Od objednávky je automatický e-mail potvrzení a už týden nic

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí, že k Vám zboží dorazilo až 5. pracovní den od objednání, obvykle jsme opravdu rychlejší. Věříme, že příště budete spokojen, budeme se těšit na spolupráci. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Jeden panel ze dvou byl dodán rozbitý, eshop neuznal reklamaci a místo toho se mnou začal jednat velmi urážlivým způsobem. Takže nikdy více .

Dobrý den.
    Velmi nás tato situace mrzí.
    Přes naší veškerou snahu přepravce reklamaci neuznal (zásilka převzata bez výhrad).
    Děkujeme za spolupráci, s pozdravem
    EshopElektronika.cz

• absolutně nekomunikují, žboží bez českého návodu, zboží by mělo fungovat na vzdálenost až 10 metrů, ale v bytě za zdí cca 5 m již nefunguje, na reklamaci jsem ani po měsíci nedostal odpověď.

arogantní prodejce

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, opravdu nás tato situace mrzí. Udělali jsme maximum, abyste byl spokojen, bohužel ani to někdy nestačí. Každý si může udělat obrázek sám. Nebyl jste spokojen s funkčností zboží. Obratem jsme odpověděli, kam zboží zaslat a další informace, které jste žádal. Navrhovali jsme zboží vrátit do 14 dní. Zboží jste nevrátil ani nezaslal k reklamaci. Pokud chcete reklamovat - prosím učiňte tak. Vždy se snažíme vyjít vstříc ke spokojenosti našich zákazníků, kterých si vážíme. Věříme, že najdeme řešení i pro Vás.
    S přáním pěkného dne, EshopElektronika.cz

část zboží byla vadná

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, objednal jste u nás středové úchyty. Nic jste nereklamoval, ani jste nedal vědět, že by bylo cokoliv špatně. Zboží bychom obratem vyměnili. Jedná se zřejmě o omyl nebo se nás snažíte záměrně poškodit. Obrátíme se proto na Heureku.
    23.8. 2017: Doplnění reakce: Právě jsme od Vás obdrželi další objednávku a to na 100 m solárního kabelu. :) Děkujeme za důvěru a objednávky! EshopElektronika.cz

• Veškeré "pohodlí, výhody nákupu z domova",jsou změněny "prodejcem" na nevýhody a problémy pro zákazníka!!!! Pro několik korun svého zisku odmítá platbu kartou !!!
    • Pro nás venkovany,staré a invalidy,kteří vše platí pl.kartou, je to skandální diskriminace!Na vesnici kde nejde nic koupit,protože tu není žádný obchod,hotovost nepotřebujem!

Služba a vyhovění zákazníkovy, prodejci nic neříká. Když jsem se proti tomuto jednání ohradil,tak přestal reagovat a při urgenci mě dal najevo,"že vlastně nemá moc zájem mě zboží prodat a v podstatě že u nich nemusím kupovat"!

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Většina zákazníků preferuje levnější platební metody. Udělali jsme pro Vás maximum. Mrzí nás, že to neoceníte.

• Rychlé jednání

Nenašel jsem po přihlášení přehled objednávek.
    Přišel mě jiný typ výrobku než byl nabízen,přesto jsem si jej ponechal a schop na to upozornil.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, mrzí nás, pokud jsme nesplnili Vaše očekávání. Vynasnažíme se, abyste byl příště spokojen na 100%. S pozdravem, EshopElektronika.cz

• Doprava

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste měl neshody s dopravcem (ne s námi, jako prodejcem). Věříme, že příště budete spokojený. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz

• docela rychlý
    • zboží neobsahovalo nabízené parametry,místo češtiny je instalována polština!!!!

Padl mi do oka,ale zboží bylo jako dárek,a že byla místo češtiny instalována polština bylo pro mne velké zklamání.Dodavatel by si měl prověřit zboží které nabízí a odesílá zákazníkům.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, vybral jste kameru, která menu v češtině nemá. Je to jasně uvedeno v popisu zboží, aby každý přesně vědě, co objednává. Jazyk snadno přenastavíte. Pokud byste potřeboval poradit s nastavením kamery, jsme Vám kdykoliv k dispozici. Každopádně děkujeme za objednávku!
    S pozdravem, EshopElektronika.cz

zboží nesplňovalo deklarované vlastnosti a funkce.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, věříme, že příště zboží naplní Vaše očekávání. Mrzí nás, že nás nedoporučujete, přes to, že jsme Vám vyšli na 100% vstříc a vrátili Vám peníze. S pozdravem, EshopElektronika.cz

• Popis vůbec neodpovídá skutečným parametrům!

ŠKODA SLOV.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, zboží Vám nevyhovovalo (rušení signálu bohužel neovlivníme), zboží jste vrátil, peníze jsme ihned zaslali. Mohli jsme udělat něco více? Pokud ano, budeme rádi, když nám to sdělíte. Věříme, že příště naší snahu ocente na 100%. S pozdravem, EshopElektronika.cz

• Rozpornost poskytovaných informací

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, mrzí nás, pokud, přes naší snahu vyjít Vám maximálně vstříc, nejste spokojená. Vaše zboží je připraveno k osobnímu odběru dle dohody. S pozdravem, EshopElektronika.cz

• rychlé jednáni a doručení zakaznikovi
    • Vy Pražáci si myslíte že každý umí anglicky ?
    • posiláte výrobek s polovičním návodem a to 50/50 anglicky a česky
    • tento návod má být v češtině (není to v zákoně)

protože máte dobré veb. stránky ale kdybych věděl že mi pošlete takový návod tak bych si u Vás nekoupil aníi sirky, pokud budete takhle pokračovat asi moc zákazníku nebudete mít ! Co mne to stálo času a problému než jsem to zprovoznil a do dnešního dne moje chata je bez dozoru . Mimo jiné jsem měl v úmyslu si dokoupit GSM modul ale od vás NÉ .
    Bohužel vás nemůžu ze svých známych doporučit ale spiše před Vámi odradit ze známych důvodu ať se radči podivají po jiném prodejci .

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den pane Sojko, děkujeme, že jste ocenil naší snahu, webové stránky a práci. Pokud nejste s výrobkem spokojen, můžete využít 14 denní lhůtu pro vrácení zboží. GSM moduly nevedeme (...nelze u nás koupit, zřejmě došlo k mýlce s jiným prodejcem). Děkujeme za hodnocení a zdravíme na Moravu - máme Moravu a Moraváky rádi a vážíme si jich. S pozdravem, EshopElektronika.cz

• Komunikace se zákazníkem.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, 98% našich zákazníků je spokojeno s naší prací. Bez diskuse a okamžitě jsme Vám vyměnili reproduktor, který jste objednala, za jinou barvu. Věříme, že příště naší snahu oceníte.
    S pozdravem a přáním pěkného dne, EshopElektronika.cz

Koupila jsem dva svítící obojky na dobíjení přes USB.Vydržely svítit naplno tak 10 min.Při pokusu o dobití pře počítač už přestaly svítit úplně.
    Při pokusu o reklamaci,vysvětleno,že neumím dobíjet přes USB.Ponecháno v obchodě na opravu a posléze zase opravené vyzvednuto.A to vše asi 2x.Doma mám bohužel obojky zase nefunkční.Koupila jsem tedy 2 blikací světýlka,která se používají na kolo za 70 kč.A svítí krásně a jsou daleko vidět.
    Proto tento sortiment nedoporučuji,vyhozené peníze!

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den Milčo, svítící obojky byly připraveny okamžitě po objednávce :) Oblíbené USB svítící obojky se dobíjí přes počítač a na jedno dobití obojek naplno svítí cca 90 minut, poté světlo slábne, ale po opětovném dobití (přes zapnutý počítač) svítí obojek zase naplno. Sám jste viděl (vše řešil pán), že obojky svítí krásně. Pokud potřebujete radu, jsme Vám stále k dipozici. Přejeme krásné svátky! EshopElektronika.cz

Kamera nefunguje(vubec)e-mailem jsem kontaktoval obchod s tim, že kamera nefunguje, byla mi slibena podpora techniků k vyřešení problému. Po tydnu čekání jsem primo zavolal do obchodu, kde samozřejmně nikdo o ničem nevěděl a opět přislíbeno zpětné zavolání - zase nic. Od te doby dělají mrtveho brouka.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den pane Pavle, aktuálně čekáme, až odpovíte na poslední e-mail (během 10 dní 3. e-mail), abychom Vám mohli pomoci s nastavením kamery.
    S pozdravem,