• Sortiment .
    • Ceny .
    • Komunikace .
    • Rychlost vyřízení objednávky .

Doporučuji .

Rozumné ceny, rychlost komunikace, možnost osobního vyzvednutí.

• Sortiment
    • Ochotný personál

• Komunikace, dodání zboží

Zboží mi vůbec nepřišlo.
    Nedali mi informace (telefonicky / email ) o tom co se děje s mojí zásilkou, zda je nějaký problém např. s dodavatelem, dopravcem apod.
    Po tom co jsem se jim dovolala mi paní řekla, že se podívá na objednávku a poté mi zavolá. Paní mi nezavolala a hovor také již nepřijala.

• Byla jsem velmi spokojená. Výborná komunikace.

zboží došlo pozdě. Je viditelně poškrábané, barva není stejně nanesená na přebalovacím pultu. . Při montování jsou zde malé kolíčky a hluboké díry a velice špatně drží při sobě. Podruhé už bych si zde nic neobjednal.

Objednávku vyřídili rychle, vše bez problému.

rychlé dodání

• Vše OK

• rychlé a korektní jednání

Plná spokojenost

• Vše naprosto v pořádku, obchod doporučuji!

Přišlo dříve než bylo uvedeno takže super. Kvalita produktu nic moc, ale vzhledem k ceně asi adekvátní.

Standardní, bezproblémový nákup a přiměřeně rychlé dodání zboží.

• výběr zboží
    • dobrá komunikace
    • Vybrala jsem si zboží "skladem". Jak se ukázalo, skladem nebylo, zboží odeslali asi za týden (o prodloužení termínu dodání jsem byla vyrozuměna s možností zrušit objednávku, což hodnotím naopak pozitivně viz výše).
    • Přepravní služba Fofr. V dnešní době vyznívají její služby předpotopně. Žádná komunikace o nějakém přibližném časovém oknu, kdy by měl kurýr přijet - prostě zavolá a "za 2 minuty jsem u vás". Platba na dobírku - nikde jsem nenašla pokyn, že musíme mít připravenou přesnou částku. Syn tak běhal po sídlišti se snahou rozměnit ... nakonec byl nucen kurýrovi pár peněz nechat. Nemožnost uložit zásilku na nějaké kamenné pobočce.
    • Přeprava Fofr u mě bída.

Obchod nabízí zboží skladem, které skladem ale vůbec nemá. Objednala jsem si zboží, které bylo skladem a kdybych se nezeptala kdy mi bude doručeno, zřejmě se vůbec nedozvím, že jim dodavatel sdělil že zboží bude ca.za měsíc.

• rychlost,ochota

Z obchodu se hned paní ozvala, kdy cca bude zboží naskladněno a dále doručeno. Zboží přišlo přesně tak, jak bylo slíbeno. Objednali jsme postel - surové dřevo. Pěkná, přesně dle popisu. Doporučuji jak obchod, tak zboží.

• Rychlé dodání,dobrá komunikace

• Spokojenost, rychlé doručení

• velký výběr nábytku
    • přehledné www stránky
    • přijatelné ceny
    • rychlé vyřízení reklamace
    • skvělá a rychlá komunikace obchodu se zákazníkem
    • doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč
    • velmi kvalitně zabalené zboží pro přepravu
    • nabídka i montáže

V obchodě Febo.cz jsem nakupoval poprvé a jsem velmi spokojen. Zboží přišlo velmi kvalitně zabalené. Také oceňuji komunikaci obchodu, konkrétně tímto děkuji paní Petře Žďárské, která velmi rychle reagovala na moje maily a také pravidelně informovala o stavu objednávky. Také bych chtěl obchod pochválit za rychlé vyřízení reklamace, která vznikla chybou výrobce nábytku. (V krabici od výrobce chyběly zadní desky regálu. Desky mně byly neprodleně dodány a opět byly kvalitně zabalené.) Na základě zde uvedených zkušeností obchod Febo.cz vřele doporučuji. Přeji obchodu další úspěchy a mnoho spokojených zákazníků.