Zbozi prislo rozbalene

Jednání s obchodem i rychlost doručení je skvělé, ale produkt , který jsem před lety objednávala se tak chuťově změnil, že se již k němu nevrátím.

zdlouhave vyrizeni objednavky, zbozi stale nedorazilo

Bylo mi doručeno zboží někoho jiného a na email, kde žádám nápravu nereagují,už nikdy více

týden od objednávky a zboží stále nedorazilo, komunikace ze strany eshopu nulova

• Absolutní selhání komunikace

Obchod mi dodal téměř všechno zboží s ohroženou exspirací, např. tj. 3kg pekanovych ořechů s exp. 3.12.22, totéž kokos, pistacie a kakao.
    Na můj dotaz , proč mě nikdo neinformoval o tahkle moc ohrožené exspiraci, mi bylo řečeno, že to takto má pan šéf zařízené.
    Musela jsem vše sbalit, zaplatit dopravu zpět a ještě odvést na odběrné místo.
    Takže nemám ani zboží, které potřebuji a ještě mě to stálo peníze navíc.
    Kdo se chce rozčilovat a napálit se, tak doporučuji!

• Strašná umělá chuť, spíše nepopsatelná pachuť

No 13.4.jsem objednala a do dnes nic nedostala, docela zdlouhavé, asi to byla první a zároveň poslední objednávka. Komunikace byla jen na začátku a teď nevím.

Reakce obchodu Fit-day

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, které si vážíme.

Ověřila jsem Vaší objednávku, jejíž dodání bylo pozdrženo z důvodů velikonočních svátků. Omlouváme se za nedostatečnou komunikaci z naší strany. Snažíme se zásilky expedovat nejpozději následující den od vytvoření objednávky. Bohužel někdy může dojít ke držení některých objednávek, buď z naší strany, nebo u dopravce. Budeme se snažit tuto situaci v budoucnu neopakovat.

Spokojenost našich zákazníků je naší prioritou, proto nás v případě reklamací, dotazů, požadavků neváhejte kontaktovat na:
    tel.: +420 585 415 415, e-mail: [email protected]

Váš Fit-day tým

Objednávka v pořádku přišla. Ale zřejmě asi na takové věci nejsem protože včera jsem otevřela první sáček portejnu a vůbec mí to nechutná doufám že se bude dát vypít aspoň nějaký jinak budu velice zklamaná protože mám toho doma dost a k tomu ještě i tu velkou.

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za Vaši recenzi, které si vážíme. :-) Mrzí náš, že Vás protein neoslovil. Naše výrobky jsou složené jen z přírodních surovin, bez přidaných chemikálií, tím je chuť velmi specifická. Pokud si na chuť nemůžete zvyknout, zkuste si protein přimíchat do rozmixovaného ovoce.
    Ale věříme, že si v našem sotimentu najdete výrobek, se kterým budete spokojený/á.

Hezký den přeje,
    Váš Fit-day tým.

• velmi ale velmi chutná po prášku, zůstavají hrudky a produkt nelze cítit po chutí, kterou jsem objednal. Pro mě velké zklamání.
    • NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Fit-day

Používáme rostlinné proteiny z hrachu a rýže, bez přídavku umělých aromat, naše produkty neobsahují velké množství tuku a také neobsahují přidaný cukr, látky typu zvýrazňovač chuti, stbilizátor, umělé aroma, které by chuť podpořilo. Proto si člověk na novou chuť musí nejprve zvyknout. Produkty mají být hlavně maximálním přínosem pro vaše tělo. Proto bych Vám chtěla doporučit, zkuste si jednu dávku smíchat do smoothie, kaše nebo jogurtu. :)

V případě dotazů, rad, připomínek nás můžete kdykoliv kontaktovat na e-mail: [email protected]

Fit-day tým

• přišlo mi rozbité zboží

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme za zpětnou vazbu.
    V takovém případě je potřeba nám nahlásit reklamaci na naši e-mailovou adresu: [email protected], nebo telefonní číslo: +420 585 415 415

Mrzí nás, že při dopravě Vaší objednávky se stala nehoda a balíček Vám přišel ve špatném stavu. Budeme Vás kontaktovat, abychom tento problém mohli rychle vyřešit a do budoucna zabránili opakování takového případu.

Váš Fit-day tým

• Rychlá doprava
    • Proteiny jsou husté
    • Nejde cítit umělá pachuť

Že 7 druhů proteinů nám doma nechutná ani jeden a v každém je hodně cítit prášek

Reakce obchodu Fit-day

děkujeme za Vaši recenzi, každý názor je pro nás důležitý.
    Zároveň nás mrzí, že Vám výrobky nevyhovují chuťově.
    Pro vylepšení chuti je možné protein rozmíchat v mléce (kravském nebo rostlinném), přidat do joguru nebo klidně i do ovocného smoothie.

S přáním krásného dne
    Fit-day tým

• Shejkr a odměrka jsou velmi kvalitní .
    • Shajky mi nechutnaly a nikomu bych je nedoporučila.

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za recenzi, které si velice vážíme.
    Mrzí nás, že Vás neoslovily naše produkty. Naše výrobky jsou 100 % přírodní, tudíž mají svou specifickou chuť, než si zvyknete . Ovšem jak se říká "100 lidí, 100 chutí".

Přejeme hezký den

• srozumitelný eshop
    • dlouhá doba dodání, inzerováno 3-5 dní na dodání, po 7 dnech stále nedoručeno

Reakce obchodu Fit-day

děkujeme za upřímné hodnocení. Mrzí nás, že jste měla špatnou zkušenost s délkou dodací lhůty. Objednávku jste si vytvořila 10.5. (pondělí), balíček jsme Vám expedovali 13.5. (středa) poté se podle systému zdržel na depu Zásilkovny. Dnes (17.5.) by Vám měl být doručen na zvolené výdejní místo.

Velmi si vážíme každé zpětné vazby. Jen díky Vám se můžeme zlepšovat a doufáme, že se situace již opakovat nebude.

V případě jakýkoliv problémů s objednávkou nás neváhejte kontaktovat na e-mail : [email protected]

• Slevy

Nechápu proč nabízíte slevy když nefungují, použil jsem slevu od stejka STEJK42 a absolutně nic se mi neodečetlo

děkujeme za Vaše upřímné hodnocení.

Pokud se Vám stane, že se sleva nenačte nebo máte jiné komplikace s objednávkou, neváhejte nás kontaktovat na náš zákaznický servis e-mailem na [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 585 415 415. Slevu Vám můžeme dodatečně připočítat nebo zjistíme, proč se Vám sleva nenačetla. Děkujeme.

Hezký den přeje
    Fit-day tým

Obchod jako takový je v pohodě ale produkty mi nevyhovují protein je z hrachu takže člověk muže malinko víc prdět což někdo nechce a navíc je tam dost cukru

děkujeme za Vaše upřímné hodnocení.

Naše produkty jsou slazeny pouze Stévií. Mezi hlavní benefity patří téměř nulový vliv na hladinu krevního cukru (glykémii). Nevýhodou pro některé pak může být její specifická chuť.

Co se týče hrachu, jedná se stále o luštěninu. Pokud přijmete větší množství bilkovin za den, může Vám to způsobit nadýmání. Proto je fajn zařadit do jídelníčku i příjem vlákniny právě před konzumací proteinového nápoje.

V případě jakýkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na zákaznický e-mail [email protected]

Fit-day tým

• s mlékem je to dobré, a poměrně nasytí
    • s vodou je to na blití, a místo dvou shakeru a jedné odměrky mi přišel jeden shaker a dvě odměrky. Druhou odměrku jsem nalezl zahrabané v samotném smoothie

děkujeme za Vaše upřímné hodnocení.
    Mrzí nás, že jste s námi měl špatnou zkušenost, co se týče obsahu balíčku. Kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu na e-mail : [email protected], kde s Vámi kolegyně vyřeší doručení chybějící objednávky.

Pokud mohu doporučit, zkuste si produkty zamíchat třeba do jogurtu, ovocného smoothie nebo kaše. Popřípadě vyzkoušet půl na půl - 200ml mléka + 200ml vody. :)

S podravem,
    Fit-day tým

S obchodem nebyl vůbec žádný problém, ale nedoporučuji pořízené produkty. Prozatím jsem zkoušela Fit-day Protein Active cookie a Fit-day Protein smoothie iced coffee. Chuť nebyla vůbec příjemná, v puse zůstávala nepříjemná pachuť, nešlo pořádně rozmíchat. Znovu již objednávat určitě nebudu, pro mě vyhozené peníze.

• Super rychlost odeslání
    • Proteiny nám absolutně nechutnají.. a obsah proteinu oproti jiným firmám nulový

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za recenzi, které si velice vážíme. Mrzí nás, že Vás neoslovila chuť proteinu.

Naše produkty jsou vyráběny na přírodní bázi, z mikronizované bílkoviny. Rostlinné Proteiny Fit-day obsahují až 28 g (Performance až 33 g) bílkovin na porci (2 odměrky). Veškeré naše produkty jsou 100% přírodní, bez obsahu lepku, sóji, laktózy a přidané chemie. Jsou doslazovány pouze stévií (steviol-glykosidy), která je stejně jako zbytek surovin rostlinného původu. Díky tomu mají naše produkty specifickou chuť na kterou je třeba si zvyknout.

Po vylepšení chutě bych Vám mohla doporučit produkty smíchat ne s vodou, ale s rostlinným mlékem, dát do bílého jogurtu nebo do ovocného smoothie.

Přejeme Vám krásný den,

• Obchod je prehľadný
    • Produkty nemajú poriadny popis ako sa pripravujú

Reakce obchodu Fit-day

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení.

Těší nás, že se vám líbí náš e-shop. Což se týče popisku jak si produkt připravit, na obale každého produktu máte napsáno: "Návod na přípravu: Přidejte 2 odměrky (45 g) do 400 - 450 ml vody nebo rostlinného mléka a rozmíchejte v shakeru.", tím je produkt připravený ke konzumaci. :-)

Přejeme Vám krásný den