• rychlé dodání, komunikace

Vše proběhlo v pořádku

rychlý a profesionální přístup, realizace objednávky v očekávané kvalitě a za minimální časový úsek

• Ceny, rychlost dodání.

spokojenost, rychlá dodávka

• rychlé jednání

• jsem spokojená rychlostí dodání zboží
    • absolutně nejsem spokojená s barvou autopotahů, v nabídce byla barva kombinovaná - šedá se sytě modrou, ve skutečnosti přišly potahy černé s vybledle modrou. Jsem z toho opravdu zklamaná, měla jsem to jako dárek.

Reakce obchodu Fajnautopotahy.cz

Dobrý den. Nedá se nic, než s vámi souhlasit. Barva je v této serii produktu opravdu jinde než na fotce. Je to dáno tím. že výrobce neměl potřebný materiál k dispozici a použil jiný, sice o dost kvalitnější, ale barevně jiný. Je to jen jedna serie a už se za chvíli budou prodávat opět barevně stejné. Měli jsme Vás informovat o barevné odlišnosti dopředu, nestalo se tak a za to se velmi omlouváme. Už se to nestane a všichni zákazníci, kteří si objednávají tyto potahy jsou o tom již informováni.
    David Plíva
    Fajnautopotahy.cz

• dobrá zásilkovna,doprava rychlá, informace v pořádku

V nabídce chybí alespoň přehled vozidel nebo značek pro která jsou potahy vhodné.
    Zásilka přišla v pořádku, dobře zabalená, ale nebyla v souladu s pokyny pro montáž potahů, které jsou kompletu. Je těžké vyhovět pokynům návodu: vezměte háčky a navlékněte je do poutek; když nebyly dodány a je jich potřeba na jeden potah 10 ks. Jinak spokojenost.

Reakce obchodu Fajnautopotahy.cz

Dobrý den. Za absenci dostatečného počtu háčků se omlouváme. Zákazník již další háčky obdržel, dovezl jsem mu je osobně. Nezakrývám, že se toto občas stane, ale háčky jsou dodatečně vždy dodány.
    David Plíva
    Fajnautopotahy.cz

• Potahy nebyly na skladě.
    • Zájemci o koupi,ať se první zeptají zda je mají na skladě, a ne u dodavatele.

Reakce obchodu Fajnautopotahy.cz

Dobrý den. V tomto případě si opravdu sypeme popel na hlavu a omlouváme se. Nic víc se k tomu asi nedá říci. Mělo to být u vás do 5 dnů a není. To je prostě chyba. Takže ještě jednou se omlouváme a přibalíme omluvou dárek a budeme urgovat sklad, aby bylo co nejdříve u vás. S pozdravem Fajnautopotahy.cz

Suprrrrrrr! Přesně na míru!

+rychlost vyřízení objednávky

• rychlé
    • pěkné

Komunikace obchodu na jedničku, jen jsem si objednal nevhodný typ potahu na naše sportovní sedačky v Golfu. Zboží budu v zákonné lhůtě vracet . Nechal jsem si udělat nabídku potahů na míru.

Rychlé doručení bez problémů Dík

• Rychlá reakce při nákupu

Není možná platba on-line.

rychlé dodání zboží

• Výborná komunikace obchodu při zadání objednávky. Potahy jsou zhotovené z velmi kvalitních látek a ušité opravdu přesně na daný typ auta. Pokud si dáte záležet na správné instalaci potahů, budete mít sedačky jako nové. Kvalita potahů je špičková! Obchod vřele doporučuji!!!

Spokojenost.

• Jsou vynikající a sedí přesně.

• Original potahy které sedí

Zde jsem kupoval podruhé na druhé auto a naprostá spokojenost DOPORUČUJI