vlastní akci". Těšíme se na další objednávku.

• rychlost doručení

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Vaše opakované nákupy a pozitivního hodnocení našich služeb. Těšíme se na další objednávku.

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

• mimořádná rychlost dodání, příznivé ceny

Dobrý den ,

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb . Čas je to nejdražší médium, proto se u nás řídíme heslem, "co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra". Budeme moc rádi, když u nás znovu nakoupíte.

Vaše fitnessdk

• rychlé a spolehlivé doručení

Dobrý den Pavle,

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb . Budeme moc rádi, když u nás znovu nakoupíte.

Vaše fitnessdk

• Rychle dodání. Výborná komunikace : měl jsem dotaz, ohledně objemu/hmotnosti dodané měrky a operátorka mi zjistila kolik vlastně měrka když je plná tak váží ;)
    • Žádná

Vřele doporučuju e-shop. Co se týče posouzení suplementu, tak myslím, že tak brzo nejde hodnotit.

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb, moc nás to potěšilo. Kdykoliv jsme připraveni pomoci našim zákazníkům. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.