• vše ok

Kvalita, profesionalita

výborná, rychlé vyřízení objednávky, perfektně zabaleno.
    Jenom připomínka:
    červená taška dodaná v balení Kubb Originál by měla být větších rozměrů

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkuji moc za hodnocení. Děkuji také za zpětnou vazbu, tašku jsem zkusil vyndat a hru do ni poskládat, přijde mi, že to tam jde bez problému. Foto (jak je to poskládané) jsem také rovnou doplnil k nám na web do detailu produktu. Díky a pěknou hru. Ondra, ZahradníZábava.cz

Promptní a srozumitelné jednání. Dodržení slibu o termínu dodávky

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkuji za hodnocení. Naší snahou je, ať máte hry u sebe co nejdříve. Jsem rád, že jste byl při výběru prodejce her spokojen. Ondra, ZahradníZábava.cz

vynikajici spoluprace, doporučují

je to super firma

• Pěkné, čisté zpracování doplněné proutěný košíkem
    • Příjemná komunikace obchodu

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkuji. Ano všechny naše hry - kuželky, člověče,... - jsou doplněny proutěným košem. Ten vypadá nejenom elegantně ale samozřejmě do něj vše i krásně uskladníte. Ondra, ZahradníZábava.cz

doručeno druhý den po objednání

• Dodání zboží téměř obratem.

• zajímavá nabídka netradičních her

Pokud jste hraví a soutěživí, tak si určitě vyberete hru, která zabaví jak dospělé, tak vaše děti, které se v dnešní mobilní době budou moct zdokonalit, co se týká šikovnosti.
    Obchodník komunikuje rychle a reagoval i na požadavek ohledně termínu dodání (doporučil rychlejšího dopravce, než jsem si vybral já).

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

děkujeme moc za hodnocení. Jsem rád, že jsme mohli vyjít vstříc. Užijte si hry, pěkné počasí je tady, takže hurá ven :). Ondra, ZahradniZabava.cz

• Rychlé vyřízení.
    • Profesionální přístup.
    • Velký výběr.
    • Kvalita.

Rychlost

Naše objednávka byla zpracována výborně.

Včasné dodání
    Výrobek odpovídal fotu a popisu.Kvalitni zboží.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, jsem moc rád, že oceníte naše vlastní fotografie a detailní popisky - víte pak přesně, co kupujete. Děkuji, Ondra, ZahradniZábava.cz

• Rychlé doručení, zboží kvalitní

Výborná komunikace, rychlé doručení. Kvalita

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, jsem moc rád, že jste ocenila rychlé dodání, na kterém si u nás opravdu zakládáme. Ondra, ZahradníZábava

majitel obchodu vstřícný, termín dodání obratem, doprava OK, zboží přesně odpovídá popisu v nabídce

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkuji moc za vaše hodnocení a i to, že oceníte přesné popisy, fotky a vše ostatní na našem webu ZahradníZábava.cz, Ondra

široký sortiment, rychlé doručení

• Krásné provedení hraček
    • Skvělá komunikace obchodu a pomoc s výběrem zboží

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, pomoc při nákupu her je pro nás samozřejmostí. Můžete nám zavolat každý den od 8-22 a rádi vám poradíme. Ondra, Zahradnizabava.cz

• Vždycky vše v pohodě.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkuji moc za váš opakovaný nákup a jsem rád, že je vždy vše v pořádku. Pokud by cokoli, určitě se ozvěte, vše vyřešíme. O.

• super hra

Zboží bylo doručeno ihned po přijetí platby. Provedení výrobku bezkonkurenční a kvalitní, hold dřevo je dřevo :)

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den :). Moc děkujeme, já i na našem webu píšu, že "dřevo je dřevo". Děkuji. Ondra, ZahradníZábava.cz