• Zboží dorazilo v pořádku.
    • Široký výběr
    • Bohužel mi nikdo na můj e-mail neodpověděl :-(

Objednávala jsem poprvé na doporučení z youtube. Zboží dorazilo v pořádku, ale bohužel mi nikdo neodpověděl ohledně objednávky a dotazu. Kupovala jsem čokoládový protein a jahodový MilkShake přítelovi, který intenzivně cvičí na zkoušku k narozeninám. Bohužel chuť ho moc nenadchla a řekl, že si radši připlatí a koupí si svůj již ověřený živočišný protein.

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za komentář, kterého si velice vážíme. :-) Mrzí nás, že Vám nechutná náš Milkshake, říká se "100 lidí,100 chutí".

Produkty jsou chutné. Obchod však používá umělé navýšení cen a falešné slevy. Tak draze, jako na černý pátek, jsem nenakoupil přes celý rok.

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za Vaši recenzi, velice si jej vážíme. Mrzí nás, že nejste s nákupem spokojen a doufáme, že při Vaší další objednávce tomu bude naopak.

• Vyzkoušel jsem, poté jsem vložil domů do poličky a tam to i zůstane. Vůbec mi to nechutnalo ani mugcake, ani protein

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za Vaši recenzi, velice si ji vážíme. Je nám líto, že Vám naše produkty nechutnaly. 100 lidé ,100 chutí. Mohu Vám však poradit, jak protein nebo mugcake využít.

• Sice nejde cítit chuť hráškového proteinu, jak píšou někteří, že právě jde. To byl i záměr vyzkoušet jak chutnají tyhle "proteinové nesmysly". Ovšem čekala jsem od toho víc, vše je totálně bez chuti, např. long life je jen jako drhnoucí smetí v puse, mugcake čoko v mikrovlnce dopadl lépe než v troubě, ale v závěru je to jak guma, nic extra. Nečekejte od těchto výrobků zázraky, sice to dodá potřebné látky tělu, ale chuťové výsledky nečekejte extra dobré, vesměs je vše bez chuti, nemasné neslané. Budu se snažit zbylé 4 cestovní balíčky prodat těm, kteří opravdu tuhle stravu preferují. Já rozhodně ne. I veganská strava má nějakou chuť a chutná dobře, ale tohle ne. Jediné co je z balíku nejlepší, jsou shakery, ty upotřebíte v kuchyni všude, takže ty doporučuji. Adiós.

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za Vaši recenzi, velice si ji ceníme. Je nám líto, že Vám naše produkty nechutnají. Rádi bychom Vám dali pár tipů, jak produkty využít lépe. Pokud Vám nechutná superfood Long Life jen tak s vodou, tak zkuste mléko - např. kokosové, mandlové. Pokud Vám nezachutná ani tohle, tak zkuste ovocné smoothie, které obohatíte o antioxidanty. Nebo si do shaku přidejte rozmixované borůvky, které si přidáte do long lifu. Můžete klidně i sladit medem či stévií, než si na atipickou chuť zvyknete. A co se týče Mugcaku, tak si také samozřejmě můžete osladit medem, a nebo si můžete do těsta přidat čtvereřek čokolády, pro zlepčení chuti. Dále zkuste třeba ovoce pro oslazení koláčku, nebo různé oříšky dle chuti. Je mnoho využití a opravdu se kreativitě meze nekladou. :-)

Obchod a komunikace asi v pořádku, ale zboží bohužel hrůza.. propagované zdravé ,,smoothie'' je sajrajt, který jsem v životě neměla.. a to jsem zkoušela různé nápoje z Kodiet, Cambridgediet, MyProtein atd atd. tohle chutná jako když si rozemelete hrách.. fuj.. za mě už nikdy........

Reakce obchodu Fit-day

Děkujeme Vám za Vaši recenzi, které si opravdu vážíme. Je nám líto, že Vám naše produkty nechutnají. Jestli nevíte jak jinak a lépe využít smoothie, tak bych Vám doporučila dosladit třeba medem. Pokud si smoothie přidáváte pouze do vody, tak zkuste kokosové, mandlové nebo jakékoliv jiné mléko dle chuti. Pokud Vám nezachutná ani tato kombinace, tak si udělejte ovocné smoothie a obohaťte si jej o protein.