• Rychlost, spolehlivost, dobré zboží

Čistící výrobky od firmy Feel Eco jsem objednávala již potřetí. Jsem s výrobky i s dodávkou vždy maximálně spokojena.

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a dlouhodobou přízeň.
    Smyslem naší práce ve FeelEco je služba zákazníkovi a vždy hledáme nejkvalitnější suroviny tak, aby byl náš zákazník s FeelEco spokojený a rád jej používal doma.

Markéta

Rychle vyřízené, vše velmi přehledné

• rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Feel Eco

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu.
    Těší nás, že Vám můžeme nabídnout výjimečné přírodní produkty FeelEco pro péči o zdraví, rodinu a domácnost, které jsme vyvinuli v souladu s přírodou, pro naše děti a zdravý domov.Smyslem naší práce ve FeelEco je služba zákazníkovi a jeho celková spokojenost.

vše ok

• Rychlá komunikace, vynikající účinnost

Markéta

Nakupuji již delší dobu a vždy jsem velmi spokojená

• rychlé, spolehlivé jednání

celková spokojenost s produkty, které si objednávám už několik let

• rychlost dodani

Jirka

Dlouholetá výborná zkušenost. Vše ok. Výrobky i jednání obchodu.

Jirka

- výrobky tohoto obchodu jsem si oblíbila a jiné po zkušenostech s výrobky
    z různých řetězců nekupuji. Výrobky jsou příjemné vůně, velmi účinné a navíc ekologické a ještě české. Není co vytknout a vřele doporučuji.

Všechno perfektní, díky

Vždy rychle a v pohodě.

Markéta

Skvělé výrobky za super cenu.

Reakce obchodu Feel Eco

velmi si vážíme Vaší zpětné vazby na naše výjimečné přírodní produkty FeelEco pro péči o zdraví, rodinu a domácnost, které jsme vyvinuli v souladu s přírodou, pro naše děti a zdravý domov.

Markéta

WC čistič, příjemná vůně nemám ho poprvé ani naposled. Prací prášek na bílé prádlo určitě opět zakoupím. Aviváž s vůní ovoce je příjemná, líbivá, jemná. Jsem spokojená. Opravdu by mě moc potěšilo,kdyby byl k sehnání wc blok eko

Markéta

Zboží došlo včas a v pořádku. Předmětné produkty používám již delší dobu a jsem s nimi velmi spokojená.

Markéta

• S výrobky Feel Eco jsem velmi spokojen.

Markéta

• Několikátý nákup a stejně jako u předchozích...rychlá komunikace i doručení a kvalitně zabaleno...za mě super!

• Rychlost dodání.
    • Skvělé zboží za dobré ceny.

Žádná.

Markéta

• Vše perfektní, jako vždy.

• Vše jak má být