• Rozvoz po Kolíně zdarma. Ceny jsou také příznivé.
    • O žádné nevím.

Velký sortiment. Příznivé ceny, které se ještě dovozem zdarma sníží, když neplatíš kurýra.

• při určité částka by měla být doprava zdarma.

rychlé dodání, ale poštovné není nad určitou částku zdarma a vadil mi poplatek 30 Kč při převzetí na dobírku.

• rychlá dodací lhůta
    • dovoz až do domu
    • sortiment v obchodě pěkně uspořádaný,přehledný
    • skvělá a rychlá komunikace
    • Uvítala bych větší balení silikonových podestýlek pro kočky(minimálně 16 l)

Skvělý obchod,velice ráda v něm nakupuji.Zboží je kvalitní a cenově přijatelné.Dodací lhůta je krátká a komunikace skvělá.Tento obchod rozhodně doporučuji ostatním.

• výhodné slevy
    • přehlednost zboží
    • kvalitní výrobky, krmení atd.
    • špatná komunikace se zákazníkem
    • opožděná dodací lhůta, kdy zákazník není obeznámen se stavem své objednávky (např. že: zboží není momentálně na skladě, zboží bude odesláno do 2,3,5-ti dnů, zboží zatím nebylo dodáno dodavatelem apod.)

• Výhodné ceny
    • dlouhá dodací lhůta

Obchod se mi líbí, přehlednost je výborná. Jen co mi vadí, je dlouhá dodací lhůta, to je škoda.
    Obchod bych zatím doporučila, jsem zvědavá, jaké bude zboží, až přijde.

• Doručení, v regionu, až do domu.
    • Skvělou komunikaci
    • Některé věci se v jiných obchodech nevyskytují, nebo jen po málu
    • Zatím jsem na žádné nepřišla

Tento obchod bych ostatním určitě doporučila, pokud své miláčky milujete, vše potřebné a užitečné najdete zde.

• Velký výběr zboží, celkem příznivé ceny a cena dopravy. Výborná komunikace mezi zákazníkem a prodejcem.

Obchod doporučuji.

• naprosto profesionální přístup, nezvyklá ochota, rychlost dodání ,

Doporučuji bez výhrad , profesionalita, ochota ,rychlé dodání , výhodné ceny.

Zboží jsem objednala před 12 dny a dosud nedorazilo. Dotazovala jsem se na důvody přes e-mail a nikdo mi neodpověděl. Zboží už celkem nutně potřebuji a nevím, kdy a zda mi vůbec bude doručeno.

• kvalita zboží
    • nením

spolehlivost

• dobré ceny, platba kartou
    • nevím o nich

dobrý obchod, jistě se sem zas vrátím.

• Zboží psané jako skladem, skladem nebylo !
    • Neodpovídají na emaily až po mém telefonátu(za týden od objednání) mi oznámily, že zboží nemají!Ale po telefonu byli příjemní.

• Obchod srovnatelný s jinými.
    • Jen některé ceny jsou nižší.
    • Vzhledem ke zdržení s vyřízením mojí objednávky mi bylo přislíbeno ,že jako kompenzaci nebudu platit poštovné.To mi však bylo normálně napočítáno a musela jsem jej uhradit.

V tomto obchodě jsem si objednala pro nižší cenu mnou vybraného zboží.Vyřízení mojí objednávky se zpozdilo pro absenci krmiva PRO PAC ve velkoobchodě Salač- i když to ,že zboží nemají se dá zjistit jedním telefonátem za cca.max.3 min.Mohlo to být vyřízené dříve.Od objednávky po doručení uplynulo 11 dní.Slíbená kompenzace v podobě neplacení poštovného se nekonala.Jinak zboží došlo v pořádku.

• Rychlá objednávka i doručení.

S tímto obchodem jsem byla spokojená!

• Zatím jsem neobdržela ani mail o tom, kde by mě informovali, že jsem si objednala, jak zaplatit apod. Na zboží již zřejmě čekat asi nemám. Prostě nula.

• přehled a množství zboží

rozhodně zde budu dál nakupovat a doporučím známým :-)

Zboží jsem objednávala v pátek ráno a až ve středu večer mi z obchodu volal pán, že dvě věci nemají skladem a jestli je mohou nahradit. Současně se dotázal, zda by mi nevadilo místo PPL dodání poštou, že je to pro ně lepší. Pošta zásilku převzala až v pátek k večeru. Navíc měla pošta uvedenou chybnou adresu a balík přidělila doručovateli v jehož "rajónu" správná adresa nebyla, takže jsem ho musela po telefonu přesvědčit, že to opravdu chci dovést v pondělí a ne až v úterý.

• - možnost osobního vyzvednutí
    • - rychlé vyřízení objednávky