Koupili jsme univerzální potahy, vypadají pěkně. Zatím spokojenost.

• Pomoc s výběrem produktu
    • Bezproblémové dodání
    • K autopotahům chyběly alespoň základní instrukce, jak při montáži postupovat. Dodané ocelové háčky nebylo možno téměř vůbec použít - na spodní straně sedadel nejsou téměř žádní otvory. U montáže motouzem do oček by se hodila alespoň rada, odkud kam postupovat, aby to zákazník nemusel sám zjišťovat metodou "pokus-omyl".

• Týden objednané a nic se neděje

Reakce obchodu Fajnautopotahy.cz

Dobrý den.
    Je nám líto, že nemáte ještě objednané produkty doma, ale u gumových koberců, které jste si mimo jiné objednal, je v popisu jasně uvedeno, že dodací doba je až 10 pracovních dnů, což v žádném případě ještě neuplynulo. Mimochodem, ve čtrtek odpoledne byla vaše zakázka připravena k odeslání a dopravce ji vyzvedne hned v úterý ráno po svátkách.
    Možná se ptáte, proč tedy přišel email s hodnocením. Tuto službu nezávisle zajišťuje Heureka a obchod na ní nemá žádný vliv, což zaručuje její nezávislost. Email chodí automaticky po 5 dnech.
    To také znamená, že nemůžeme požádat Heureku o stažení vaší recenze, ač z naší strany dle mého názoru nedošlo k porušení dodacích podmínek. I proto vás touto cestou zkusím požádat o stažení negativní recenze, podmínky získání certifikátu jsou poměrně přísné a jedna negativní recenze znamená tak měsíc až dva bez certifikátu a to se dosti podepisuje na obratu obchodu.
    Za případné vyhovění naší prosby děkujeme, stačí napsat email na [email protected]
    David Plíva
    Fajnautopotahy.cz

Objednávala jsem v obchodě poprvé a byla jsem velmi spokojena . jak s komunikací , tak s dodáním zboží.

rychlá dodávka

Levnější potahy jsou hodně tenké. Gumy vpořádku

• Rychlé doručení a dobrá cena

Rychlost dodání zboží.

• Rychlost, vstricnost, vyvborna komunikace a snaha

vyborna komunikace, vztricny pristup a kvalitni produkt, palec nahoru.

Objednávali jsme poprvé, jsme spokojeni, objednávka byla vyřízena rychle.

Ověřte si, že autopotah je opravdu k danému vozu na míru. Přes rozklíčování na Opel Combo 2023 jsem dostal univerzální potah. Za 700,- Kč na jedno sedlo je docela dost. Opěrka nepasuje, sedák překrývá ovladače a celkově j to takové "gajdaté". Samotný materiál vypadá hodně dobře. Dopídit se k čemu jsou jednotlivé upevňovací prvky potahu... Alespoň obrázek by to chtělo. Rychlost dodávky v pořádku.

Reakce obchodu Fajnautopotahy.cz

Dobrý den. Potah Alka style, který jste zakoupil má v popisu produktu přesně toto, cituji - Potah je ušit tak, aby vyhovoval opravdu široké škále autosedaček jak v osobních vozech, tak i v dodávkách a nákladních vozech.
    Z toho je myslím docela zřejmé, že se nejedná o potah na míru daného vozu, za potah na míru by jste v daném materiálu, který je velmi kvalitní, jak sám píšete, zaplatil cca 1500,- Kč a více.
    Cena potahu odpovídá kvalitě daného materiálu, není to žádná síťovinka, ale velmi odolný typ alcantary.
    Prohlížel jsem dokumentaci sedadla řidiče Opel Combo 2023 a nevím jaké ovladače potah překrývá, loketní opěrce se potah vyhne, stolku a kapse také a jiné ovladače tam nejsou, nevím. Potah z logiky věci na sedadla nesedne všude úplně přesně, ale to dokáže jen potah šitý na míru daného vozu, ten je ale v jiné cenové relaci. Tento produkt je jeden z nejprodávanějších a má velmi dobré ohlasy.
    Každopádně, pokud nejste s potahem spokojen, lze jej bez problému vrátit. Škoda jen negativní recenze, ta malému shopu velmi uškodí.
    David Plíva

rychlost dodání

Rychlé doručení a bezplatné

Rychlé doručení.

• kvalitní zboží
    • příznivé ceny

• Pečlivé upřesnění objednávky před zadáním do výroby, jasná komunikace.

Vše proběhlo v pořádku, zboží nemá chybu.

• Vstřícnost, skvělá komunikace

• rychlé vyřízení a výborná komunikace - pan majitel ochotně poradil .

• Široký sortiment
    • Popsaný potah není vhodný pro auto, pro které bylo deklarováno.

Objednal jsem tento potah pro Škodu Karoq, jak bylo deklarováno. Potah je krátký a úzký.