• ochota při komunikaci

• komunikace
  • zakoupeno v EXPEDO CZ před 1 měsícem

Výborná komunikace, zboží dodali ve stanovený termín.

děkujeme Vám za recenzi.

Jsme rádi, že jste ocenili profesionalitu našeho zákaznického či expedičního oddělení. Vždy děláme vše pro to, abychom objednávku vybavili ke spokojenosti zákazníka. Přejeme Vám ať nábytek slouží co nejdéle.

Jsme spokojeni.

děkujeme za Vaši recenzi a kladné hodnocení.

Těší nás, že hodnotíte nákup na našem e-shopu na 100%. Pevně věříme, že i při dalším nákupu nábytku zvolíte právě náš e-shop.

• zakoupeno v EXPEDO CZ před 1 týdnem

• Super komunikace rychlé jednání :)
    • Dlouhá čekací doba :(

Velký výběr produktu a dobré ceny a komunikace úplně skvělá ochotní příjemní ihned odpoví na dotaz super.
    Akorát dodací lhůta trvá moc dlouho jinak jsem spokojená mohu doporučit.

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme Vám za recenzi a doporučení.

Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou a zároveň i nejlepší vizitkou. Věříme, že budete patřit k zákazníkům, kteří se k nám rádi vracejí.

• zakoupeno v EXPEDO CZ před 1 měsícem

• Odstoupení od smlouvy se musí zaplatit zpětný odvoz pokud reklamujete reklamaci musíte vypsat záměrně velký formulář za obchod staří lidé by jsi s tím rozhodně neporadili záměrně vymýšlí obchod překážky vozí zboží v jiné barvě než je vyfotografováno na snímku. Jedním slovem je reklamace zamítnuta z úplně jiného důvodu než co reklamujeme.

Odstoupení od smlouvy se musí zaplatit zpětný odvoz zboží pokud máte těžký nábytek tak se prohnete obchod záměrně obtěžuje lidi s vypisováním jejich reklamačního protokolu s podpisem pokud by toto vyplňovali starší lidé rozhodně by si nevěděli rady vše je nastaveno tak aby zákazníka odradili od zaplacení zpětné cesty těžkého břemene a pokud to je reklamace kterou platí tak vám ji stejně zamítnou protože mají na to taky rozhodně obchod nedoporučují lidé jsou tam vyčůrání barva na obrázku neodpovídá barvě ve skutečnosti vývoze oni o koze pozor na tento obchod expedo.cz

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaše hodnocení, dovolte mi celou situaci objasnit.

Vámi zakoupené zboží bylo v doručeno v souladu s Vaší objednávkou. V případě potíží s vyplněním reklamačního formuláře Vám rádi pomůžeme. Omlouváme se, ale není možné Vaši reklamaci uznat, jelikož je vše v pořádku.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

• komunikace obchodu
    • komunikace s řidičem

• zakoupeno v EXPEDO CZ před 5 měsíci

Určitě bych hledala jinde. Obchod vůbec nestíhá dodržet dodací lhůty. Musíte volat a pátrat po svém zboží.
    Musím uznat, že mají příjemné operatorky. Ale to je vše.
    Když si již domluvíte termin dodání chteji po vás, aby jste znovu zpoplatněnou SMS potvrdil termín.
    Tak pokud nechcete platit, opet musíte čekat, než se dovoláte na linku a potvrdíte termín ‍♀️
    O kvalitě zboží ani nemluvím.
    Ja bych sla dneska uz hledat jinam.

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme Vám za hodnocení.

Na zlepšení našich služeb neustále pracujeme. Děkujeme za nákup v našem internetovém obchodě.

• zakoupeno v EXPEDO CZ před 1 měsícem

• Skvělá komunikace od prvopočátku až do konce. Zboží bylo dodáno dříve, než původně mělo být. Výnos do 2.patra jsme si sice zaplatila, ale pánové byli opravdu vstřícní, milí a ochotní. Objednané zboží (dvoulůžko s úložným prostorem) odpovídá obrázku a i drobná reklamace byla vyřízena velmi rychle a k mé naprosté spokojenosti. Obchod mohu jen doporučit.

žádná

• zakoupeno v EXPEDO CZ před 2 týdny

• Rychlost a spolehlivost.

Mohu jen doporučit, už budu nakupovat jen zde.

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme Vám za recenzi a doporučení.

• Super, rychle

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaši zpětnou reakci a pozitivní hodnocení naší vzájemné spolupráce. Velmi si toho vážíme.

Přejeme Vám hezký den.

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme Vám za recenzi a pozitivní hodnocení.

Zboží se vždy snažíme doručit na adresu zákazníka v co nejkratším možném čase. To je jeden z důvodů proč jsme se rozhodli pro vlastní dopravu a to ještě zcela zdarma.

Věříme, že tato spolupráce nebyla poslední a už teď se těšíme na Vaši další objednávku.

NENÍ !!! co vytknout.

• zakoupeno v EXPEDO CZ před 2 týdny

• Chybějící díly, problémy s vracenim

S pozdravem nábytek EXPEDO

• nic pozitivního u tohoto eshopu neexistuje
    • zdlouhavé řešení reklamace

NEDOPORUČUJI - objednávka vytvořena v březnu a přišla poškozená v rámci reklamace mi po dlouhém dohadování poslali nové dveře, které opět přišly rozbité. Poté jsem si musela vytvořit novou objednávku na jiné dveře s tím, že ty poškozené si odvezou. Pak mi poslali email, že dveře již nemohu vrátit, že uplynula lhůta pro vrácení zboží přitom vůbec nevěděli, že se jedná o ty druhé poškozené dveře. Po dlouhých hovorech jsem jim několikrát musela vysvětlovat, že se jedná o druhé dveře a ne o první. Potom nastal další problém volali mi s tím, že urgují doručení poškozených dveří přitom už je dávno měli doručené a na skladě. Mají tam naprostý nepořádek. NIKDY V TOMTO ESHOPU JIŽ NIC NEKOUPÍM.

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaše hodnocení. Dovolte mi celou situaci objasnit. Dne 26.3.2021 jste uplatnila reklamaci, kterou jsme obratem přijali. Nové dveře jsme pro Vás objednali, bohužel došlo ke zdržení ze strany výrobce, z tohoto důvodu jsme Vám poskytly slevu jako kompenzaci. Následně jsme zboží vyzvedli na Vaší adrese. Následně jste na nové dveře uplatnila odstoupení od kupní smlouvy, ačkoliv jsou podmínky pro odstoupení od kupní smlouvy dané, snažili jsme se Vám vyjít vstříc a zboží v rámci odstoupení vyzvedli na Vaší adrese.

• Rychlost a přesnost dodávky

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme Vám za recenzi a pozitivní hodnocení.

• Ochotny dovozce
    • Kvalitni zpracovani
    • Lehce sestavitelna
    • Pohodlne

Doporucuji

S pozdravem nábytek EXPEDO

• Zbozi dorazilo za tri dni dobry
    • dobry rozhodne neni ze k objednanemu zbozi nebyl nebyl klic ke sroubum a kratky rost nepouzitelnynaky specificka mira

Zbozi dorazilo za tri dni dobry ale dobry rozhodne neni ze k objednanemu zbozi nebyl nebyl klic ke sroubum a kratky rost nepouzitelnynaky specificka mira

• Dobrá domluva, pěkná nabídka

děkujeme Vám za recenzi.

Na spokojenosti našich zákazníků si dáváme záležet a proto pokud máte prosím jakýkoliv problém s dodaným zbožím tak určitě neváhejte kontaktovat naše reklamační oddělení, které Vám rádo pomůže. V případě zájmu je možné zvolit odstoupení od kupní smlouvy a zboží vrátit.

• Rychlé doručení
    • Sedačka je trvrá a nepohodlná, polštáře jsou nepříjemné a taky nepohodlné