• zajímavý sortiment
    • super komunikace a přístup
    • rychlost odeslání

S nákupem jsem byl spokojen, zboží dorazilo rychle, výrobní vada jednoho dílu sady byla vyřešena bleskurychle (během 24h) dodáním nového dílu. Doporučuji obchod.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení. Jsem moc rád, že jste spokojený a přesvědčil jste se, že pokud vznikne problém, řešíme ho obratem a na nic nečekáme. Baví nás vám dělat radost, a chceme abyste mohli co nejdříve hrát vaše oblíbené hry. Ondra ze ZahradníZábava.cz

• rychlé doručení
    • při reklamaci okamžité a bezproblémové řešení
    • vstřícnost a ochota

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, těší mě, že jste byl u nás spokojen. Mockrát díky za vaše hodnocení. Užijte si hraní her a těším se, až se k nám zase vrátíte pro nějaké novinky. Ondra, ZahradníZábava.cz

• skvělý nápad
    • možnost výběru zábavy od těch nejmenších až po seniory
    • skvělé provedení z tvrdého dřeva
    • rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkuji moc za krásné hodnocení. Moc si toho vážím a budu rád, když se na náš příště zase obrátíte. Spoustu zábavy při hraní her. Ondra ze ZahradníZábava.cz

S nákupem jsem byla spokojená. Prvky na venkovní zábavu jsou krásné a zboží přišlo hned druhý den, tak moc doporučuji. :-)

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení. Udělala jste skvělý výběr pro děti, takže myslím, že se mají opravdu na co těšit. Užijte si s nimi všechny hry. Krásný den. Ondra ze ZahradníZábava.cz

• kvalitní výrobek
    • velká ochota
    • velká rychlost vyřízení

Oceňuji velice vstřícný, osobní přístup a ochotu jednat v kteroukoliv denní dobu. Dodatkové služby - gravírování jsme dohodli do detailu a konečný výrobek dorazil v rekordním čase - od chvíle zaplacení jsme měli balík do 24 hodin. Gravírování bylo opravdu moc pěkně provedené, přesně podle našeho návrhu. Děkujeme.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkuji moc za krásnou recenzi. Musím přiznat, že váš text a obrázek byl opravdu krásný a i když jsem se bál jak to dopadne, výsledek byl super. Děkuji a mějte se moc fajn. Ondra ze ZahradníZábava.cz

• dostatečný výběr
    • dobrá cena
    • výborná komunikace s prodávajícím

Mám rád podobné akce, vyberu, prokonzultuji s ochotným člověkem z obchodu, zaplatím, ... zboží dorazí rychle a v pořádku. Žádný problém.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkuji za vaše hodnocení. Jsem rád, že jste spokojený, vím že jsme si spolu ještě ohledně disků na Discgolf hodně psali a pro mě je skvělá zpráva, že je vše v pořádku. Ondra ze ZahradníZábava.cz

• Mám ráda přírodní materiál
    • Velký výběr
    • Ceny pochopitelně vyšší

Doporučuji, určitě si každý vybere.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení. Ještě bych dodal, že u našich her jde nejčastěji o tvrdé bukové dřevo (lakované) a u her dalších výrobců, které máme v nabídce, pak také tvrdé dřevo aby hry opravdu vydržely. Mějte se moc fajn. Ondra ze ZahradníZábava.cz

• rychlá objednávka + velmi rychlé doručení

• Vse ok

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Představení výrobků na stránkách obchodu formou videí

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení. Myslím, že formou videí máme už cca 90% sortimentu, tak je fajn, že se vám to líbí. Ondra ze ZahradníZábava.cz

• Příjemná komunikace, okamžité odeslání

PŘÍJEMNÉ JEDNÁNÍ

• Rychlé jednání.
    • Vysoká kvalita výrobků.

• Vstřícné jednání

• Rychlé doručení, dobrá komunikace před objednáním

• rychlost dodání

• Dobrá informovanost.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení. Na detailních popiskách, včetně fotografií a videorecenzí her si dáváme obzvlášť záležet. Děkuji a mějte se moc fajn. Ondra, ZahradníZábava.cz

• Málo informací (parametrů) o míčcích.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Popis minigolfového míčku (tvrdého i měkkého) jsme doplnili o další parametry. Zejména průměr míčku, stupeň tvrdosti dle stupnice Shore a také odskok míčků (z metrové výšky). Snad vám to pomůže v lepším výběru. Zdraví. Ondra ze ZahradníZábava.cz

nákup v klidu domova

Rychlist a spolehlivost