Nefunkční olatba přes S24

Reakce obchodu Eta.cz

je mi moc líto Vaší nespokojenosti s nefunkční platbou. Pro více informací se prosím obraťte na naši infolinku.

Martin

• zboží po týdnu stále nedorazilo

Reakce obchodu Eta.cz

moc mě mrzí Vaše nespokojenost s dodávkou. Prosím obraťte se na kolegy na naší infolince, kde Vám rádi pomohou.

Martin

Výrobek je nekvalitní, plast se ulomil po roce použití.

Reakce obchodu Eta.cz

moc nás mrzí Vaše nespokojenost s výrobkem. Zboží můžete reklamovat v kterékoli pobočce ETA a nebo jej zaslat na adresu našeho centrálního skladu.

Martin

Nemam co hodnotit zboží nemám a ani zadnou odezvu co je s mou obědnavkou

Reakce obchodu Eta.cz

V tuto chvíli čekáme na naskladnění zboží. O dodání Vás budeme informovat!

Lukáš

ETA přestala poskytovat tento náhradní díl za pár korun jen proto, že přešla na jinou řadu produktů. Takto mám úžasný poloprofi citrusovač, u kterého mi po 10-ti letech "odešla" tato minisoučástka, a není šance používat přístroj dál, protože nové řady mají tuto součástku "trochu odlišnou". Jde o princip, kdy jste celokovový přístroj nahradili poloplastem a snížili cenu. Já ale své přístroje nevyhazuji jen proto, že chybí cosi za pár korun. Nechám si to vyrobit na 3D tiskárně...

Nemůžu hodnotit, výrobek zatím nedorazil...nechápu,kde to vázne....

Reakce obchodu Eta.cz

v případě prodlení se příště neváhejte obrátit na naši infolinku, kde Vám kolegové poskytnou veškeré informace.

Martin

Nedalo se vybrat jinou možnost doručení kromě Zasilkovny s dobírkou-špatné. Místo doručení na mou adresu (byla jsem doma) předala Zásilkovna balík do prodejny potravin. Jsem stará, nemocná a nemohu chodit. Prý mi řidič volal-to je lež. Zachránila mě jen neteř-jela přes půl Prahy.
    Už nikdy!

Dobrý den, Míšo,

Moc mě mrzí Vaše nespokojenost s doručením. Váš podnět jsem předal vedení.

Nedodrželi termín dodání

Reakce obchodu Eta.cz

je mi moc líto Vaší nespokojenosti s termínem. Váš podnět jsem předal kolegům.

Martin

Jedna hrůza neuměj odeslat zboží , jejda jejda !!!!!

Reakce obchodu Eta.cz

moc se omlouváme za chybu v dodací adrese, věřím, že se to již nebude opakovat!

Lukáš

• Dorazilo jiné zboží než jsem si objednala

Reakce obchodu Eta.cz

omlouváme se za chybu na naší straně, doufáme, že nám dáte ještě šanci!

Lukáš

Zboží, které jsme obdrželi jako nové, obsahovalo značně špinavý, evidentně použitý HEPA filtr. Dodavatel tedy prodává již použité zboží jako nové.

Reakce obchodu Eta.cz

Omlouváme se, pokud něco nebylo v pořádku. Zboží vždy můžete vrátit nebo vyměnit do 14 dnů!

Lukáš

Strašně dlouhá čekací doba, zboží na e-shopu a od dodavatele není termín dodání

Reakce obchodu Eta.cz

Mrzí mě, že na struhadlo takto čekáte, potvrzuji oznámený očekávaný termín 15.2.2024.

S poděkováním za objednávku
    Lukáš

Již jsem se vyjádřila....

• Doba dodaní
    • Péče o zakaznika

Na eshopu byl uveden termin dodani 18. 12.
    18.12. prisel email ze se zasilka zpozdi. Po 5 dnech!!
    22.12. v 17:44 byl dorucen email o tom, ze zasilka byla teprve vyexpedovana!
    Dnes je 27.12. a zbozi v hodnote temer 10 tisic stale nebylo doruceno! Mel to by darek k vanocum a diky Ete z toho bylo akorat velke zklamani. Chapu ze objednavek je pred Vanoci hodne, ale kdyz prodejce uvadi termin doruceni temer druhy den, tak by me vubec nenapadlo ze to bude trvat stejne dlouho jako bych objednaval nejakou cetku z Aliexpressu!! Uz to dost hranici s klamanim spotrebitele. A omluva nebo kompenzace? S vyjimkou prvniho obecneho emailu vubec zadna. U konkurence jsem se teda setkal s lepsi peci o zakaznika. Jedim slovem - zklamani!

Reakce obchodu Eta.cz

Mrzí nás, že jsme nedokázali doručit zboží v termínu. Omlouváme se a děkujeme za trpělivost, věříme, že naše zboží Vás nezklame!

Lukáš

Slibují a garantují dodání a nic z toho neplatí.

Reakce obchodu Eta.cz

moc mě mrzí Vaše nespokojenost s objednávkou. Věřte, že se v naší firmě snažíme, aby každý náš zákazník byl maximálně spokojený.

• Drahé
    • Dražší,než konkurence

Eta komunikuje jen prostřednictvím informačních zpráv do emailu, ztracenou zásilku Zásilkovnou Eta nahradila náhradním číslem objednávky a doručila na jinou výdejnu bez mého předchozího souhlasu i když se jednalo o adresu o 150 km dál než je má fakturační adresa. Nikdo nezavolal nenapsal dotaz zda s tím souhlasím. Podotýkám, že jde o zaplacené zboží v hodnotě 6 tis. Kč. Asi moc malé peníze pro Eta aby jednala více proklientsky v případě problémů. To samé s jinou objednávkou, ta sice dorazila na prodejnu, podle mého zadání, ale onemocněla jsem a nemohla ji vyzvednout. Moje emaily jako reakce na to, že jsou obě objednávky na prodejně s informací že jsem onemocněla ať prodlouží dobu úschovy o týden na: [email protected] se vrátily jako nedoručitelné !! s informací: VÁŠ EMAIL SE NĚKDE ZATOULAL ZKUSTE TO ZNOVU ??!! Etu jsem považovala za přijatelnou značku, po těchto zkušenostech se jí vyhnu obloukem!!!!

Reakce obchodu Eta.cz

Mrzí nás Vaše nespokojenost s dodáním, na automatické emaily nelze odpovídat, pokud bychom Vám mohli příště nějak pomoci, napište nám na [email protected]

S omluvou a pozdravem
    Lukáš

Od mého nákupu mě spamujete s obchodními nabídkami.
    cca 5 emailů týdně není ok.

Reakce obchodu Eta.cz

prosím obraťte se na naši infolinku, kde s Vámi vše dořeší.

• 10 měsíců čekám na příslušenství k pekarne5

Nekupujte obchod nemá náhradní příslušenství k robotům a pekarnam čekací doba 1 rok

Reakce obchodu Eta.cz

je mi líto Vaší nespokojenosti s dodací lhůtou. Prosím obraťte se na naši infolinku a nebo na [email protected], kde Vám kolegové pomohou.

Martin

zboží-pračka-v nefunkčním stavu, nepřehlednost s vrácením vyrobku nebo peněz

Reakce obchodu Eta.cz

Mrzí nás, že jsou s pračkou probémy. S nejasnostmi se nám ozvěte na [email protected], rádi pomůžeme!

S omluvou a pozdravem