• Obchod nezasílá objednané zboží zákazníkům, nezvedá telefony a neodpovídá na maily. Z ostatních internetových obchodů již mám zboží dávno doma. Z vašeho obchodu jsem měla objednané hlavně suché žrádlo a odpočívadla, moje kočky mají hlad. Pokud se zásilka zpozdila, nic by se nedělo, pokud by jste mě o tom informovali, ale to se bohužel nestalo.

Má otázka tedy zní, proč tento obchod vlastně existuje, když nezasílá objednané zboží a nekomunikuje se zákazníky... Obchod nezasílá objednané zboží zákazníkům, nezvedá telefony a neodpovídá na maily. Z ostatních internetových obchodů již mám zboží dávno doma. Z vašeho obchodu jsem měla objednané hlavně suché žrádlo a odpočívadla, moje kočky mají nyní nemají co jíst a mají hlad. Pokud se zásilka zpozdila, nic by se nedělo, pokud by jste mě o tom informovali, ale to se bohužel nestalo.

Reakce obchodu Pet4u.cz

Dobrý den paní Luklová,
    zboží jste v tomto obchodě objednávala 2. 11. 2012, 5. 11. 2012 Vám byl zaslán informační email o ukončení provozu internetového obchodu s tím, že Vaše objednávka nemohla být již odbavena. O této skutečnosti jsme Vás informovali také emailem znovu dnes tj. 13. 11. 2012. Nyní je možné objednávat pouze zboží, které je součástí výprodejových zásob a je zobrazeno na stávající adrese internetového obchodu.

• Žádné
    • Není funkční

Obchod nevyřizuje objednávky - nefunguje

• Odpovědi jsem se dočkala až za týden a ještě byla záporná.

• Čekám na odpočívadlo Hedvika od 24.10.2012.Byla jsem ujištěna e-mailem,že určitě se ve středu, nejpozději ve čtvrtek minulý týden vyskladňuje a dnes mi bylo sděleno, že b o h u ž e l nebude. Takže mnohokrát d í k y !!!!!!!!! Bršťáková Zdena, Vidnava

• při určité částka by měla být doprava zdarma.

rychlé dodání, ale poštovné není nad určitou částku zdarma a vadil mi poplatek 30 Kč při převzetí na dobírku.

Zboží jsem objednala před 12 dny a dosud nedorazilo. Dotazovala jsem se na důvody přes e-mail a nikdo mi neodpověděl. Zboží už celkem nutně potřebuji a nevím, kdy a zda mi vůbec bude doručeno.

• Zatím jsem neobdržela ani mail o tom, kde by mě informovali, že jsem si objednala, jak zaplatit apod. Na zboží již zřejmě čekat asi nemám. Prostě nula.

• žádná komunikace
    • neodesílají zboží
    • nekomunikují

hrozné
    nedoporučuji

Reakce obchodu Pet4u.cz

Zákazníkovi nebylo zboží odesláno z důvodu zrušení položky výrobcem. O této skutečnosti náš obchod výrobce bohužel neinformoval. Položka je označená jako nedostupná. V těchto případech zákazníky kontaktujeme obratem telefonicky s nabídkou alternativní položky. Za Chov. potřeby Pet4u - Michal Pára

• Zadne, zbozi doslo po vice nez tydnu a pri rozbaleni bylo poskozene
    • Nekontroluje zbozi pri vydeji a pomale odesilani

Z vlastni zkusenosti nedoporucuji :(

• přijatelne ceny

jsem s nim spokojena akorat se mi stalo ze jsem si objednala cedulku na plot s pejska s textem a prisel mi uplne jiny text zbozi jsem uz nepracela.takze jenom takova mala drobnost