Ochota objednat více produktů k porovnání a výběru v kamenné prodejně. Rychlost, spolehlivost. Má je ráda!!! ;)

• Zboží jsem zaplatil a zatím mi nebylo doručeno

Trošku dlouho to trvá když si u vás něco kpupím :-(

• přehledná komunikace
    • kvalitní zboží
    • výhodné ceny

Zboží přišlo hned druhý den.

U zboží bylo deklarované, že je skladem... Po několika dnech SMS, že je zboží objednáno u dodavatele a termínem dodání cca 3 týdny... Nicméně stále na eshopu uvádějí, že je skladem...

• V e-shopu nemají věci, které mohou skutečně prodat

Zadala jsem objednávku ponožek a ex post mi byl zaslán e-mail, že ponožky nemají a byl mi poslán odkaz na jiné ponožky - naprostý nesmysl, když jsem si vybrala jedny ponožky, tak asi chci ty a ne jiné. To se rovnou mohu podívat znovu do jiných e-shopů. Pokud nejsou, nemají být k dispozici zákazníkovi k nákupu (nemá tam být ani vyprodáno, prostě se nemají vygenerovat ve vyhledávači). Nechápu, že toto se ještě v dnešní online době stává, že si obchody toto neumí ohlídat, aby vše sedělo (tzn. co prodávají, to mají). Jediné štěstí, že jsem neplatila rovnou při nákupu online kartou a nemusím tak ještě řešit, zda mi to bude zaplacené zpět. Příště budu kupovat jinde, aby se situace neopakovala.

Vše proběhlo v naprostém pořádku.

• komunikace

• Velký výběr zboží, příjemná obsluha, rychlé vyřízení

• Kvalita dodaného zboží

• Radotín má dobré parkování
    • vysoké ceny
    • oblečení v Radotíně vystaveno podle značek - nepřehledné
    • plášť na skladě jenom jeden lichý

• u môjho tovaru priaznivá cena
    • tovar skladom

• Rýchlosť dodania

Super

• Profesionalni servis - tady ma slogan zde jsem clovekem skutecne vahu.

• Skvělý výběr zboží, perfektní servis, vstřícný a odborný personál, krásné prostředí

• Obchod nekomunikoval viac než 1 pracovný deň po vytvorení objednávky a až na dotaz poskytol informáciu že tovar nie je k dispozícii a objednávku musia zrušiť. Potom nech nezavádzajúci zákazníkov a neposielajú SMS s potvrdením objednávky! Ak tovar nie je k dispozícii napriek skutočnosti že je na stránke uvedený ako dostupný, majú kontaktovať zákazníka obratom a nenechávať ho čakať!

Zboží již týden nedorazilo, důvod mi není znám.

Zboží (pláště) mělo dorazit ve středu a nedorazilo ani v pátek. V pátek přišla sms "pracujeme na objednávce". Koupil jsem narychlo jinde, bohužel dráž a horší

• Přehledný web
    • Příjemný personál při vyzvednutí.
    • Přehledná komunikace objednávky (potvrzení, oznámení, faktura atd.)

• Rychlost, prémiové značky, široký sortiment
    • Žádná, snad jen, ze bych uvítala stejnou prodejnu v Ostravě.