• Rychle dodani

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a doporučení, moc si jich vážíme. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Rychlé dodání, skvělé ceny, obojky jsou prostě nádherné! Koupila jsem je zde už poněkolikáté, když jsem náhodou objevila, že obchod s elektronikou nabízí obojky pro chrty, navíc velmi krásné, propracované a za hoooodně dobré ceny.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, zdravíme Vás! Ano, obojky na chrty jsou s námi již několik let, ač trochu (úplně) mimo náš hlavní sortiment. Jsme rádi, že se Vám obojky také líbí - nám moc :) Děkujeme za přízeň a budeme se těšit na další objednávku. Máme pro Vás dárek - do poznámky u další objednávky nám prosím napište: "+1 za věrnost" a napište nám, jaký obojek by se Vám líbil. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

odborná rada

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a doporučení, velmi nás Vaše spokojenost těší. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• rychlé a přesné vyřízení

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a dopourčení. Budeme se těšit na případnou další spolupráci. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• velice rychlé vyřízení
    • ochotný personál
    • cenově asi nejlepší , co se dá v současné době v CZ sehnat

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a doporučení. Jsme rádi, že jste byl spokojen. Ceny se snažíme nabízet co nejlepší a snažíme se i držet zboží skladem, aby bylo vždy co nejrychleji u našich milých zákazníků. Děkujeme a těšíme se na případnou další spolupráci, EshopElektronika.cz :)

• Ok

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za nákup a doporučení! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Rychlé vyřízení obchodu, vše proběhlo rychle. Bezpečně zabaleno pro přepravu.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a doporučení, velmi si jich vážíme. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Komunikace, vstřícnost

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, pane Karle, děkujeme za doporučení a nákup. Vaše spokojenost nás moc těší. Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Rychle dodání
    • Skvělá komunikace
    • Nelze platit online kartou

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Pane Martine dobrý den, děkujeme za doporučení a zpětnou vazbu. Budeme se snažit platby kartou umožnit v budoucnu. Děkujeme za pochopení, s pozdravem, EshopElektronika.cz

• superpečlivě zabaleno

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme - předáváme pochvalu našim superpečlivým skladníkům :) Děkujeme za nákup, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Super obchod i prodavač

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Předáváme pochvalu dál. Děkujeme za nákup a doporučení. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Pro specifikaci zboží je výběr velice přehledný a hlavně srozumitelně uděláno, aby se nezapomnělo na ostatní podpůrné komponenty. Velice mi potěšilo a překvapilo, že na mojí prosbu o prodloužení vývodů FV panelů byly doručeny panely s požadovanými délkami.
    Jinak přeji ostatním zákazníkům, kteří u Vás nakupují, aby se na Vás s důvěrou obrátili.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, moc děkujeme za milou zpětnou vazbu a doporučení, moc si jich vážíme. Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• vše bez problémů, dobré ceny

• rychlost, ochota

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme. Snažíme se a jsme rádi, když je to vidět. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• osobní přístup, vše lze domluvit

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, ano, snažíme se. Jsme tu pro naše zákazníky a velmi nás těší, že jste s nákupem spokojen. Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Koupil jsem profil pro panely FV ve vyhovující délce, který nikdo jiný neměl.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za doporučení. Fotovotlaické profily máme v různých délkách. A opravdu je držíme skladem. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Za mne slušné ceny, výborný přístup firmy i jednotlivců, osobní starost o zákazníka

Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• kvalita a rychlost doručení

• rychlé vyřízení