• Dobré ceny
    • Široký sortiment
    • Perfektní možnosti dopravy

První zkušenost s obchodem a jednoznačně vysoce pozitivní. Balení i doprava na jedničku s hvězdičnou.

Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Výborná komunikace i po telefonu, ochota, rychlost dodávky, kvalitně zabaleno.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a za doporučení. Moc si Vaší spokojenosti vážíme. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Seriosní jednání a rozumná doba dodání.

• Dobrá cena
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Osobní přístup

Velmi spokojen s obchodem, vše na jedničku. Díky

• Velmi rychlé dodání

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, velmi nás těší, že jste byl s objednávkou spokojen. Děkujeme a těšíme se na případnou další spolupráci! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Jako vždy na jedničku.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den pane Libore, velmi děkujeme za objednávky a Vaší přízeň, velmi si toho vážíme. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Skvělé jednání, dobrá cena

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den pane Vašku, děkujeme, velmi nás Vaše spokojenost těší. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Levně, rychle, spolehlivě
    • Již několikátý /prakticky již pravidelný/ nákupu a vždy super

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme a těšíme se na další spolupráci! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Dostupnost, cena
    • 4 km hledání té správné haly, mizerné značení ulic, to ovšem není chyba obchodu, ale města.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za doporučení a zpětnou vazbu. Pro osobní odběry zasíláme e-mailem mapku skladového areálu, případně jsme na telefonu a nanavigujeme. Jsme rádi, že jste nás našel. Budeme se těšit na další spolupráci. Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• obrovská ochota a rychlost

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za objednávku a doporučení, velmi si Vaší přízně vážíme. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Obchod komunikuje, zboží dorazilo rychle. Jediné co bych vytknul že prodejce zboží poslal jiným dopravcem než jsem zvolil a ani se nezeptal zda to nevadí.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den pane Petře, o případné nutné změně přepravce bychom Vás měli informovat telefonicky. Pokud se tak nestalo, přijměte, prosím, naší omluvu. Děkujeme za pochopení. Velmi děkujeme za doporučení, moc si ho vážíme. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

spokojenost

Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Po telefonu mi pomohly upřesnit a doplnit,moje mezery ve sestavování svépomocí elektrárny takže jsem velmi spokojený

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, pokud můžeme, rádi poradíme! Děkujeme za nákup a doporučení. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

přehledný výběr zboží

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, pane Petře, děkujeme za objednávku a doporučení. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem spokojen a budeme se těšit na případnou další spolupráci! Děkujeme! EshopElektronika.cz :)

Dobrý obchod rychlé dodání

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Děkujeme! Moc si Váší spokojenosti vážíme. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• rychlost a solehlivost

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a doporučeni, velmi si jich vážíme! Budeme se těšit na případnou další spolupráci, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za doporučení. Velmi si vážíme, že jste s naším vyřízením objednávky byl spokojen. Děkujeme za nákup! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• rychlost, slušná cena

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za doporučení! Velmi nás těší, že jste spokojen s cenou i rychlostí vyřízení Vaší objednávky. Snažíme se a moc si vážíme, když to oceníte. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za doporučení. Ano, snažíme se vše odeslat ihned. Těší nás, že jste spokojen s objednávkou! Děkujeme za nákup, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)