Vše OK!

Reakce obchodu MyKETO

tak to nás moc těší, že jsme dostali 100% hodnocení :)
    Své věrné zákazníky si hýčkáme, proto pro ně máme připravený i bonusový program, kde snadno získají zajímavé slevy za své nákupy. Moc doufáme, že jste se již registrovala, je škoda bonusy nevyužít.

MyKETO tým

Vše proběhlo v pořádku, rychlé dodání zboží, velká spokojenost i s výrobky, objednávám pravidelně.

Milá Petro,
    moc děkujeme, vaší spokojenosti Si opravdu vážíme. Jako stálý zákazník můžete využít i náš bonusový program. Své pravidelné nákupy u nás, tak snadno proměníte za zajímavé slevy :)

Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den

Vše bylo ok.

Reakce obchodu MyKETO

děkujeme, těší nás že bylo vše v pořádku, doufáme, že vás brzy uvidíme na našem e-shopu. Třeba pro další fáze dietních plánů nebo naše účinné doplňky stravy.

Velmi dobré

Reakce obchodu MyKETO

Mirjo, děkujeme, spokojenost našich zákazníků je pro nás důležitá.
    Jsme rádi, že u nás pravidelně nakupujete nejen proteinové koktejly a polévky, ale i účinný spalovač FatBurn.

Budeme se na vás těšit na našem e-shopu.

Reakce obchodu MyKETO

Dobrý den Květo, děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste s naším dietním plánem spokojená. Kolegové se snaží vaše balíčky zabalit a odeslat co nejdříve.
    Abyste své oblíbené MyKETO produkty měla co nejdříve doma.

Budeme rádi, když se s námi podělíte o své hubnoucí úspěchy
    Krásné dny,

Vše v pořádku

Reakce obchodu MyKETO

děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi byl spokojený. Doufáme, že se k nám brzy pro Ostropestřec nebo jiný doplněk stravy vrátíte.
    Pěkné dny

MyKETO tým

Výhodné balíčky s odbornými radami, jídla jsou již naporcována a uložena dle druhů v krabičkách, což se dobře skladuje. Součástí dodávky je jídelníček na vybraný počet dní. Vzorné zabalení a rychlé doručení, velký výběr včetně doplňků stravy, čajů apod. Shaker zdarma. Solidní ceny. Příjemné jednání se zákazníky.

Krásný den Yvetto,
    Moc děkujeme za krásnou recenzi, těší nás, že jste u nás spokojená. Užijte si Vánoce v klidu a ve zdraví.

Těšíme se na vás brzy na našem e-shopu

Spokojen...

Reakce obchodu MyKETO

děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, než se k nám pravidelně vracíte pro oblíbené biočaje, ProbioFloru a další doplňky stravy.
    I u příští objednávky se budeme snažit, abyste byl spokojený!

Jako stálý zákazník můžete využívat náš bonusový program.
    Krásný den
    MyKETO tým

Vše výborné - spokojenost.

Milá Maruško,
    děkujeme za 1000% hodnocení, jsme rádi, že se k nám často vracíte. Je vidět, že jste si naše BIO čaje a Růžový kolagen oblíbila.

Jako stálá zákaznice můžete využívat i náš benefiční program a své nákupy proměnit za slevy :)
    Brzy se na vás zase budeme těšit.
    Mějte krásné dny

• Rychlé dodání zboží

Reakce obchodu MyKETO

děkujeme za vaši recenzi, jsme rádi, že vám HairTherapy a další objednané doplňky dovezl kurýr v rekordním čase.

Příště můžete hodnotit i samotné produkty, budeme rádi za zpětnou vazbu.
    MykETO tým

• Veľmi dobrý výber
    • Pomalé vybavovanie pre Slovensko.

Reakce obchodu MyKETO

To nás moc mrzí, že jste na svoje objednané doplňky stravy a Coffee4Slim musel čekat delší dobu :( Příště až budete objednávat zkuste platbu online kartou, kolegové pak objednávky zpracovávají prakticky okamžitě.
    Na Slovensku bychom chtěli otevírat eshop, tak pak by bylo vše ještě snadnější :)

Krásný den přejeme

• Velmi rychlé dodání

Krásný den Renčo,
    Děkujeme za vaši recenzi, jsme moc rádi, že u nás pravidelně nakupujete Coffee4Slim, kávu na hubnutí a InThermo biokativní čaj, které nejen krásně zahřejí během chladných podzimních dnů, ale napomohou se spalováním tukových zásob.

Děkujeme za nákup.
    MykETO tým

• voľba produktov bez stresu, podrobné popisy, nemusím nikoho obťažovať otázkami
    • o žiadnej neviem

z mojej skúsenosti môžem obchod len doporučiť,
    je záujem o spokojnosť klienta,
    v prípade vypredaných produktov je navrhnuté náhradné riešenie, bez predraženia pracovníci obchodu sú trpezliví, empatickí, slušní za seba MOC ĎAKUJEM za SLUŠNOSŤ a TRPEZLIVOSŤ

Milá Simono,
    Děkujeme za vaši recenzi. Jsme moc rádi, že jste si oblíbila náš Růžový kolagen a že jste spokojená i s našimi zákaznickými službami.

Kolegům vaši pochvalu vyřídíme :)

Krásné podzimní dny

• Bez problémů

Reakce obchodu MyKETO

děkujeme za vaše hodnocení.
    Jsme moc rádi, že vám naše bramboráčky a proteinové koktejly chutnají a že se pro ně pravidelně vracíte.

Krásný den
    MyKETO tým

Výhoda rychlost dodání, nakoupené za akční ceny

Reakce obchodu MyKETO

děkujeme za vaše hodnocení!
    Kolegové v expedici se vždy snaží vaše nákupy od nás vypravit v co nejkratším čase, abyste své oblíbené proteinové omelety a bramboráčky mohla konzumovat co nejdříve :)

Děkujeme za nákup a přejeme krásný den
    MyKETO tým

• rychlé doručení, skvělá komunikace

Milá Pavlo,
    Děkujeme za vaši recenzi, jsme rádi, že u první objednávky vše proběhlo k vaší spokojenosti. doufáme, že se k nám pro Coffee4Slim, kávu na hubnutí budete pravidelně vracet.

Krásné podzimní dny
    MyKETO tým

Perfekt komunikace od všech složek v logistice, mohu je doporučit!!!

Milý Kenji,
    Děkujeme za milá slova, jsme rádi, že u nás pravidelně nakupujete a že vše klape k vaší spokojenosti. :)

Krásné dny a brzy na viděnou u nás na e-shopu
    MyKETO tým

• u bramboráčků chybělo ks

Reakce obchodu MyKETO

ajaj, to nástroje mrzí, že ve vaší objednávce chyběla porce bramboráčků.

I když se ze všech sil snažíme, aby se toto nestávalo, bohužel chybička se občas může vloudit. Ale vždy se snažíme chybu napravit. V těchto případech jsme tu pro vás na telefonu, emailu nebo chatu.

Dejte nám prosím vědět, zda jsme vše vyřešili k vaší spokojenosti.

• Zádné

Krásný den Mirku,
    děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jsme vás hned s první objednávkou překvapili rychlostí dodání. Budeme také moc rádi, když nám dáte vědět své zkušenosti s naším doplňkem stravy InCardio.

Krásné dny plné zdraví přejeme

Rychlost, komunikace,produkty vše super

Milá Mončo,
    jsme rádi, že se k nám pravidelně vracíte pro nákup vašich oblíbených proteinových kaší a polévek.

Děkujeme za krásnou recenzi :)