• Obchod nedodal všechno zboží a peníze nevrátil.Proto ho nedoporučuji.

Obchod jde do insolvenčniho řízení.

FIRMA V INSOLVENCI

Obchod nedoporučuji. Objednala jsem za cenu, kterou mi pán chtěl navýšit, protože prodejce, od kterého by to teprve koupil, to měl dražší. Bohužel jsem nečetla recenze…a objednala jsem tady. Ale peníze po telefonické domluvě vrátil a objednávku stornoval. Ale zbytečný čas strávený s tímto obchodem.

• Presne jak pisou ostatni, s dorucenim a terminy si tento obchod moc hlavu nelame
    • Nejprve 2 tydny zadna zprava, zadna komunikace, pak objednavku stornovali, coz se v tu chvili a zkusenostech ostatnich kupujicich dalo cekat

skoro 2 měsíce čekám na zboží a nakonec se dozvím, že nebude...

• Čekání
    • Nedodání zboží

Objednávka nedorazila, na maily reakce s velkou prodlevou, psala jsem několikrát. Po téměř čtvrtročním čekání (dodani dle obch. podminek 30-40 dní) objednávka zrušena - což bych se nedozvěděla kdybych opět nepsala. Snad mi aspoň peníze přijdou zpět. S ťouto firmou jsem skončila!!!

Reakce obchodu www.febo.cz

Omlouváme se za vzniklé potíže, objednávku evidujeme jako stornovanou.

telefon firma nebere, na emailove dotazy nereaguje. Objednavku jsem nyni zrusila.

Reakce obchodu www.febo.cz

Omlouváme se za vzniklé potíže, objednávku evidujeme jako stornovanou.

• Myslela jsem si, že nebudou problémy s dodáním zboží.
    • Zatím zboží nedorazilo. Proč chcete můj názor? Jak mám dál hodnotit?

• Na internete uvádzajú v dodaciu dobu 3 týždne, no tovar som nedostal ani po dvanástich týždňoch. Najnovšie už mi neodpovedajú ani na email.

Dávajte si pozor pravdepodobne sa jedná o falošného predajcu.

Reakce obchodu www.febo.cz

nejsme falešní prodejci jak uvádíte. Na emaily reagujeme, telefony zvedáme a jsme zákazníkům k dispozici v pracovní hodiny.
    Tento týden jsme zasílali hromadný omluvný email všem zákazníkům, kteří u nás mají objednaný nábytek a situaci jsme v tomto emailu vysvětlili.
    Naši pracovníci vás budou dnes kontaktovat telefonicky a situaci vám vysvětlíme znovu.
    Omlouvám se za vzniklé komplikace.
    Mervart

• Avizovano skladem, dodano po 15dnech a misto na pozadovanou adresu bez upozorneni ulozeno v parcelshopu. Hrazeno predem pritom na fakture platba 0Kc.

Na internetu objednavam casto, ale na takto nespolehlivy obchod jsem narazila poprve. Ikdyz s dodanym vyrobkem jsem spokojena spatna expedicni organizace a spravna informovanost obchodu me od dalsiho nakupu zde odradila.

Zboží nebylo doručeno ve stanoveném termínu, prodloužení termínu dodání jsem odmítl a objednávku stornoval.

Bohužel mi zboží zatím nebylo doručeno :-(

• 14 dnů mám objednáno a dosud nevím co je s objednávkou. Jsem ráda že jsem zvolila zboží na dobírku

Objednal jsem nabízené zboží v eshopu, ne levné a po pár dnech mi bylo sděleno že kus byl poslední a je poškozený. Objednávku tedy zrušili.
    Jestli je to ohlášené poškození pravda či nikoliv je otázka, každopádně produkt byl objednaný i s montáží a montáž bylo od místa dodání poměrně daleko takže kdo ví.

• nedodaní zboží
    • vubec nekomunikuje

dodaci lhuta byla uvedena 15-20 pracovních dnu, ubehlo víc , zboží nebylo dodáno i když mne ujišťovali že budouci tyden budou expedovat..nic, eshop na zprávy nereaguje

• objednané zboží nedorazilo a informace též ne.
  • Neviem ohodnotiť lebo tovar mi ešte neprišiel vôbec

• Dlouhá dodací doba.
  • Zatím komoda nedorazila a ani se nikdo neozval. Termín dodání byl 30 - 40 dní.
    Stále čekáme a nic, ticho po pěšině.....

• Dlouhá čekací doba