• Rychlé jednání i doručení

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za hezkou recenzi. Vážíme si vyzdvihnutí předností, díky kterým si nás zákazníci vybírají. Budeme se těšit na další nákup.

Pěkný den!

tým eZidle.cz

• Velmi rychle vyřízeno a brzy dodano

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za pěknou recenzi a 100%. Jsme rádi, že jste byl/a s nákupem spokojen/a.

Hezký den:-)

tým eZidle.cz

• Komunikace, volali, sdělili termín dodání i dopravce, kterému křeslo předají. Každý díl pečlivě zabalený, návod, malé dárky i bavlněné rukavice k montáži

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste s nákupem spokojen/á. Zakládáme si na komunikaci se zákazníkem, tak aby měl k dispozici co nejvíce informací ohledně nákupu.

Budeme se těšit na příště.

Hezký den,

• velmi rychlé doručení

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že zboží dorazilo rychle a v pořádku až k Vám domů.
    Budeme se těšit na další nákup.

• Rychlé dodání, komunikace

Reakce obchodu ezidle.cz

moc Vám děkujeme za hezkou recenzi a vysoké hodnocení. Jsme rádi, že Vám zboží dorazilo rychle a v pořádku :-)
    Budeme se těšit na další nákup.

tým eZidle.cz

• Velký výběr zboží, rychlé jednání a doručení, obdržené zboží odpovídá vyobrazení a je kvalitní.

Reakce obchodu ezidle.cz

děkujeme, vážíme si toho, že jste si našla čas a napsala nám tak krásnou recenzi! Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená a budeme se těšit na příště :-)