• Centrum města u zastávky hromadné dopravy
    • Značka co drží kvalitu

Překvapuje mne že mi byl tento dotazník zaslán. Objednala jsem si zboží dne 31.10 , dodací termín 28.11 jsem přijala s tím,že podpořím značku Eta.
    Po dotazu na stav objednávky dne 1.12. mi bylo sděleno, že zboží již nebude naskladněno a objednávka nemůže být vyřízena.
    Nezbude mi nic jiné, než zakoupit zboží jinde a levněji. Za zkušenosti se prostě platí .

Reakce obchodu Eta.cz

moc nás mrzí Vaše nespokojenost s objednávkou. Věřte, že se v naší firmě snažíme, aby každý náš zákazník byl maximálně spokojený. Váš podnět jsem předal vedení.
    Za komplikace se omlouvám.

Martin

• Místo nového objednaného zboží jsem doma rozbalila použitý znečištěný výro ek. Poté ještě několik dnů korespondence k řádné nápravě.

Dobrý den, Karlo,

moc nás mrzí Vaše nespokojenost s nákupem zboží. Věřte, že se v naší firmě snažíme, aby každý náš zákazník byl maximálně spokojený. Je mi líto, že se nám v tomto případě nedařilo podle představ. Váš podnět jsem předal vedení.
    Za komplikace se Vám omlouvám.

Martin

• Velmi špatná komunikace s e-shopem, nevstřícnost

Dobrý den Marcelo,

mrzí nás Vaše nespokojenost, předávám ji odpovědnému oddělení.

Tereza

• česká značka (přestože se to bohužel vyrábí někde v Číně)
    • slušné ceny
    • katatrofální doprava
    • nedovolatelná zákaznická linka

Reakce obchodu Eta.cz

děkujeme za recenzi. Vaší zpětnou vazbu předávám kolegům.

• Nabízí zboží, které je možné dodat až po 6 týdnech

Reakce obchodu Eta.cz

velice mě mrzí Vaše nespokojenost s termínem dodání zboží. Věřte, že se v naší firmě snažíme, aby každý náš zákazník byl maximálně spokojený. Věřím, že příště již bude vše na 100%.

Martin

Rychlé a slušné jednání, ale produkt nepoužitelný

Reakce obchodu Eta.cz

mrzí nás, pokud zboží nevyhovuje. V případě potřeby jej můžete reklamovat.

Tereza

Dodavatel slibuje dodání do druhého dne. Ve skutečnosti, po zaplacení, však potvrdil dodání až 10 den. Na upozornění nereaguje a na webu stále slibuje dodání do příštího dne. Objednávku jsem zrušil a koupil jinde, kde mi ji dodali okamžitě.

Dobrý den, Pavle,

je mi velice líto Vaší nespokojenosti s objednávkou. Věřte, že se v naší firmě snažíme, aby každý náš zákazník byl maximálně spokojený. Váš podnět jsem předal vedení. Za vzniklé komplikace se Vám upřímně omlouvám.

• Příjemná obsluha
    • Výběr zboží
    • Všechny prodejny fungují jako samostatné prodejny - nechat doručit zboží z prodejny na prodejnu je evidentně nemožné
    • Špatně označené zboží (bohužel jsem si toho všiml až po 14ti denní lhůtě)

Pokud Vám nevadí ztrácet čas tím, že vyzvednete zboží a záhy (u mne tedy po delší době) zjistíte, že je vám k ničemu, protože jde o jiné zboží, pak je to dobrý obchod.

• Objednávka učiněna 13.9. vyřízena 11.12. čekat 3 měsíce na příslušenství do domácí pekárny je trošku dlouhá doba. Situaci jsme museli vyřešit jinak.

• Zboží není skladem a obchod od 27.9.2018 neví zda je vůbec dostupné

• Objednávka z 2.10.2018 s popiskem obvykle do 7 dnů dodnes tj. 15.10.2018 nedorazila. Tak nevím do kdy čekat.

objednávka 16.9. (jeden výrobek skladem, druhý skladem od 4.10.), 11.10 sháňka po objednávce, 12.10. informace, že zboží bude naskladněno začátkem listopadu... Dokázala bych pochopit, že se kdesi cosi a zboží nebylo skladem ani jedno... Nicméně to neexistuje mail či telefon a slušnost zákazníkovi zavolat a informovat ho?? Děkuji vícekrát již nikoli.

• Objednání z pohodlí domova, nemusím na prodejnu
    • Dlouhá čekací doba, než mi zboží bylo doručeno
    • Žádná informace nebo dokonce omluva, že zboží bude doručeno později, než bylo uvedeno. Musela jsem se sama dotazovat, kdy zboží konečně dostanu.

Zboží jsem objednala 15.9.2018, naskladnění jednoho ks ze 3 ks zboží mělo být 25.9.2018, s tím jsem takto byla srozuměna. Zboží ale stále nepřicházelo ani po 25.9.2018 a ani žádná zpráva. Dne 1.10.2018 jsem napsala na email, kdy teda zboží dostanu a paní mi suše odpověděla, že očekávají naskladnění po 7.10.2018. V dnešní době čekat na zboží tak dlouho a neposlat zákazníkovi info o pozdějším doručení? To je nepředstavitelné. Příště raději zajdu na prodejnu. Zboží jsem dostala 8.10.2018.

Objednáno a zaplaceno. Doposud zboží nedorazilo!!!

• Na zboží stále čekám.

• neochotná prodavačka
  • Objednané zboží na eshopu - kuchyňská váha. Tři dny jsem čekal na oznámení o zásilce. Po třech dnech jsem se na zákaznické lince ETA dozvěděl, že prodejna, na kterou jsem si chtěl nechat zboží zaslat nekomunikuje, nejsem jediný s tímto problémem a abych objednávku zrušil. Objednal jsem na Alza ve čtvrtek odpoledne a v pátek v devět hodin jsem si pro zboží dojel

Reakce obchodu Eta.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se, obsluha prodejny zapomněla vypnout možnost osobního odběru v době, kdy byla mimo provoz z provozních a inventurních důvodů.

Spojte se prosím s naším zákaznickým centrem, dáme vám jako omluvu poukaz na slevu na příští nákup kdy věříme, že bude již vše v pořádku.

Znovu se Vám omlouváme.

Tým e-shopu ETA

Ikdyž bylo u zboží uvedeno obvykle do 7dnů tak ani po 7 dnech zboží nemám a komunikace ze strany obchodu žádná. Myslím že firma s takovýmto jménem by měla pracovat mnohem rychleji a flexibilněji, vždyť si to můžou stáhnou z nějakého svého kamenného obchodu.Já jsem znechucená.

Reakce obchodu Eta.cz

je nám líto, Vaší špatné zkušenosti.

ETA jako jedna z mála Českých firem dodržuje tradici a snaží se udržovat sortiment náhradních dílů ke svým produktům.

Bude vás kontaktovat naše zákaznické centrum ETA s termínem dostupnosti Vámi objednaných náhradních dílů.

Jako omluvu si dovolíme zaslat slevový kód na další nákup.

Děkujeme

Tým e-shopu ETA

Nejasná komunikace. Nevím, zda zboží je na odběrním místě.