koupil jsem SIM, nechal si převést číslo na novou SIM, číslo se převedlo, ale nedostal jsem bonusy k nové SIMce

Objednávka z 6.9. má dne 12.9. stále status "vyřizuje se". Když nemáte zboží skladem, tak ho nenabízejte.

• Obchod nekomunikuje

Odesláno až po více jak týdnu. Objednávka na zásilkovnu, nechtěli výdejnu, jen adresu a poslali mi sim na druhý konec Prahy. Obj. nevyzvednu.

• po týdnu zbožží ještě nedorazilo

• Od 2.3. jsem nic nedostal tak nemužu nic hodnotit jedná se o obj.4400052274 dnes je 9.3.2023 bohužel nemohu poděkovat

Chtěli jsme sluchátka,v rodině objednali čtyři snímky a ani jeden z nás je nedostal,přesto že píšete každá třetí Sim,děláte z lidí blbce.Provolame kredity že Sim karet a šup s nimi do koše.

Přestože mám zásilkovnu v domě kde bydlím, musel jsem jet 3/4 hod do jiné.

kartu jsem zkusil ve třech telefonech, ani v jednom nefungovala.Neporadila si s tím ani slečna v prodejně T- mobilu,telefon prostě hlásí,že karta nebyla nalezena.Zatím jsem to vzdal a asi si koupím kartu jinde

Patří Agrofertu,tudíž nedůvěryhodná instituce

• Proti operatorovi nic nemam, jen je problem v tom, ze spolupracuji s Ceskou postou. Zoufalci se neobtezovali mi zasilku dorucit a automaticky ji nechali na poste. Ja se na oplatku nebudu obtezovat chodit na postu. SIM jsem si poridil jinde.

lživá reklama operátor není schopen ani telefon nastavit pro internet arogance hnus prej nastav si sám takže karta k hovnu vyhozené peníze

• Dodáno zdarma

Koupě provedena kvůli nutnosti mít novou velikost SIM karty, na novou SIM bylo převedeno staré číslo. Přestože tím fakticky došlo mj. k dobití kreditu, bylo odmítnuto ze strany operátora to takto akceptovat a platnost původního kreditu skončila s odůvodněním, že jsem si údajně nedobil kredit.

• Při výměně SIM karty z mikro na nano SIM příjdete o bonus na Data.
    • Toto nikde mi neřekli , jinak bych kartu ostříhal!!!!!

Krom tohoto , jsem spokojen

reseni pomale, SIM krata byla dorucena az za tyden. Za placenou sluzbu teda nic moc.

• doba dodání?? stále čekám na dodání ....

objednával jsem 9.9. , 10.9. údajně předáno dopravci, 21.9. a zatím nic nedorazilo...

avizovaných 5 dní je daleko pryč a stále nemám sim kartu.
    Netrápí mě to.

Děkuji

• Na co se mi stále ptáte, když zboží stále nemám
    • Dotaz na zboží které jsem neobdržel

Neseriozní.

• Fuj

Zaplaceno přímo na eschopu přes kód. Od té doby nic - SIM nedorazila, žádné avizo o přijetí ani odeslání, na mail nikdo nereaguje a při pokusu o telefonický kontakt přes operátory linky se dozvídám, že oni nic neví, že o SIM přehled nemají a po volání na číslo, které jsem od nich dostal jsem se dovolal někam na právní oddělení, kde mi řekli, že s tím nemají nic do činění. Chaos, zmatek, nefunkční.