Super ďakujem

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý deň aj my ďakujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Ochota,rychlost,telefonicky kontakt bez problémů.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme! Moc nás těší, když je vidět, že se pro naše zákazníky snažíme. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Dobrá komunikace

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Rychlost dodání zboží

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme a budeme se těšit na případnou další spolupráci! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Velmi rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za doporučení. Pokud můžeme, odesíláme ihned. Děkujeme za nákup, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Spokojen

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, vělmi nás Vaše spokojenost těší. Děkujeme! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Jo

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za nákup a doporučení, moc si jich vážíme. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Vše OK

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, Vaše spokojenost nás velice těší! Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

skvělá komunikace i rychlost, děkuji

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Děkujeme! Moc jste nás potěši! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Ochota, spolehlivost.

Můžu jen chválit, ve všech mých požadavcích mi vyšli vstříc. Kéž by bylo více takových obchodníků. Můžu všem jen doporučit.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme moc za doporučení, velmi nás Vaše spokojenost těší. Budeme se těšit na případnou další spolupráci. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Spolehlivost, rychlost. dobrá cena.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Děkujeme! Tešíme se na další spolupráci! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Velmi slušný web
    • Nenašel jsem k produktům návody ..

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Pane Vinklárku dobrý den, u regulátoru by měl být návod v krabičce. Na fotovoltaické panely jsou datové listy. Případně napište krátce na e-mail, obratem můžeme oboje zaslat. Děkujeme za spolupráci! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Spolehlivost

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za doporučení a těšíme se na další spolupráci! S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Rychle vyřízeá objenávka

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, předáváme pochvalu do logistického oddělení :) Moc nás Vaše spokojenost těší. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za nákup a doporučení. Držíme zboží skladem a máme šikovné skladníky. Pokud to lze odesíláme obratem. Děkujeme za nákup, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Fungují, komunikují, nabízené zboží zatím vždy měli skladem.

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za doporučení. Snažíme se a jsme rádi, když je to vidět. :) Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

• Již tradičně nakupuji pro své solární realizace. Většinou panely a instalační materiál. Vždy bezvadné za velmi dobré ceny. Organizace firmy, ochota a skvělý tým je zárukou mé spokojenosti.
    • Proč bych měl vymýšlet něco co není.

Jedním slovem = doporučuji

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Pane Štádlere dobrý den, děkujeme za spolupráci, velmi nás těší! EshopElektronika.cz :)

• Spokojen vždy

Určitě doporučuji

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávky a doporučení. Velmi si jich vážíme. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Od objednávky je automatický e-mail potvrzení a už týden nic

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí, že k Vám zboží dorazilo až 5. pracovní den od objednání, obvykle jsme opravdu rychlejší. Věříme, že příště budete spokojen, budeme se těšit na spolupráci. Děkujeme, s pozdravem, EshopElektronika.cz :)

Reakce obchodu EshopElektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a doporučení. Jsme moc rádi, že jste spokojen. S pozdravem, EshopElektronika.cz :)