• cena, rychlost, jednání

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a recenzi.

Rychlost dodání a komunikace se zákazníkem je pro nás prioritní a každá pozitivní reakce nás posouvá vpřed.
    Doufáme, že Vám zboží poslouží co nejdéle! :-)

• Poměrně rychlé doručení
    • Nábytek neodpovídal obrázku
    • Vrácení do skladu na vlastní náklady

Reakce obchodu EXPEDO CZ

Děkujeme za Vaši recenzi.

Na rychlém dodání objednávek si zakládáme. Mrzí nás, že jste s dodaným produktem nebyl spokojen. Všechny informace spojené s vrácením zboží máme uvedené na našich webových stránkách. V případě potřeb se na nás neváhejte obrátit.

Expedo nábytek

• Rychlost dodání, kvalita zboží, velmi výhodná cena
    • 0

děkujeme za Vaši recenzi.

Jsme rádi, že Vás právě náš e-shop oslovil a my Vám tak mohli novým nábytkem udělat radost.

• Doba dodání

Dne 3.1. jsme s přítelem objednali postel s dobou naskladnění 3-5 týdnů. Je 15.2., tedy o 6 týdnů později, a o posteli mimo to, že ještě není naskladněna nemám informace… A ani bych neměla, nebýt toho, že neustále volám o informace. Obchod sám od sebe nedá vědět, jestli je postel naskladněná nebo ne. Rozumím, že se může na straně dodavatele stát chyba a nastane zpoždění, ovšem očekávám, že obchod o tomto problému dá sám vědět. Po 5 uplynulých týdnech, 7.2., jsem se tedy telefonicky na vlastní popud dozvěděla, že se postel zdržela ve výrobě a není naskladněna, nicméně bude urgentně a přednostně dodána do dalšího týdne. Volala jsem opět o týden později, 14.2., a o posteli stále nevíme, 15.2. zase nic a pochybuji, že by jí zítra naskladnili. Při telefonické komunikaci se se mnou pracovnice baví arogantně a ještě je mi vyčítáno, že volám “každý den”. Doufám, že alespoň postel dorazí v pořádku, až tedy dorazí.

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí nás ovšem, že je takto negativní. Za zpoždění Vaší objednávky se velice omlouváme, děláme vše pro to, aby k naskladnění došlo co nejdříve.

Ještě jednou se za vzniklé komplikace omlouváme.

• Zázračně levná
    • Postel byla opravdu v demontu. Včetně zakončovacích lišt, které jsme si museli sami nažehlit. Pro nás dost odborné práce. Škoda. Kdybychom to věděli dopředu, tak nebudeme kupovat.

děkujeme za Vaši recenzi.

Na spokojenosti našich zákazníků nám záleží. V případě, že s dodaným zbožím máte jakýkoliv problém, prosím kontaktujte naše reklamační oddělení na email [email protected]. Kolegové s Vámi jistě celou situaci vyřeší k Vaší spokojenosti.

• Cena.
    • Kvalita provedení.
    • Komunikace.

Expedo nábytek

• Rychlá odpověď při komunikaci emailem. Bohužel urgování mé objednávky nebylo nebylo asi moc úspěšné. Ale nakonec stůl byl naskladněn a nebyl problém vyzvednout ještě ten den.
    • Přijatelné ceny
    • Dlouhá čekací doba, stůl měl být hotový za 2 až 4 týdny. Bohužel jsem musela čekat dva měsíce.

děkujeme za Vaši recenzi.

Za vzniklé komplikace se Vám velmi omlouváme, děláme vše pro to, aby k naskladnění došlo co nejdříve.

• rychlé vyřízení objednávky
    • vstřícná komunikace
    • krásný nábytek za přijatelnou cenu

• dobrá nabídka
    • rozumné ceny
    • přehledný eshop
    • fajn možnost využít vynášku až do bytu

• Kominukace
    • Ceny
    • Doručovatelé

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

Vážíme si Vaší zpětné vazby, spokojenost zákazníků je pro nás to hlavní.

Expedo nábytek

• Dobrý přehled i ceny, čas dodání

Nakupoval jsem zde podruhé. Opět spokojenost. Zboží bylo rychle doručeno. Možná domluva termínu dodání.

Expedo nábytek

• Výhodná cena a rychle dodáno

děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Jsme velice rádi, že jste s naším e-shopem spokojeni. Věříme, že si nás vyberete i při dalším nákupu.

Expedo nábytek

• Co bylo objednáno, dorazilo v pořádku. Výborná cena.
    • V balení chyběly 4 ks šroubů

děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Na spokojenosti našich zákazníků nám velice záleží. Jestli máte jakýkoliv problém s doručeným zbožím, určitě neváhejte kontaktovat naše reklamační oddělení na email [email protected], které Vám rádo pomůže.

• rychlost dodání
    • komunikace
    • hezké zboží
    • příjemné ceny

vřele doporučuji ve středu večer obědnáno a v pátek dopoledne dodáno úžasná komunikace pěkné ceny super akce prostě 100% spokojenost

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaše hodnocení.

Věříme, že budete se zbožím maximálně spokojeni. :-)

• široký výběr
    • kvalitní zboží
    • rozumné ceny
    • rychlé doručení

vyzkoušejte - nebudete litovat

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

Vážíme si Vaší zpětné vazby, spokojenost zákazníků je pro nás to hlavní. V případě jakéhokoliv problému nás neváhejte kontaktovat.

Expedo nábytek

• Krásné pohovky za dobrou cenu, bleskové vyřízení objednávky, výborné další služby = moc děkuji

Expedo nábytek

• Široký sortiment za prijateľné ceny
    • Perfektná komunikácia s obchodom
    • Doručenie podľa infa u zakúpenej položky

V tomto obchode som nakupoval po prvý krát, ale som nadmieru spokojný. Dodanie tovaru bolo podľa objednávky. Milo som bol prekvapený rýchlosťou vybavenia objdenávky. Tento obchod možem len odporúčať. Určite v ňom ešte nakúpim.

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Jsme moc rádi, že vše proběhlo tak, jak má. Snažíme se opravdu dělat maximum a taková to zpětná vazba je pro nás tou největší odměnou.

S podzravem
    Expedo nábytek

• Sortiment, ceny, spolehlivost.

Rozhodně doporučuji!

Expedo nábytek

• Rychlost dodání a skvělá komunikace
    • Super cena
    • Krásné zboží
    • Žádná

Ve čtvrtek objednáno, mohlo být doručeno již v pondělí, ale nehodil se mi čas, takže jsme se dobluvili na termínu jiném. Dopravce milý a ochotný. Za mě super!

• Zboží přišlo odřené
    • Dřevo přišlo a byly na něm řezy

Reakce obchodu EXPEDO CZ

Děkujeme za Vaši recenzi.