Zbozi mi bylo doruceno “bleskove”

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme. Ano pokud je to možné, posíláme zboží opravdu obratem. Na webu i máme "Doručení možné do" - víte tak přesně, kdy vám hry dorazí.

Velmi vstřícné, pohotové jednání. Doporučuji!

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení. Ondra ze STOA-Zahradní Zábava

• Velmi kvalitní služby tohoto e-shopu. Doporučuji.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, jsem moc rád, že jste spokojen. Budu se těšit na vaší další objednávku. Ondra ze STOA-ZahradníZábava

Velice příjemná a rychlá komunikace, zboží dorazilo druhý den po objednání.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, moc děkuji za hodnocení. Pokud máme zboží skladem (a o to se snažíme zejména) není pro nás problém ho poslat obratem a garantovat tak doručení, které vidíte v našem e-shopu. Mockrát díky za objednávku a vaší důvěru. Ondra

• rychlost, vstřícnost

• Rychlé

Super!!!!

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, díky za hodnocení. Těším se na vaší další objednávku. Ondra ze STOA-Zahradní Zábava

• skvělá spolupráce, rychlé doručení a super kvalita za rozumnou cenu
    • žádná není

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení. Vážím si toho, že jste spokojen s rychlostí, proto máme vše zboží skladem, aby jsme hry rychle dodali a vy jste mohli co nejdříve hrát! :). Díky. Ondra ze STOA-Zahradní hry

• Ochota vyhovět zákazníkovi.

Při objednávce jsem udělala chybu. Firma mi na ni upozornila, takže jsem zbytečně nekoupila to, co nepotřebuji. Děkuji za ochotu.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme. To považuji za samozřejmost, že pokud se nám něco na objednávce nezdá, tak vám dáme obratem vědět. Jsem rád, že jste spokojená. Pěknou hru, Ondra ze STOA - Zahradní zábava

• vstřícnost
    • ochota
    • dostupnost
    • žádná

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za hodnocení. Užijte si zahradní hry a budeme se těšit na vaší další objednávku. Ondra ze STOA-ZahradníZábava

• kvalita, profesionalita

Snadná a vstřícná komunikace, krásně a prakticky zabaleno do krásného proutěného košíku, včasná doprava zboží, krásný výrobek a vysoká spokojenost se hrou.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení. Jsem rád, že se vám líbí hra v proutěném košíku. Užijte si člověče nezlob se a příště se budeme těšit zase na vaší objednávku. Zdraví, Ondra ze STOA-Zahradní minigolf

• Skvělý přístup k zákazníkovi.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za hodnocení. Užijte si s dětmi hru Kubb Originál - dobrá volba. A kdyby cokoli, tak se samozřejmě ozvěte, jsme tady pro vás. Ondra ze STOA-Zahradní Zábava

Děkujeme mockrát za hodnocení. Pěknou hru přeje Ondra ze STOA-Zahradní Zábava

• Skvělé hry a hračky
    • Rychlé a osobní jednání
    • Pana majitel měl cestu okolo a vše nám osobně přivezl:)

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

děkujeme moc za vaše hodnocení. Ano není nad to hry přivést, poznat vás a popovídat s vámi o hrách... To je ten nejlepší feedback pro nás. Přeji vám, ať se dětem všechny hry líbí. Moc díky za objednávku. Ondřej Vrabec ze STOA-Zahradní minigolf

rychlé dodání, přehlednost obchodu, doporučuji

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení. Jsem moc rád, že jste byli spokojeni díky za zpětnou vazbu, kterou ocení určitě další zákazníci. Díky a pěkný den.

• Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Děkujeme moc za hodnocení. Užijte si hry a také samozřejmě prázdniny. Ondra ze STOA-Zahradní minigolf

rychlé reakce, snadné objednání

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Děkujeme moc za hodnocení. Užijte si hru Spin Ladder, dobrá volba! Těšíme se na vaší příští objednávku. Ondra ze STOA-Zahradní minigolf

• rychlá komunikace i dodávka
    • kvalitní provedení

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme moc za hodnocení. Pokud máme zboží skladem, snažíme se ho vždy odeslat, co nejdříve. A jsem moc rád, že jste dále ocenil kvalitní provedení - na tom si zakládáme. Ondra ze STOA-Zahradní minigolf

Pěkně zpracované dřevěné mikádo.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za hodnocení. Kdyby cokoli ohledně mikáda, určitě se ozvěte. Díky a pěkný den. Ondra ze STOA-ZahradníZábava

• Perfektní komunikace, vstřícný přístup, všechno v pořádku

Všechno v naprostém pořádku. Doporučuji.

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Dobrý den, děkujeme mockrát za zpětnou vazbu. Jsem moc rád, že vše proběhlo v pořádku a děkuji za kladná slova a hodnocení, takže i další zákazníci se mohou přesvědčit, že to co děláme, nás baví. Díky moc. Ondra ze STOA-Zahradní minigolf

výborné

Reakce obchodu Zahradnízábava.cz

Děkujeme mockrát za vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byl spokojen. Ze Zlonína vám přejeme krásnou hru. Ondra, STOA-Zahradní minigolf s.r.o.