Vše proběhlo v pořádku

• Výrobek, který jinde nemají ji.

• Zboží vůbec nemají, nevyrozuměli mě, že nebude dodáno a posílají dotazníky spokojenosti s obchodem a s dodaným zbožím. Naštěstí jsem objednávala na dobírkku, jinak blokovali peníze rok.

Nespolehlivost, nedodání, neinformování

Reakce obchodu www.febo.cz

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Přijímáme s okamžitou platností opatření, aby se již tato situace neopakovala.
    Peníze nikdy nikomu neblokujeme, pokud nastane situace jako u vás, že nám dodavatel nedodá zboží, peníze vracíme zákazníkovi.
    Ještě jednou se omlouvám za vzniklé komplikace.

Jan Mervart

• Po týdnu mi ještě nic nepřišlo,tak nemám co hodnotit.

Zboží po 19 dnech nedorazilo, eshop nekomunikuje.

• komunikují
    • po 21 dnech zjistili, že zboží vlastně nemají na skladě

• Bezproblémové a rychlé doručení.
    • Žádná

• rychlost,dobré ceny,komunikace

Objednala jsem dětský koberec který psali , že je skladem , přišly mi údaje k zaplacení a po platbě mi obchod napsal , že koberec nemají a nelze objednat. Peníze mi za 14 dni stále nedošly a to jsem už volala do firmy a stále nic!!

• Regál byl dodán nekompletní, obchod na reklamaci vůber nereaguje

• 0
    • objednáno, zaplaceno a po 6 dnech zboží nedodáno zatím bez vysvětlení
  • Pokud bych se neozvala,nevěděla bych co s objednávkou je,špatná domluva o dodání

• Dnes, 28.3. , mi měla být doručena zásilka. Řidič Kolísek z přepravní společností FOFR lživě uvedl, že jsem nebyl k zastižení, i když jsem čekal celý den doma, protože se nikdo neobtěžoval uvést aspoň přibližný čas doručení. Nekontaktoval mě ani telefonicky a žádný vzkaz nezanechal, jak lživě uvedl na sledování zásilek. Stálo mě to celý den dovolené a zbytečně!
    Petr Drozd

zboží psané skladem, ale po týdnu nebylo expedováno

Reakce obchodu www.febo.cz

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za pozdní expedici. Bohužel máme spoustu objednávek a nestíháme expedovat vše včas i když pracujeme 7 dní v týdnu. O této skutečnosti jsme vás také informovali při potvrzujícím emailu. Informace k delšímu termínu dodání avizujeme ihned při objednání, aby nedošlo k takovýmto situacím.
    Je mi líto, že jsme vám tímto způsobili komplikace. Vše doufám doženeme tento víkend a zboží vám do úterý dorazí na adresu.

Hezký den.

Jan Mervart

• Komunikace, pomoc při výběru zboží, rychlé vyřízení objednávky a super ceny

Komunikace, pomoc při výběru zboží, rychlé vyřízení objednávky a super ceny bezproblémové vyzvednutí zboží

Vše probíhalo dle objednávky.
    Z důvodu zpoždění zboží od dodavatele na sklad jsem objednávku zrušila, nechtěla jsem již čekat.
    Odstoupení od smlouvy a vrácení peněz na účet proběhlo v pořádku a rychle.

• Zatím zboží není doručeno a nikdo se neozval.

• Objednávka potvrzena obratem
    • Objednaný stůl zatím nedorazil

ok

Levné zboží, kvalitně zabaleno, celková spokojenost.