Velký výběr pěkných židlí, perfektní komunikace s obchodem, rychlé dodání

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za doporučení a vyzdvihnutí našich hlavních předností, na kterých si zakládáme :)

tým eZidle.cz

ochotně poradí a doporučí vhodný produkt

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za hezkou recenzi :-)
    Zakládáme si na komunikaci se zákazníkem, tak aby měl k dispozici co nejvíce informací spjatých s jeho nákupem.

Hezký den!

• velmi rychlé doručení

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že zboží dorazilo rychle a v pořádku až k Vám domů.

K|OUPILA JSEM JAKO DÁREK

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za pěknou recenzi a 100%. Věříme, že dárek udělal radost :-)

• Rychlé dodání, komunikace

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za hezkou recenzi a vysoké hodnocení. Jsme rádi, že Vám zboží dorazilo rychle a v pořádku :-)

tým eZidle.cz

• Máte velkou výhodu v paní referentce, která zvedá telefon, je velmi milá, ochotná. Je pro Váš obchod velkým přínosem.

Dlouhé dodací lhůty, chápu, že je zboží dělané skoro jako na zakázku.

• Velký výběr zboží, rychlé jednání a doručení, obdržené zboží odpovídá vyobrazení a je kvalitní.

Reakce obchodu ezidle.cz

děkujeme, vážíme si toho, že jste si našla čas a napsala nám tak krásnou recenzi! Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená a budeme se těšit na příště :-)

Bez problémů.

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za doporučení a 100%. Jsme rádi, že jste byl/a s nákupem spokojena a budeme se těšit na příště.

• rychlá komunikace
    • na webu mají odstíny, které nejsou k dispozici

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za doporučení a kladnou recenzi.

Pokud jde o odstíny, jako výrobce uvádíme v galeriích fotografie kombinací, které jsme již vyrobili pro některého z předchozích zákazníků. Nabídka látek se v průběhu času mění a v galerii tak některé kombinace mohou zůstat - máme za to, že mohou sloužit i jako inspirace pro výběr jiného typu látky v podobném odstínu. Nicméně nikdy nenabízíme v procesu objednání látku, která by nebyla dostupná, to znamená při výběru tkaniny a následně odstínu moření dřeva či dalších doplňků (stát se to může ve výjimečných případech, kdy se nám během jednoho dne sejde více objednávek na jeden typ a barvu látky a máme opravdu poslední roli s nedostatečným návinem a zároveň ji už nejsme schopni doobjednat).

tým eZidle.cz

Bezproblémová domluva, ochota, rychlost doručení objednávky

Spokojenost

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za pěknou recenzi a 100%. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen a budeme se těšit na příště!

Rychlé jednání

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za doporučení a kladnou recenzi. Budeme se těšit na další nákup.

tým eZidle.cz

Paráda, extrémní rychlost, zboží bylo doručeno hned další den od objednání.

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že Vám zboží dorazilo rychle a v pořádku :-)

tým eZidle.cz

• Garantovali dodání do 3 dnů, což splnili.

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste byl/a s nákupem u nás spokojen/á a budeme se těšit na příště!

tým eZidle.cz

• kontakt pracovníka eshopu ohledně potvrzení přijetí mé objednávky a ujasnění / rekapitulace mých požadavků na objednané židle
    • delší doba dodání

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za doporučení a kladnou recenzi.

Vybrala jste si vysoce personifikované produkty, kde se navíc vybírá i výška dle Vašich požadavků, proto je dodací doba delší, nicméně víme, že ve Vašem případě došlo k pozdržení ve výrobě 7 dnů, za což se ještě jednou omlouváme.

Věříme však, že barové stoiičky splnily na 100% Vaše očekávání a jste s nimi spokojena.

Přejeme hezký den

• Dobrá komunikace , rychlé dodání

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za pěknou recenzi a 100%. Jsme rádi, že jste byl/a s nákupem spokojen/a a budeme se těšit na další nákup.

tým eZidle.cz

• Slušné, profesionální jednání, rychlost dodání, cena

Slušné, profesionální jednání - komunikace i po telefonu super, rychlost dodání, cena stolu víc než příznivá a kvalita bezva, spokojenost. I cena dopravu lidová. Doporučuji

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za hezkou recenzi. Vážíme si vyzdvihnutí předností, díky kterým si nás zákazníci vybírají. Budeme se těšit na další nákup.

Hezký den,

rychlé dodání

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za pěknou recenzi a 100%. Jsme rádi, že jste byl/a s nákupem spokojen/a a budeme se těšit na další příště.

Hezký den,

tým eZidle.cz

Židle bude předána jako dárek,nemohu nijak hodnotit

Reakce obchodu ezidle.cz

děkujeme za doporučení a věříme, že se dárek líbil.

Pěkný den,

• Dobrá komunikace s obchodem