• Rychlé odeslání objednaných produktů.

Jsem s Myketem velmi spokojená, nakupuji opakovaně oblíbené produkty a nikdy nebyl žádný problém.

Milá Jaruško,
    Moc děkujeme, vážíme si spokojených zákazníků. Podobné recenze jako ta vaše jsou pro nás opravdu důležité :)

Těší nás, že vám naše české produkty chutnají!

Krásný den a brzy nashledanou u nas na eshopu

rychlost

Reakce obchodu MyKETO

děkujeme za recenzi, vidíme, že u nás nakupujete opakovaně, pokud bylo něco v nepořádku, jsme vám k dispozici pro řešení problému. Byly bychom moc rádi, abyste byla spokojená na 100%!

Krásný den a děkujeme za váš čas na napsání recenze
    MyKETO tým

Velmi dobře se s obchodem komunikuje. Při mé platbě se vyskytl problém a já neodeslala platbu. Moje chyby. Jsem se divila proč mi nic neposílají. Na dotaz mi obchod slušně odpověděl , že neobdrželi platbu. Okamžitě jsem odeslala peníze a obden jsem už měla svou zásilku.

Milá Marcelko,
    Děkujeme za hodnocení, občas se platba nepodaří odeslat, to máte pravdu. Jsme rádi, že k vám váš balíček dorazil takto rychle.
    Budeme se na vás zase těšit na našem eshopu, snad příště i platební brána bude 100% funkční :)

MyKETO tým

shrnu - nemám zkušenost s jiným obchodem s touto komoditou, poprvé jsem narazila při hledání keto diety na Myketo a zůstala mu věrná - zboží dorazí vždy včas a v pořádku, jídla mi vyhovují. Začala jsem kompletním třítýdenním balíčkem a teď již objednávám dle potřeby a chuti...

Krásný den Ivetko,
    Děkujeme za recenzi, jsme moc rádi, že jste s naší dietou spokojená a krásně hubnete. Přesně jak píšete, pro začátek jsou ideální kompletní dietní plány, které si snadno vyberete podle výstupu z naší BMI kalkulačky, jednodušší už to být nemůže. :)

Krásný jarní dny
    MyKETO tým

Rychlé vyřízení, spokojenost s produkty.

Reakce obchodu MyKETO

Děkujeme za vaši recenzi, moc nás těší, že se k nám pravidelně vracíte nejen pro oblíbené proteinové koktejly a polévky, ale i pro probiotika a další doplňky stravy.
    Jako věrný zákazník se můžete registrovat v našem bonusovém programu a své nákupy proměnit za slevy na další objednávky.

Krásné slunečné dny přejeme a brzy neviděnou na našem e-shopu
    MyKETO tým

• Skvělé ceny a velký výběr příchutí
    • Vždycky bez problémů

Naprostá spokojenost

Milá Libuško,
    moc děkujeme, jsme rádi, že u nás nakupujete a že vám vyhovují naše ceny a hlavně nás těší, že vám naše prteinová dieta chutná :)

Přejeme krásné dny
    MyKETO tým

Vše v pořádku, doporučuji!

Krásný den Kenji

Jsme rádi, že jsme od vás dostali 100%, vlastní zkušenost je nepřenosná, proto nás těší, že nás doporučujete.

Mějte moc pěkný den

• Žádná sleva

Nakupuji už po několikáté a nedostala jsem žádnou slevu proto zvažuji příští dárku zkusit u jiné firmy která bude svým trvalým zákazníkům poskytovat podstatné slevy a vážít si jich

Dobrý den Senegallia,
    To nas mrzí, že takto vnímáte náš eshop. V objednávce jste měla Maxi protein se slevou 50%, poslali jsme vám i dárek - Proteinovou hráškovou polévku v hodnotě 320 Kč.
    Stálých zákazníků si opravdu vážíme, proto pro ně máme i bonusový program, kde své nákupy proměníte za slevy. Do programu je nutné se registrovat na https://www.myketo.cz/proc-myketo/bonusovy-program-pro-verne-zakazniky/

rychlé jednání, spolehlivost

Milá Alčo,
    děkujeme, kolegům z expedice vyřídíme vaši pochvalu za rychlost. Jistě se budou snažit i příště, až vám budou připravovat balíček s polévkami :)

Krásný den vám přejeme
    MyKETO tým

• Dobrá komunikace a rychlost doručení.

Milá Jitko,
    Děkujeme, jsme moc rádi, že vám objednaný Ostropestřec doputoval v krátkém čase.
    Přeci jenom, jarní očista jater je důležitá. :)

Přejeme krásné dny a děkujeme za nákup i hodnocení
    MyKETO tým

Myketo má nejchutnější proteinovou dietu.

Milá Alčo,
    jupí, moc děkujeme za hodnocení. Těší nás, že vám naše produkty chutnají :)
    Doufáme, že vás zase brzy uvidíme na našem e-shopu. Akcemi se to tam jenom hemží.

Krásný den a ještě jednou děkujeme :)

MyKETO tým

Vše proběhlo na jedničku. Objednáno, zaplaceno a doručeno.

Milá Marcelko,
    A tak to má být. Jsme rádi, že jsme nezklamali a že vše proběhlo k vaší spokojenosti. Bude se na vás těšit při dalším nákupu! Třeba při nákupu další fáze dietního plánu :)

Vše v pohodě, děkuji!

Reakce obchodu MyKETO

Kenji, moc děkujeme za recenzi, jsme rádi, že se k nám pravidelně vracíte, MyKETO Hrášková polévka a koktejl, jahoda-vanilka, to jsou oblíbené kousky z našeho sortimentu :)

Budeme se na vás zase brzy těšit.

• Starost o zákazníky

Krásný den Milane,
    jsme moc rádi, že váš první nákup byl se 100% spokojeností, kdybyste potřeboval během hubnutí s dietním plánem XL pomoci, neváhejte se obrátit na naše zkušené výživové poradce na chatu nebo infolince.
    Kontakty najdete na našem webu.

Krásné dny a spoustu zhubnutých kil.
    MyKETO tým

• Vše chutné, rychlá příprava.

Krásný den Maruško,
    děkujeme za hodnocení našich produktů jsme moc rádi, že vám jednoduchá příprava usnadňuje život a to nejdůležitější je, že vám naše proteinová jídla chutnají!

Krásné dny přejeme
    MyKETO tým

• Produkt jsem nakoupila za výhodnou cenu, obdržela jsem dárek i nákupu. Za objednávky získávate individuálni slevy nad rámec slev v eshopu. Všechny výrobky dobře zabalené, rychlé dodání.

Reakce obchodu MyKETO

moc vám děkujeme za krásnou recenzi nejen našich produktů, ale i služeb. Ano, snažíme se našim zákazníkům kromě běžných akcí i přidat vždy malý dárek k nákupu a pro stálé zákazníky máme bonusový program. O výhody u nás není nouze.

Budeme rádi, když se k nám budete s důvěrou vracet.

Krásné dny a brzy nashledanou u nás na e-shopu.

Jsem s výrobky spokojená

Milá Jani,
    děkujeme, jsme rádi, že vám náš Růžový kolagen vyhovuje.

MyKETO tým

• Bývají akce, pak lze nakoupit za přijatelnou cenu(jsem důchodce)
    • Opravdu se dá zhubnout(koktejl lze našlehat jako šlehačka, pak fakt zasytí i si pochutnáte)
    • Pokud není akce cena je pro mě jakožto důchodkyni hodně vysoká

Reakce obchodu MyKETO

Děkujeme za zajímavý tip na přípravu koktejů, určitě vyzkoušíme nejen my, ale i další zákazníci!

O výhodné akce na našem e-shopu není nouze, můžete se zaregistrovat k odběru novinek, pak vám žádná akce neuteče.

Krásné dny plné zdraví

rychlé dodání

Dobrý den Inko,
    Děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že vám těstoviny s boloňskou a ragú s kus-kusem dorazilo už za 2 dny!

Budeme se na vás těšit zase během nakupování na našem eshupu!

Hezký den
    MyKETO tým

Super obchod, výborné produkty, rychlé doručení, velká spokojenost.

Krásný den,
    moc děkujeme za slova chvály. Jsme rádi, že vám naše proteinové koktejly chutnají a doplňky stravy vyhovují. Bude rádi, když se u nás zase zastavíte :)