• Je rychle doručeno

Je to jiné téma.
    Nechutnalo mi to jak tam byl ten hrachový protein, ale jinak dobré trošičku více ovoce.

Dobrý den, milá Markéto,

děkujeme Vám za hodnocení.

Je nám jasné, že se nemůžete s chutí zavděčit každému. :-)

Koupila jste si skvělé příchutě mango-berry a matcha-lime. Když vám nechutnají samotné, tak si je zkuste přimíchat do jogurtu a přidat nějaké ovoce (může být i mražené), posypat nějakými oříšky, čokoládový kousky nebo granolou a máte super, vyváženou, zdravou snídani nebo svačinku. :-)

Přejeme vám krásný den!

• časté slevové akce
    • nikdy nevíte, jaká příchuť vám přijde

Poslední balení čokoládového proteinu chutná po vanilce s karamelem. Smoothie chia mango je odporně kyselé. Senzorické vlastnosti produktu jsou nestálé. Musel jsem se dlouho přemlouvat, zda ještě zkusím objednat a opět jsem naletěl ceně.

Dobrý den, milý Petře,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Počítáme s tím, že se našimi produkty, které jsou na 100 % přírodní bázi nemůžeme zavděčit všem našim zákazníkům.

Naše produkty jsou na bázi hrachového proteinu. K vylepšení chuti používáme speciální přírodní aroma na maskování hrachové příchutě, které má karamelový nádech.

U produtku Smoothie Chia-mango jsme v minulém roce změnili recepturu, abychom vylepšili vlastnosti tohoto produktu.

Do všech našich produktů používáme čistě přírodní aromata (žádné syntetika), což znamená, že pokud produkt necháte další dobu ležet (např. jednu nachystanou porci, kterou si chcete dát později nebo již otevřená dóza několik měsíců), vůně postupně vyprchává.

Nicméně to nic nemění na tom, že 100 % stojíme za našimi produkty a spokojenými zákazníky. Pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím na emailovou adresu: [email protected] a můžeme se společně domluvit na výměně produktů za jiné nebo na vrácení peněz.

Neni moznost platit PayPal platbou

Dobrý den, milá Petro,

již podruhé negativně hodnotíte náš e-shop na základě toho, že nepoužíváme platební bránu PayPal.

Zřejmě jste si nevšimla odpovědi, kterou jsme reagovali na Vaše, stejné hodnocení zhruba před týdnem a tak mi dovolte připomenout důvody, proč nepoužíváme platební bránu PayPal.

Jsem česká, rodinná firma, která se v součastné době soustředí na výrobu a distribuci především v rámci České Republiky. Plně nám tedy stačí využívat jednu platební bránu. Platební metoda GoPay je ověřená a bezpečná, v České Republice využívána více než 1000 e-shopy.

Pokud máte obavy z použití platební metody GoPay, můžete Vaši objednávku uhradit například převodem.

Chápeme, že pro zahraničí je více využívaný PayPal. Náš anglický e-shop budeme spouštět duben / květen, poté si snad najdeme cestičku i k Vám, jako ke spokojenému zákazníkovi společnosti Fit-day.

Pokud budete mít další dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat na emailové adrese [email protected].

• Přehledný
    • Neskutečně dlouhá doba dodání

Od nikoho jsem tak dlouho nečekala ani o Vánocích na zásilku.

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme za Vaše upřímné hodnocení.
    V objednávce jste měla předprodej limitované edice Guilty pleasure by Katty. Na hlavní stránce produktu jsme měli upozornění, že se jedná o předprodej, který budeme odesílat 29.1. Podle systému jsme Vám objednávku expedovali o 2dny dříve.
    Pokud s Vaši objednávkou nastaly jiné komplikace, prosím kontaktujte nás na e-mail [email protected]
    situaci prověříme a vyřešíme. :))

Hezký den přeje

• Nechutné umělé příchutě
    • Vstřebatelnost hrozná
    • Nedá se ani dopít
    • Všechny příchutě mi chutnají stejně. Bez rozdílu.

Reakce obchodu Fit-day

děkujeme za Vaše upřímné hodnocení.

Když se podívám na Vaši objednávku máte v ní převážně proteiny a pouze jednu příchuť smoothie.
    U proteinu není chuť až tak výrazná - pokud naše nápoje pijete poprvé, je potřeba si na novou chuť zvyknout. Zkuste si je připravit ne s vodou ale třeba s rostlinným mlékem ( v kravském mléce nemá tak dobrou rozpustnost jako právě v rostlinném mléce ).

Smoothie si můžete přimíchat třeba do bílého jogurtu nebo domácího smoothie. :)
    Pokud by jste chtěl poradit, jak ještě dále využít produkty, aby jste se musel nutit je pít, prosím napište nám na [email protected] :)

Krásný den přeje
    Fit-day tým

• Proteiny chutnají jak ochucená mouka

Reakce obchodu Fit-day

děkujeme za Vaše upřímné hodnocení.

Naše produkty jsou vyráběny na přírodní bázi, z mikronizované bílkoviny. Bez přidaných konzervantů a barviv, pouze produkty z přírody.
    Řada performance(co jste měl v objednávce) je speciálně navržená pro růst svalové hmoty a maximalizaci vašeho výkonu. Má nejvyšší podíl mikronizovaného proteinu, ze všech produktů. Proto se může zdát, když si protein namícháte ve špatném poměru, že cítíte mouku v ústech. V tom momentě stačí přidat vodu nebo mléko a o chvilku déle promíchat. Nebo můžete protein přidat do mixéru s mlékem a např. banánem a umixovat si nápoj.

Hezký den přeje
    Fit-day tým

• Nevyhoda online nakupu do zahranici

Chtela jsem si objednat Fit day produkty do zahranici a platit mezinarodni platebni cestou Pay Pal, ale bohuzel tato firma jeste nepouziva platebni prevody prez Pay Pal. Smutne je, ze tato firma Fit day v Ceske Republice pouziva GoPay.
    Pay Pal pouzivaji vsechny mezinarodni firmy na platby prevodem online, ale Fit day ne.
    Z tohoto duvodu jsem zrusila svoji objednavku a bohuzel odmitla platit online prez GoPay. Za prve, vubec GoPay neznam a za druhe, kdyz jsem do vyhledavace zadala GoPay byla jsem infomovana, ze je to podvodny prevod online.
    Kontaktovala jsem Fit day emailem a zadala jestli bude moznost platit Pay Pal prevodem, ale bohuzel to doposud neni mozne.
    Skoda, mozna, ze by jste meli v budoucnu vice zakazniku ze zahranici.......

Dobrý den, Petro,

děkujeme za Vaši připomínku.

Pokud jste měla obavy z použití platební metody GoPay, mohla jste Vaši objednávku uhradit například převodem.

Fit-day tým

• Žiadna komunikácia zo strany obchodu, balík stále nemám doma.

Dobrý den, Lenko,

moc se omlouváme za zpoždění Vaší objednávky.

Snažíme se maximálně pro zodpovězení každého telefonátu, emailu a balíme zásilky o sto šest. Nicméně dle našich předpokladů byla Novoroční výzva několikanásobně překonána, díky zahlcení e-shopu jsme nebyli schopni dostát odeslání objednávek s doručením do 48 hodin.

Přijali jsme novou pomocnou sílu a do přístě budeme již na podobné akce kapacitně připraveni.

Děkujeme, že jste s námi. :-)

Fit-day tým

Velké plus byla rychlost dodání, ale osobně mě produkt neoslovil

Reakce obchodu Fit-day

děkujeme Vám za upřímné hodnocení.
    Velmi nás mrzí, že Vám náš produkt nezachutnal.
    Snažíme se naše produkty vytvářet pouze z přírodních surovin a proto se může zdát chuť odlišná. V našich produktech nenajdete žádnou chemii ani dochucovadla.

S přátelským pozdravem,
    Váš tým fit-day

Váš Fit-day tým

• Doručenie rýchle ale produkty otrasné. Nedá sa to piť. Nezáleží na príchutí, všetko chuti rovnako, ako hrach.

Reakce obchodu Fit-day

děkujeme mnohokrát za váš poznatek a kritiku. Usilovně každý den pracujeme na testování a upravování chuťových profilů našich výrobků. Používáme rostlinné proteiny z hrachu a rýže, bez přídavku umělých aromat a naše produkty neobsahují velké množství tuku a také neobsahují přidaný cukr. Je to unikátní produkt. Všechny složky v produktech jsou složeny pro maximální výkon, přínos pro vaše tělo a co nejmenší zatížení organismu. V produktech najdete jen 100% ovoce a zeleninu, ale neobsahuje látky typu zvýrazňovač chuti, stabilizátor, umělé aroma, které by chuť podpořilo. Protože se jedná o unikátní produkt, který tyto látky neobsahuje tak i chuť ze začátku se může zdát nevýrazná a slabší a také můžete cítit vysoký obsah bílkovin právě z hrachu. Na tyto nové chutě je potřeba si zvyknout. Tato změna trvá příbližně 1 týden.
    S přátelským pozdravem, Váš Fit-day team.

Koupil jsem Smoothie banán čokoláda 600g. Děkuji, ale nikdy více. Nechutné. Banán to vůbec nevidělo a po čokoládě to má pouze barvu.

Reakce obchodu Fit-day

do produktů přidáváme sušený banán a náše produkty neobsahují umělá aromata, která v běžných produktech Vám řeknou, že pijete banán i když tam žádný banán není. Samozřejmě aby produkt pak neobsahoval pouze sušené ovoce a měl výsoký obsah cukru, tak je do produktů přidáván 50% obsah proteinu, který samozřejmě do jisté míry chuť ovlivňuje. Záleží na tom jestli si chcete na zdravé stravě pochutnat nebo dodat tělu palivo. Doporučil bych vyzkoušet ještě pár dnů (je třeba si na chuť zvyknout - žádný podobný produkt na trhu bez přídavku cukru, umělých aromat, umělých sladidel a různých dochucovaču nenajdete). Pokud i přesto po pár dnech budete chtít produkty vrátit tak se prosím obraťte na náš email [email protected] a vrátili bychom Vám alespoň částečně peníze a budeme rádi když na nás nezanevřete. Snažíme se v rámci zdravé stravy dát Vám našim zákazníkům to nejlepší, ale bez kompromisů chuťi to bohužel nejde. Mrzí nás 10% recenze, protože si myslíme, že se opravdu snažíme i objednávku dodat do 24-48 hodin po objednání. Přesto děkujeme za Váš nákup a hodnocení a v případě potřeby nás prosím kontaktujte.

Produkty mi nechutnají, nejsou lahodné, což mě opravdu zklamalo. Vůně je příjemná, na oko vše vypadá dobře, ale chuťově to prostě nejde... (na jazyku cítím jen prášek)

Reakce obchodu Fit-day

děkujeme za reakci a zpětnou vazbu. Dorazil Vám balíček v pořádku a v krátkém čase? K té chuti..Používáme rostlinné proteiny z hrachu a rýže, bez přídavku umělých aromat, naše produkty neobsahují velké množství tuku a také neobsahují přidaný cukr, látky typu zvýrazňovač chuti, stbilizátor, umělé aroma, které by chuť podpořilo. Proto si člověk na novou chuť musí nejprve zvyknout. Produkty mají být hlavně maximálním přínosem pro vaše tělo. Proto bych Vám chtěla doporučit, zkuste si jednu dávku smíchat do smoothie, kaše nebo jogurtu. :)

Váš Fit-day team.

• Zaslali výrobek měsíc před koncem trvanlivosti po tom co jim rok ležel ve skladu. Na reklamaci jsem dostala odpověď, že se sice jen o den, ale ještě vešli do zákonné lhůty a takovéto výrobky prodávat smí. Prý kdybych si všimla před otevřením, tak by mi to vyměnili. No asi to chtěli jen přeštítkovat a zaslat zpět.

Nedoporučuji. Nejednají fér.

Reakce obchodu Fit-day

Velice se Vám omlouváme, ale produkt Vám byl zaslán měsíc před koncem minimální trvanlivosti. Uvádíme zde rok trvanlivosti, ale je to pouze minimální. Kdybyste produkt neotevřela a upozornila nás na to, tak bychom Vám produkt s delší trvanlivostí mohli doposlat za výměnu. Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace. :-)

Váš Fit-day team.

zakoupila jsem si fit - day čokoládový a nápoj je opravdu hnusný. Nechápu proč ve složení je hrášek když si koupíte čokoládový nápoj. Není dobrý , nedoporučuji...

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za Vaši recenzi, které si vážíme. :-) Mrzí náš, že Vám náš čokoládový protein nezachutnal. Chuť je velmi specifická tím, že je protein čistě přírodní. :-) Pokud si na chuť nemůžete zvyknout, zkuste si protein přimíchat do rozmixovaného ovoce.

• nejde platit dobírkou

Velmi jsem toto zboží chtěla zakoupit, bohužel nejde platit dobírkou a jelikož je to můj první nákup, nechci platit něco dopředu.

Reakce obchodu Fit-day

Dobrý den, to zcela chápeme. Na dobírku platit můžete přes službu PPL nebo u České pošty balík do ruky.

• absolutne nestravitelne chutove

Mam zkusenosti se spolecnosti Ketofit a Ketodiet, jejich vyrobky jsou chutove velmi dobre, u Vas jsem zbytecne vyhodila 1700kc do kose;)

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za Vaši recenzi, které si vážíme. :-) Je nám líto, že nejste se svým nákupem spokojena. Naše výrobky jsou 100% přírodní, bez chemie, laktózy, sóji a přidaného cukru, tudíž si na tuto specifickou chuť musíte zvyknout. Ze začátku doporučujeme rozmixovat si ovoce - banán, jahody a obohatit tak smoothie o protein, na chuť si rychleji zvyknete. :-)

Váš Fit-day team.

• Objednavku nemám do dnes vybavenú.Po ukončení objednávky mi prišiel mail, že ma bude obchod kontaktovať, ale stále ma nikto nekontaktoval.

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Vaše objednávka však nebyla uhrazena, tudíž jsme Vám nemohli balíček odeslat. :-)

Váš Fit-day team.

Vyrobek mě zklamal. Je na mě moc sladký. Jako by obsahoval umělé sladidlo.

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za Váš komentář, kterého si vážíme. Všechny naše výrobky jsou slazeny přírodní stevií. Můžeme Vám doporučit Smoothie detox nebo špenát - banán, které obsahují více zeneniny.
    Fit-day team

• Nápoje zasytí a obsahují hodně ovoce
    • V akci mě vyšla porce na 30 Kč, což je super
    • Nápoj chutná jako hrachová polévka z pytlíku, přes což se prostě nelze přenést

Produkt mě sice velmi zaujal a mohu říct, že dobře zasytí, ale vzhledem k tomu, že ta chuť hrachové polévky je velmi silná, tak to dohromady se sladkými příchutěmi prostě "nefunguje" a mám problém nápoj vůbec polknout :(
    S obchodem jako takovým mám jen pozitivní zkušenost, ale je mi líto, že produkty vůbec nejsou chutné.

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za Váš komentář, kterého si velice vážíme. Mrzí nás, že Vám naše produkty nezachutnaly. Naše prodkuty mají svou specifickou chuť, tudíž si na ni musíte zvyknout pár dní, poté už Vám příjde chuť zcela normální. :-) Pokud byste měla zájem o pár rad, jak naše prodkuty jinak využít, napište nám email, kde Vám rádi poradíme. :-)

• Koupil jsem si smoothies a fitday superfood. V životě jsem nepil nic tak nechutného a ze už jsem vyzkoušel hodně doplňku stravy, tak tohle bylo absolutní dno, co se tyče konzistence i chuti a bohužel rozhodne nedoporučuji.

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za recenzi, které si velice vážíme. Mrzí nás, že Vás neoslovily naše produkty. Naše výrobky jsou 100 % přírodní, tudíž mají svou specifickou chuť, než si zvyknete . Ovšem jak se říká "100 lidí, 100 chutí".