• Ekologické vyrobky
    • Srovnatelná cena s neekologickými vyrobky
    • Ekologické baleni
    • Rychlé doručení

Reakce obchodu Feel Eco

velmi si vážíme Vaší zpětné vazby na naše výjimečné přírodní produkty FeelEco pro péči o zdraví, rodinu a domácnost, které jsme vyvinuli v souladu s přírodou, pro naše děti a zdravý domov.
    Zároveň nás těší, že jste spokojeni i s našimi službami, neboť to je smyslem naší práce.

Markéta

• Výhodné balení, výhodná cena, rychlé dodání.

Markéta

• Velká balení (5 a 10l)
    • Ceny
    • Blesková expedice
    • Pravidelně mívají slevy 20%

Reakce obchodu Feel Eco

velmi si vážíme Vaší zpětné vazby.
    Produkty jsme vyvinuli v souladu s přírodou pro naše děti a zdravý domov. Velká ekonomická balení jsou zároveň šetrnější k přírodě a to je smyslem naší práce.

Přeji pěkný den

• Velmi kvalitní EKO výrobky
    • Příjemné ceny
    • Na některých produktech je napsána prací dávka, ale vydrží i na více dávek
    • Výrobky jsou šetrné k pokožce
    • Velká EKO balení (např. prací gel 10l box)
    • Jediné co mě mrzí je, že zrušili prášek do myčky a nahradili ho tabletami. Nemám nic jiného na vytknutí.

Feeleco používám doma přes 4 roky. Výrobky jsou velmi kvalitní a šetrné k pokožce. Doporučuji všem!

• Přehledný e-shop
    • Spoustu účinných eko prostředků za dobrou cenu
    • Výhodné velkoobjemové balení
    • Rychlá komunikace při potížích s dopravou
    • Poslali mi e-mail, že předali balíček dopravci, ale dva dny se nic nedělo (DPD nepsalo, odkaz na sledování nefungoval). Po napsání e-mailu do feeleco byl balíček ještě ten den předán a následující doručen. Byly DM, tak to přisuzuji tomu :-)

Reakce obchodu Feel Eco

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu.
    Těší nás, že Vám můžeme nabídnout výjimečné přírodní produkty FeelEco pro péči o zdraví, rodinu a domácnost, které jsme vyvinuli v souladu s přírodou, pro naše děti a zdravý domov.
    Smyslem naší práce ve FeelEco je služba zákazníkovi a jeho celková spokojenost.
    Ohledně doručování balíčku se skutečně jednalo o nadměrné množství zásilek ve Dnech Marianne a jejich doručení trvalo déle než je normálně obvyklé. Za tuto nepříjemnost se omlouváme.