Rychle dodani a dobre zboží. Snad jen, nevyznačene panty na bocích , to je ale spis detail.

• rychlost, spolehlivost

Komunikují, hned upozorňují na delší dobu dodání po obdržení objednávky.

• rychlost vyřízení objednávky a vstřícná komunikace

Vše naprosto v pořádku, obchod doporučuji!! :))

výborné a levné

• Dobrá komunikace.

• Výhoda objednávky je, z domu objednal a domů bylo doručeno. prostě pohodlí z domova.
    • Spokojený
    • Pohodlí z domova

• Spokojenost

Ikdyž u zboží probíhala reklamace ,tak se není čeho obávat-i tak vše bylo rychle vyřízené!
    Vstříctnost a ochota jak u paní prodavačky ,tak s dopravcem! Obchůdek vřele doporučuji!

• Zboží jsem si objednal přes Heuréku. To, že se jednalo o jiného dodavatele jsem se dozvěděl později.
    • Celé to beru jako výsměch všem zákazníkům. Heuréka, která se staví do role soudce kvality poskytovaných služeb sama nabízí zboží, které nemá skladem. Tak to snad není pravda! A pro navrácení peněz se musí zákazník sám ozvat jinak si peníze nechají.
    • Heuréka se snaží vydělávat ale sama poskytuje stejně špatné služby jako obchody, které hodnotí.

Objednáním zboží přes Heuréku rozhodně nic nezískáte. Lepší je si vybrat přímo obchod, kterému důvěřujete než si objednávat u obchodu, který dává Heuréce nejvyšší provizi.

• Reagovali alespoň přes Messenger na dotaz.
    • Možnost okamžité platby
    • zpětná možnost recenzovat tu zakoupenou hrůzu díky spolupráci s Heureka, která v mých očích tímto intenzivně upadla
    • Telefon uvedený na webu nezvedají ani v pracovní době, i když prokazatelně zvoní.
    • Faktura při nákupu přes Heureku nedorazila. Musela jsem si ji vyžádat přes Messenger (když ani telefon nezvedají). To už pak i zavolali a poslali doklad.
    • Bez návodu. Nekompletní návod v polštině od českého e-shopu překvapí. Nelze tedy smontovat, protože v tom by se vyznal leda tak výrobce nebo jejich služba, co vám to za poplatek namontuje, kterou na webu inzerují.
    • Nekvalitně vyvrtáno. Líp bych to svedla sama. Co chtít od polské výroby?
    • Polský produkt s jejich absolutně nekvalitními panty. Dodnes nesestaveno, i když už jsem toho skládala víc (i kuchyň), protože takto by to dal dohromady bůhví kdo.

Nedoporučuji. Každopádně asi i můj poslední nákup zde i přímo přes Heureku (kterého jsem považovala i za garanta jakés takés kvality díky tomu, že se jedná o velmi dobrý recenzní portál a i díky tomu jsem očekávala, že nebudou spolupracovat s kýmkoliv, kdo není schopný dodržovat nějaké standardy. Klasický dřevotřískový produkt bez kompletního návodu s klasickými k ničemu polskými panty, který s nekompletním návodem bez češtiny s miniaturním písmem...No hodně dobrý špatný vtip. Zatím nejhorší nákup na internetu, co jsem kdy zažila (přitom na internetu nakupuju běžně). Nemám slov s výjimkou těch, co by šly jen vypípat, protože bych musela být hodně sprostá. Spíš by se měli věnovat než nábytku negativním zážitkovým voucherům, protože to by asi fungovalo lépe.

• Rychle doručení
    • Žádné informace o objednávce
    • Ne úplně vhodně zabalené zbozi

Zbozi mi bylo doručeno rychle. Nebyla jsem ale absolutně informována o odeslání, zkratka nic od obchodu. Posléze az doručování služba napsala e-mail a zpravu.
    Objednavala jsem také rosty které jsem měla zabalené jen v černé fólii takze prisli slušně odřené

• Super ceny
    • Drahá doprava

+ rychlost dodání

• Rychlost dodání a hezký design.
    • Chybí český návod, promáčklé dno a poničená lišta.

Rychlé jednání i dodání.

• Výborná komunikace s obchodem.
    • Vstřícné jednání.

Přímo fascinující zabalení zboží. Konferenční stolek přišel v papírové krabici, která byla ve dřevěném rámu a navíc zajištěna ještě 4 prkénky.

• Rychlé vyřízení a super jednání
    • Bylo by fajn změnit dopravce nebo uvažovat o zasilkovne....firmu Fofr bych přejmenoval na Louda...