• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 2 týdny

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 1 měsícem

• Skvělé hry a hračky
    • Rychlé a osobní jednání
    • Pana majitel měl cestu okolo a vše nám osobně přivezl:)

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

děkujeme moc za vaše hodnocení. Ano není nad to hry přivést, poznat vás a popovídat s vámi o hrách... To je ten nejlepší feedback pro nás. Přeji vám, ať se dětem všechny hry líbí. Moc díky za objednávku. Ondřej Vrabec ze STOA-Zahradní minigolf

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 4 měsíci

rychlé dodání, přehlednost obchodu, doporučuji

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení. Jsem moc rád, že jste byli spokojeni díky za zpětnou vazbu, kterou ocení určitě další zákazníci. Díky a pěkný den.

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 5 měsíci

• Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Děkujeme moc za hodnocení. Užijte si hry a také samozřejmě prázdniny. Ondra ze STOA-Zahradní minigolf

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 5 měsíci

rychlé reakce, snadné objednání

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Děkujeme moc za hodnocení. Užijte si hru Spin Ladder, dobrá volba! Těšíme se na vaší příští objednávku. Ondra ze STOA-Zahradní minigolf

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 6 měsíci

• rychlá komunikace i dodávka
    • kvalitní provedení

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení. Pokud máme zboží skladem, snažíme se ho vždy odeslat, co nejdříve. A jsem moc rád, že jste dále ocenil kvalitní provedení - na tom si zakládáme. Ondra ze STOA-Zahradní minigolf

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 7 měsíci

Pěkně zpracované dřevěné mikádo.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za hodnocení. Kdyby cokoli ohledně mikáda, určitě se ozvěte. Díky a pěkný den. Ondra ze STOA-ZahradníZábava

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 7 měsíci

• Perfektní komunikace, vstřícný přístup, všechno v pořádku

Všechno v naprostém pořádku. Doporučuji.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za zpětnou vazbu. Jsem moc rád, že vše proběhlo v pořádku a děkuji za kladná slova a hodnocení, takže i další zákazníci se mohou přesvědčit, že to co děláme, nás baví. Díky moc. Ondra ze STOA-Zahradní minigolf

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 8 měsíci

výborné

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Děkujeme mockrát za vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byl spokojen. Ze Zlonína vám přejeme krásnou hru. Ondra, STOA-Zahradní minigolf s.r.o.

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 9 měsíci

Rychla a vlídná reakce obchodu!! Není co vytknout.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za vaše hodnocení. Těší mě, že se vám nákup u nás líbil. Ondra ze STOA-Zahradní minigolf s.r.o.

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 1 rokem

• Široký výběr nejen zahradních her.
    • Přehledné webové stránky.
    • Česká rodinná firma.
    • Rychlý a profesionální přístup.
    • Rychlé vyřízení objednávky a její následná rychlá expedice.

U této české rodinné firmy jsem nakoupila poprvé a věřím že ne naposledy. Mám jen tu nejlepší zkušenost. Nejenže byla má objednávka rychle vyřízena, ale dokonce pan Vrabec, majitel firmy, promptně reagoval na můj email s požadavkem. Dále byla objednávka také rychle vyexpedována. Za sebe mohu jen doporučit. Maximální spokojenost! ;-)

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za krásné hodnocení. Tohle je přesně to, proč naší práci děláme, moc si vážím vaší zpětné vazby. Kdyby cokoli, ozvěte se nám. Rádi poradíme. Ondřej Vrabec ze STOA-Zahradní minigolf s.r.o.

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 10 měsíci

• první objednávka, spokojenost

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

děkujeme mockrát za hodnocení našeho obchodu. Těší mě, že jste si nás vybrali a pevně věřím, že se dětem z Vaší ZŠ a MŠ budou hry líbit. Přeji Vám krásnou hru a prima den. Ondřej Vrabec ze STOA-Zahradní minigolf s.r.o.

• I když od výrobce chyběl 1 díl , ochotně a rychle mi byl dodán

Velký sortiment a ochota zaměstnanců , názorné ukázky.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za vaše hodnocení. Jsem rád, že vám díl dorazil obratem a vy si spokojeně můžete zahrát hru Shuffleboard. Děkuji a prima den. Ondřej ze STOA-Zahradní minigolf s.r.o.

• rychlé profesionální jednání
    • osobní domluva na podmínkách dodání

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za vaše hodnocení. Jsem rád, že jsme si zavolali a vše domluvili dopředu - ono je to v některých případech potřeba, když třeba zákazník neví jakou vybrat hrací plochu, provedení apod. Mnoho hezkých chvil při hraní našich her. Zdraví. Ondřej ze STOA-Zahradní minigolf s.r.o.

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 1 rokem

• Výborná komunikace, přístup a jednání.
    • Příjemné vystupování.
    • Rychlost a ochota.

Děkuji a mohu jedině doporučit.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za vaše hodnocení. Baví nás vám dělat radost, takže pro nás kvalitní komunikace a přístu je základ. Přeji vám ať se vám hry líbí a pokud budete mít jakýkoli dotaz, jsme vám k dispozici denně od 8-22. Ondřej, STOA-Zahradní minigolf

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 1 rokem

Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 1 rokem

• Nesmírně milý pan majitel, který mi poradil s výběrem a vyšel mi vstříc při osobním odběru

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za pozitivní recenzi. Zakládáme si na tom, vyjít našim zákazníkům vstříc, pokud přijedete k nám do Zlonína, rádi se Vám přizpůsobíme a rádi Vám to u nás ukážeme. S naším Dvorem u Vrabčáků toho na příští rok chystáme opravdu hodně, máte se na co těšit. Ondra, STOA-Zahradní minigolf

• Široký výběr
    • Hry, které jinde nejsou
    • Vysoká kvalita zpracování

Pan majitel nám skvěle poradil s výběrem dárku jak pro naše děti tak pro důležitého kamaráda. Vyzvihuji jeho ochotu probrat výběr i ve večerních hodinách. Hry z eshopu jsou nejen skvěle zpracované - oceňuji výrobu v ČR!, ale i chytře vymyšlené a dodané v extrémně rychlém čase - před Vánoci rarita! Jsme rádi, že jsme eshop objevili, budeme se zcela jistě vracet opakovaně! DOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za krásnou recenzi. Našim zákazníkům jsme k dispozici denně od 8-22. Rádi poradíme, protože vím, že někdy je třeba se na něco dozeptat. Jsem rád, že se vám také líbí hry, které kompletně vyrábíme v ČR. Děkuji a pěkný a úspěšný rok 2018. Ondra, STOA-Zahradní minigolf s.r.o.

• Rychlost a perfektni provedeni

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za hodnocení. I v době Vánoc jsme se snažili být maximálně připravení, jsem rád, že se podařilo vám hru Shuffleboard doručit v hodně krátké době a hra tak mohla udělat radost pod stromečkem. Děkujeme a přejeme krásný rok 2018. Ondra, STOA-Zahradní minigolf

• nakoupil v obchodě Zahradnízábava.cz před 1 rokem

• výborné poradenství přes telefon
    • perfektní popisky na webu
    • vlastní foto her na webu
    • rychlost dodání i před Vánoci - balíček jsem měl hned druhý den doma

Za mě super, mohu jen doporučit. Pan Vrabec mi výborně poradil, i když jsem původně myslel, že koupím jinou hru, vysvětlil mi, že pro mé děti bude ideální nakonec hra jiná. Pod stromečkem byly děti ze hry nadšené, celý den jsme ji dnes hráli a super. Jsem maximálně spokojen se vším a mohu jen doporučit. Určitě budu nakupovat i další hry.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkuji moc za kladné hodnocení, které vždy potěší. Děkuji, že jste ocenil vše, co se na našem webu snažíme pro pohodlný nákup dělat - vlastní foto, popisky, maximální servis atd atd. Přeji vám krásné svátky a úspěšný rok 2018. Ondra, STOA-Zahradní minigolf