• Nedodána kompletní objednávka, nemůžeme nádrž zkompletovat
    • Nedodány daňové doklady k zaplacenému zboží

Velmi neseriózní dodavatel. Požaduje 100% platbu předem, ale zboží nedodá kompletní, bez daňových dokladů.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Dobrý den, při zadání Osobního odběru do objednávky jste byl upozorněn, že čerpadla máme na jiném skladu a bude Vám doposláno kurýrem na náklady naší společnosti. Přesto děkujeme za zpětnou vazbu a zapracujeme do našeho systému komunikace.

• Velmi vstřícné jednání, dle potřeby mi pomohli a doručili do 24 hod. Moc děkuji.
    • Perfektní přístup.

Před deseti dny přišla informace, že zboží vyskladňují a bude následovat info o doručení. Nikdo se neozval. Když tam člověk volá, je tam automat, který vám prý z důvodu vytíženosti zavěsí, s tím, že zavolají zpět. Nikdo zpět nezavolal, ani na email odeslaný před cca 48 hodinami nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Na základě vaší urgence Vám byla nádrž doručena do 2 dní. Omlouváme se za vzniklé komplikace a pokusíme se Vám vynahradit.

• Vzhledem k tomu, že zboží ještě nebylo dodáno, nemohu doporučit.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Dobrý den, dotazník byl obdržen bohužel chybně před samotným dodáním zboží. Produkt byl doručen dle uvedených informací do 5 pracovních dní. Omluvte prosím vzniklé komplikace.

• Jednání s Dešťovkou nemá chybu.

Po objednání plastové nádrže Klasik 3000 nám nádrž byla exportována až na místo určení, bez závad, do třech dnů, s ochotou a vstřícností.
    Doporučuji.

• údajná skladová položka a přesto není nic dodáno. Tady v českých webshop jen lži a podvody

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Vaše Čistírna odpadních vod je skladem a dodání zcela odpovídá uvedené dodací lhůtě na eshopu. U produktů ČOV je doprava a optimalizace její ceny poměrně náročný úkol. Proto je i u skladových položek dodání do 3 týdnů. Přesto se pokusíme tedy doručení urychlit.

• Tak by to mělo vypadat.

• Rychlé jednání

Spokojenost

Zboží dodáno částečně, vše objednáno na eshop deštovka, ale dodávku chybející věci mám řešit s jinou firmou ? Na email zatím nikdo nereaguje. Celkově delší doba v komunikaci.

Prominte, ale zbozi jsem jeste nedostal. Takze dotaznik totalne mimo. Psali jste vsechno skladem, dodani 3-10 dnu. Dnes je to 12. den a objednavka nevyrizena! samozrejme neodeslana.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Dobrý den, dotazník byl obdržen bohužel chybně před samotným dodáním zboží. Produkt byl doručen dle uvedených informací do 3-10 pracovních dní. Omluvte prosím vzniklé komplikace.

Zatím jsem neobdržel zboží. Dle sdělení o možném termínu dodání- nebyl dodržen termín dodání.

Perfektní domluva a dodání. Řidič přijel přesně na čas jak bylo dohodnuto. Pomohl se složením a dovrtal na místě vstupy podle našich požadavků. Kdyby to takto fungovalo všude, bylo by to super.

• dobra domluva

Spokojenost - Drobné úpravy na mistě - pruvrzy na přani

Děkujeme za hodnocení

• Moc děkuji obchodu za rychlé a vstřícné jednání. Po objednání jsem zjistila, že z technických důvodů nebudu moci jímku použít a obchod mi vyšel vstříc se zrušením objednávky a velmi rychle mi vrátil kupní cenu. Opravdu děkuji.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Děkujeme vám za komentář, snažíme se vycházet vstříc jak jen je v našich silách. Pokud je agenda v našich rukách a nejsme odkázáni na třetí stranu, jde vše rychle a efektivně.

• Zboží neodpovídalo objednávce a prodejce nereaguje na zaslány e-mail s reklamaci zboží a vyřešení reklamace.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Dobrý den, reklamaci jsme ihned předali dodavateli k vyjádření a urgujeme jeho reakci. O stavu jste byla neprodleně informována. Pravděpodobně se jedná o správný typ čerpadla, jen je chybně označeno na přebalu.

Dodáno ještě před termínem.

• slíbena nízká cena
    • nikdo nekomunikuje, nelze se dovolat, není reakce na e-maily

naprostá katastrofa. Objednal jsem nádrž na dešťovou vodu 12 m3 a chtěl jsem, ať m někdo potvrdí, že bude k dispozici ve slíbený den (cena 80 tis. Kč), tj. zda je k dostání, když sám výrobce má stav vyprodáno. Několikerý pokus se k nim dovolat se mi nikdy nepodařil. Na e-maily nikdo nereaguje. Tak vůbec nechápu, jak vlastně fungují nebo zda to není pračka na peníze.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Jde o atypickou nádrž ze zahraničí, mezistátní doprava ze Slovinska. Přepravu je nutné poptat externě a následně by vám byl sdělen jasný termín. Tento výrobce nemá vyprodáno, v příštím týdnu zavážíme hned dva kusy nádrž Roterra.

Jedním slovem katastrofa. Informace že je zboží na skladě byla jediná a poslední, automaticky vygenerovaná. Uplynly cca 3 měsíce a stále nic. Když už se dovoláte na infolinku, tak jen sliby, jak vše prověří a dají vědět ještě ten den a nikdy nic!

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Již v době objednání byla dostupnost do měsíce. O problémech s dodávkou z Německa jsme zákazníky pravidelně informovali. Nyní začátkem září bude dostupnost produktů WILO opět obnovena.