• superpečlivě zabaleno

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme - předáváme pochvalu našim superpečlivým skladníkům :) Děkujeme za nákup, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Super obchod i prodavač

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Předáváme pochvalu dál. Děkujeme za nákup a doporučení. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Pro specifikaci zboží je výběr velice přehledný a hlavně srozumitelně uděláno, aby se nezapomnělo na ostatní podpůrné komponenty. Velice mi potěšilo a překvapilo, že na mojí prosbu o prodloužení vývodů FV panelů byly doručeny panely s požadovanými délkami.
    Jinak přeji ostatním zákazníkům, kteří u Vás nakupují, aby se na Vás s důvěrou obrátili.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, moc děkujeme za milou zpětnou vazbu a doporučení, moc si jich vážíme. Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• vše bez problémů, dobré ceny

• rychlost, ochota

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme. Snažíme se a jsme rádi, když je to vidět. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• osobní přístup, vše lze domluvit

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, ano, snažíme se. Jsme tu pro naše zákazníky a velmi nás těší, že jste s nákupem spokojen. Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Koupil jsem profil pro panely FV ve vyhovující délce, který nikdo jiný neměl.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za doporučení. Fotovotlaické profily máme v různých délkách. A opravdu je držíme skladem. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Za mne slušné ceny, výborný přístup firmy i jednotlivců, osobní starost o zákazníka

Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• kvalita a rychlost doručení

• rychlé vyřízení

• Široký sortiment
    • Perfektní možnosti dopravy

První zkušenost s obchodem a jednoznačně vysoce pozitivní. Balení i doprava na jedničku s hvězdičnou.

Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Výborná komunikace i po telefonu, ochota, rychlost dodávky, kvalitně zabaleno.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a za doporučení. Moc si Vaší spokojenosti vážíme. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Seriosní jednání a rozumná doba dodání.

• Dobrá cena
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Osobní přístup

Velmi spokojen s obchodem, vše na jedničku. Díky

• Velmi rychlé dodání

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, velmi nás těší, že jste byl s objednávkou spokojen. Děkujeme a těšíme se na případnou další spolupráci! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Jako vždy na jedničku.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den pane Libore, velmi děkujeme za objednávky a Vaší přízeň, velmi si toho vážíme. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Skvělé jednání, dobrá cena

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den pane Vašku, děkujeme, velmi nás Vaše spokojenost těší. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Levně, rychle, spolehlivě
    • Již několikátý /prakticky již pravidelný/ nákupu a vždy super

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme a těšíme se na další spolupráci! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Dostupnost, cena
    • 4 km hledání té správné haly, mizerné značení ulic, to ovšem není chyba obchodu, ale města.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za doporučení a zpětnou vazbu. Pro osobní odběry zasíláme e-mailem mapku skladového areálu, případně jsme na telefonu a nanavigujeme. Jsme rádi, že jste nás našel. Budeme se těšit na další spolupráci. Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)